اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بررسی برد LPC1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بررسی برد LPC1768

آقای بلورچیان لطفا بررسی کنید:
    http://www.iranmicro.ir/coretx-m3-lpc1768-947.html
    در این لینک گفته شده که بردی که ما خریداری کردیم ............ است. :surprised:
    لطفا بررسی کنید و به ما پاسخ دهید.
    یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.

پاسخ : بررسی برد LPC1768

سلام
    حقیقتش من نمیخواستم این موضوع رو مطرح کنم ولی خوب حالا که مطرح شده نیازی به پنهان کاری نیست.
    بردهایی که ما مستقیما خرید میکنیم و از چین وارد میکنیم کاملا اوریجینال بوده و تمامی موارد ضمن تست شده بودن حتی گارانتی هم دارند (هم تولیدی اصلی که ما خرید میکنیم برهارو برای ما گارانتی میکند و هم اینکه ما بردهارو برای خریداران گارانتی میکنیم) .
    وقتی حدود 1.5 ماه پیش این بردهارو ما وارد کردیم صحبت هایی شد مبنی بر اینکه بردها قاچاق اومدن یا مواردی اینچنینی.... الان هم که این سایت خودشون وارد کردند میگند که بقیه بردها تقلبی هستند!
    من این صحبت هارو به عنوان یک ترفند تبلیغاتی بسیار سطح پایین قلمداد میکنم و اصلا دوست ندارم توضیح خاصی رو در سایت در مورد این مسائل مطرح کنم زیرا همواره تنها لطمه اینچنین صحبت ها بر کاربران و البته اعتبار فروشنده خاطی وارد میشود که از نظر بنده از لحاظ اخلاقی و کاری صحیح نیست هرچند که کتمان این حقایق بعضا خیلی سخت است.

تنها صحبتی که میتونم در برابر این جملات بگم این است که عملکرد وب سایت ECA طی 7 سال فعالیت به روشنی گواه بر صداقت گفتار و کیفیت خدمات مجموعه است و من همواره اعتقاد داشتم که خود کاربران همواره باید حق انتخاب داشته باشند و اگر مجموعه ECA دارای توانایی و کیفیت خاصی است، فقط و فقط باید در عمل مشخص شود نه با گمراه کردن مردم.

در مورد این برد هم من مجددا اعلام میکنم، آموزش ها و برنامه های جالبی در حال طراحی هستند ولی به دلیل گسترده بودن خدمات سایت (مانند همین مجله نویز که 10 امین شماره تا 2 روز دیگر منتشر خواهد شد) مقداری در روند کارها تاخیر پیش امده که امیدوارم بقدری قوی کار کنیم که این نواقص از طرف شما عزیزان بخشوده شوند.

متشکرم

دیدگاه

حالا فرض کنیم (با عرض معذرت از آقای بلورچیان) طبق صحبت اون سایت این برد ها تقلبی باشه. تقلبی یعنی چه؟ خدمات پس از فروش که داره. کار هم که میکنه. پس حالا میخواد تقلبی حسابش بکنن یا نکنن. من که فعلا دارم باهاش کار میکنم. مشکلی هم ندارم. اگر بخواییم روی این چیزا حساب کنیم که اتوموبیل های ما و اغلب قریب به اتفاق جنس های موجود توی بازار تقلبیه. یه جورایی شاید خود من و شما هم تقلبی به حساب بیاییم!! :mrgreen: :mrgreen:

دیدگاه

با سلام
        آخه مگه برد هم تقلبی یا غیر تقلبی داره این چیزا فقط برای گمراه کردن مردم هست
        منم این برد را گرفتم خیلی هم راضی هستم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X