اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مداری برای تبدیل hdmi به component و یا AV

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مداری برای تبدیل hdmi به component و یا AV

سلام

مهندسین عزیز
    به نظر شما میتوان مداری برای تبدیل hdmi به component و یا AV برای انتقال تصویر به تلویزیونهای نسل قدیمی
    که تصویر قابل قبولی هم داشته باشد طراحی و ساخت من تازه کارم لطفا" کمکم کنید اگر در بازار هست معرفی کنید ولی بهتر میدونم اونو با همکاری شما خودم بسازمش با تشکر

پاسخ : مداری برای تبدیل hdmi به component و یا AV

hdmi یه سیستم کاملا دیجیتاله و تبدیل اون به یه سیگنال آنالوگ کاریست بس دشوار و بی فایده. چرا که تمام دستگاههایی که خروجی HDMI دارند خروجی آنالوگ نیز میدارند و حالا این چه کار است که تبدیل کنیم و چه نیاز که بسازیم خوب میخریم، ارزان و کارآمد و بسی راحت.
    اگر خواستید بسازید روی 70 تا 100 هزار تومان هزینه کاملا حساب کنید در خوشبینانه ترین حالت.
    اگر خواستید بخرید نمیدانم هنوز آمده به بازار یا نه. ولی چون همه دستگاهها با خروجی HDMI خروجی آنالوگ نیز دارند پس بعید است بسازند به این زودیها منتظر نمانید و کلا وقتتان را با چیز دیگر پر نمایید و جیبتان را برای کاری دیگر خالی کنید.

امیدوارم استفاده همی برده باشید.
    بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
    اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

به نظر شما میشه از data sheet به آدرس زیر این مدار رو برای این کار پیاده کرد فکر کنم بشه چطور روی یه مدار کارت گرافیک از دیتای دیجیتال خروجی آنالوک میشه ساخت من نمیدونم این چه کرمیه هر چی تکنولو‍‍ژی پیشرفت میکنه تبدیلش سخت تر میشه
      http://pdf1.alldatasheet.com/datasheet-pdf/view/48166/AD/AD721.html

دیدگاه

سلام راحت ترین کار اینه که یک کارت تی وی اکسترنال بخری و30 تا 40 تومن هزینشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hadibadboys
          سلام راحت ترین کار اینه که یک کارت تی وی اکسترنال بخری و30 تا 40 تومن هزینشه.
          دو سال گذشته ولی من با زحمت زیاد یکی پیدا کردم. لینک میدم اگر به کار کسی اومد استفاده کنه...
          کد:
          http://mehr.ejens.com/index.aspx?ID_Root=347&ID_Product=403
          اگر از تاپيکي بدتون مياد...
          اگر با استارتر تاپيکي مشکل دارين...
          اگر خواستين تاپيکي فراموش بشه...
          ...بگين که
          [glow=red,2,300]من تو اون تاپيک پستي ارسال کنم.[/glow]

دیدگاه

درود،آیا لینکی که گذاشتین مدارش کار میکنه؟چون منم نیاز به همچین مداری دارم،یه رسیور دارم خروجی av اعوجاج داره ولی hdmiقشنگ کار میکنه،میخوام از این مدار استفاده کنم برای تبدیلش..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X