اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مانیتور LG

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مانیتور LG

با سلام
    دوستان این مانیتورم یه چند وقتی بود که بازی در میاورد هر وقت دوست داشت روشن میشد تا اینکه الان دو روزه دیگه روشن نمیشه بنظرتون مشکلش چیه البته چراغ پاورش روشن میشه اما هیچی نشون نمیده وقتی hdmi رو قطع میکنم نو سیگنال رو هم دیگه نشون نمیده!
    بنظرتون ببرم نمایندگی یا خودم میتونم یه کاریش بکنم؟
    ممنون از توجهتون

پاسخ : مانیتور LG

بابا بی خیال ببر نمایندگی . :nice:
    وقت تلف کردن. برو :read:
    به تجربه آموختم در آخر کار ،که قدر مرد به علم است و قدر علم به مال. (بهلول)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin.gon
      بابا بی خیال ببر نمایندگی . :nice:
      وقت تلف کردن. برو :read:
      افرین به این همه حوصله ذوق....
      دوست عزیز اگه اچار به دست باشی شاید بتونی با کمک بچه ها یه کاری بکنی حالا اچار به دست هستی؟ باید بازش کنی و ولتاژ قسمتهای مختلف رو چک کنی....

دیدگاه

یه خورده بیشتر توضیح بده.
        مونیتور ال سی دیه یا نه؟
        روشن نمیشه یا تصویر نداره؟

دیدگاه

ممنون از پاسخ دوستان عزیز

راستش وقت نکردم ببرمش بیرون اما چند روزی هست که با یک کلک ... دارم روشنش میکنم (البته بماند که خودمم نمیفهمم که چی میشه که روشن میشه )

خوب میخواستم امروز بازش کنم دیدم بابا اینا دیگه کین !
          کلا قاب پشتش دو تا پیچ داره بعد از اون بالا مثل اینکه با یه خاری چیزی قاب متصل شده به قاب جلویی حالا دوستان اول اگه میشه به من بگید که اینو چجوری بازش کنم ؟ تا بریم به مرحله بعد!

دیدگاه

سلام باز کردن قاب مانیتور واقعا دردسره قدیما منم این مشکلو داشتم. اگه سرویس منوال بگیری از روش بری جلو بهتره من این کارو کردم.ولی اون دو تا خارو باید با پیچ گوشتی به سمت پایین فشار بدی(چیزی که میگم ماله سامسونگه) بعد با یه پیچ گوشتی دیگه قابو بکشی بیرون

دیدگاه

آقا این سرویس منوال رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟مدل مانیتورم t730bh هست
              آره اینجا هم به نظر همون خار هارو هم داره با دو تا پیچ گوشتی (ریز) به سمت پایین فشارشون دادم اما بازم نشد ترسیدم بزنم یه کاری کنم که بعدا پشیمنون شم !

یه چیز هم بگم وقتی با اون کلکی که گفتم روشنش میکنم بعد از حول و حوش 5 دقیقه که روشن بمونه اگر دوباره خاموشش کنم تا مدت 10 دقیقه بعد از خاموش شدنش دوباره میشه روشنش کرد اما از یک مدتی به بعد که خاموش میمونه دیگه روشن نمیشه و باید بهش کلک بزنم !

وقتی مانیتور روشن میشه دو بار صدای تق میده این صدای چیه ؟ (این صدا برای من تو این چند وقته شده صدای زندگی )

دیدگاه

سلام خودم خیلی وقته که صوت وتصویر کار نمیکنم ولی قبلا از این سایت میگرفتمhttp://www.eserviceinfo.com/equipment_type/TV_2.html
                اگه اونجا هم نبود باید انقدر نت رو زیر ورو کنی تا پیدا کنی.الان سایت پرشینگیگ ظاهرا مشکل داره من نتمیتونم بازش کنم وگرنه اون سامسونگه رو برات اپ میکردم.اگه یه جای دیگه بلدی ادرس بده اونجا اپ کنم. ولی بر حسب تجربه پیچ گوشتی ریز براش خوب نیست.

دیدگاه

سلام
                  منم یه ال سی دی داشتم(مانیتور کامپیوتر بود البته) که گاهی اوقات قاطی میکرد.نیم ساعت که روشن میموند.شروع میکرد به خاموش و روشن شدن پشت سر هم.بازش کردم دیدم یکی از دیودهای قسمت تغذیش داغ میکرد.
                  باز کردن قابش کاری نداره.نترس نمیشکنه.
                  .
                  .
                  حالا من موندم چه کلکی میزنی؟ :eek:

دیدگاه

با سلام مجدد
                    خوب استاید عزیز
                    این تلوزیون شهاب که درست شد جو گیر شدم میخوام این یکی رو هم بازم کمک شما یکاریش بکنم

خوب من همونطور که گفته بودم الان مشکل این مانیتور ما اینه که :

اگر مانیتور به مدت 5 دقیقه خاموش بمونعه یا حتی مثلا بره روی حالت استندبای دیگه روشن نمیشه البته چراغ پاورش روشن میشه اما دائم چشمک میزنه در حالی که باید ثابت باشه تو این حالت مانیتور خاموشه و هیچیزی رو نشون نمیده اما من نمیدونم که چی شد زد به کلم گفتم بیام چند بار این رو پشت سر هم خاموش و روشن کنم منظور از خاموش روشن کردن اینه که کابل پاور مانیتور رو پشت سرم بزنم به پریزو دربیارم که دیدم بله جواب داد و مانیتور روشن شد خلاصه من از اون موقع تا الان مانیتتورم رو اینجوری روشن میکنم (فکر کنم تا الان شانس آوردم که با این کارم کلا کامپیتورم نرفته هوا نه!؟ )

و اینکه بعد از روشن شدن مانیتورم هیچ مشکل دیگه نداره

حالا با این تفاسیر به نظرتون مشکل مربوط به کدوم قسمت میشه
                    احتمال داره اشکال از قسمت تغذیه باشه؟

دیدگاه

سلام
                      ایسی تغذیه شمارش چیه؟این ایراد از یه خازن 47 تا 100 میکرو اطراف این ایسیه.شماره رو بده تا بهتر بتونم کمک کنم.

دیدگاه

سلام
                        من یک مانیتور 15 اینچ ال جی دارم که پرش تصویر داره :angry:
                        و این حالت از روزی شروع شد که سوراخ های بالای مانیتور را جارو برقی کشیدم
                        ناگفته نماند وقتی پرش میکنه. 2 تا تو سری که بهش بزنم تصویر برمیگرده
                        تعمیرش راحته یا نه ؟؟
                        مرسی
                        من نبودم آنکه از من در خیالت ساختی ...
                        پس تو هم چون دیگران چندان مرا نشناختی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojtaba_led
                          با سلام مجدد
                          خوب استاید عزیز
                          این تلوزیون شهاب که درست شد جو گیر شدم میخوام این یکی رو هم بازم کمک شما یکاریش بکنم

خوب من همونطور که گفته بودم الان مشکل این مانیتور ما اینه که :

اگر مانیتور به مدت 5 دقیقه خاموش بمونعه یا حتی مثلا بره روی حالت استندبای دیگه روشن نمیشه البته چراغ پاورش روشن میشه اما دائم چشمک میزنه در حالی که باید ثابت باشه تو این حالت مانیتور خاموشه و هیچیزی رو نشون نمیده اما من نمیدونم که چی شد زد به کلم گفتم بیام چند بار این رو پشت سر هم خاموش و روشن کنم منظور از خاموش روشن کردن اینه که کابل پاور مانیتور رو پشت سرم بزنم به پریزو دربیارم که دیدم بله جواب داد و مانیتور روشن شد خلاصه من از اون موقع تا الان مانیتتورم رو اینجوری روشن میکنم (فکر کنم تا الان شانس آوردم که با این کارم کلا کامپیتورم نرفته هوا نه!؟ )

و اینکه بعد از روشن شدن مانیتورم هیچ مشکل دیگه نداره

حالا با این تفاسیر به نظرتون مشکل مربوط به کدوم قسمت میشه
                          احتمال داره اشکال از قسمت تغذیه باشه؟
                          عزیز دلمی
                          1. برای سرویس منوال هر دستگاه اول تو سایت 4shared بگرد من خیلی نقشه ها پیدا کردم اگه نشد سایت monitor.net.ru و www.eserviceinfo.com
                          و نقشش اینه :
                          http://www.eserviceinfo.com/download...T730SH(k).html
                          این سایت اجازه نمیده دو پارت رو همزمان دانلود کنی. باید منتظر بمونی پارت اول تموم بشه و بعد دومیش رو بگیری.
                          2. اگه مانیتورت CRT هست تعمیرکار اول و آخرش خودتی. نمایندگی از در رات نمیده بیای تو.
                          3. ایرادت از خازن های الکترولیتی و کم ظرفیت قسمت اولیه تغذیه هست. شک نکن
                          4. مطابق نقشه باید یه خازن 4.7 و یه 47 کنار آی ی uc3842 باشه هر دو تاش رو عوض کن.
                          بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
                          اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

مانیتورم رو باز کردم ولی نمیدونم این پرش تصویر مربوط به کدوم بخشه
                            این عکس مانیتوره

بخش 3 که همش الکترونیکی و فکر نکنم از اونجا باشه
                            احتمالا از بخش 1 یا 2 هست
                            در ضمن پرش فقط رو به بالا هست یعنی منوی استارت میاد وسط صفحه :eek:
                            و بعد از 7 - 8 ثانیه برمیگرده
                            دوستان کمک :angry:
                            من نبودم آنکه از من در خیالت ساختی ...
                            پس تو هم چون دیگران چندان مرا نشناختی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shokrii
                              مانیتورم رو باز کردم ولی نمیدونم این پرش تصویر مربوط به کدوم بخشه
                              این عکس مانیتوره

بخش 3 که همش الکترونیکی و فکر نکنم از اونجا باشه
                              احتمالا از بخش 1 یا 2 هست
                              در ضمن پرش فقط رو به بالا هست یعنی منوی استارت میاد وسط صفحه :eek:
                              و بعد از 7 - 8 ثانیه برمیگرده
                              دوستان کمک :angry:
                              آقا من تو تلوزیون شهاب تقریبا همچین مشکلی داشتم ، اونجا آیسی طبقه عمودی رو عوض کردم این مشکلش حل شد ، خازن های اطرافش هم عوض بشه مثل اینکه بد نیست !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X