اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد pic24fxxx

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد pic24fxxx

سلام به همه دوستان و اساتید :job:
    به خاطر یه پروژه نسبتا بزرگ مجبورم از سری pic24fxxx استفاده کنم این سری pic ولتاژ کاری3.3 ولتی داره حالا نمیدونم اگر از این میکرو ها استفاده کنم توی ارتباط با سطح ولتاژ ttl (ال سی دی گرافیکی ، max232 ، آی سی های سری 74 و... )به مشکل بر میخورم یا نه ؟؟؟
    چون میکروهای نسبتا گرونی هستند و هم اینکه پروگرامر من این میکرو ها رو پروگرام نمیکنه و باید یه پروگرامر دیگه بگیرم میترسم بعد از اینهمه هزینه میکرو جواب نده :NO:. از دوستان خواهش میکنم هرکسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه
    پیشاپیش از کمک همه دوستان کمال تشکر رو دارم. :applause:
    گل سرخ گل سرخ است و خار , خار . نه خار بد است و نه گل سرخ خوب . اگر انسان از روي زمين محو شود , گلها آنجا خواهند بود و خارها نيز آنجا . اما ديگر كسي نيست كه بگويد گلهاي سرخ خوبند و خارها بد !

پاسخ : کمک در مورد pic24fxxx

در تاپیک زیر در مورد مشکل تغییر سطح ولتاژ در خانواده XMEGA که دارای همان تغذیه 3.3 ولت است توضیحاتی داده شده که ممکن است برای خانواده مورد نظر شما هم مفید واقع شود:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=40933.0
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

مرسی جناب طراح
      در مورد mmc و max232 اطلاع ندارید؟ :redface:
      گل سرخ گل سرخ است و خار , خار . نه خار بد است و نه گل سرخ خوب . اگر انسان از روي زمين محو شود , گلها آنجا خواهند بود و خارها نيز آنجا . اما ديگر كسي نيست كه بگويد گلهاي سرخ خوبند و خارها بد !

دیدگاه

mmc که اصولا با همان تغذیه 3.3 ولت عمل می کند و max232 هم با سطح سیگنال 3.3 ولت در سمت TTL خود مشکل خاصی ندارد.
        اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
        دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
        برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
        وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
        قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
        اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
        ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X