اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست از مدیران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست از مدیران

سلام

از آنجا که برای ارتباط و درخواست از مدیران محترم انجمن راهی بهتر از ایجاد این مضوع ندیدم به این امر مبادرت ورزیدم .
    لذا از مدیران سایت انجمن این تمنا را دارم که از درخواست های کاربران در این تاپیک دیدن نمایند .

:nerd: :nerd: :nerd:

به نظرات همدیگر احترام بگذاریم چرا که احترام به نظرات دیگران احترام به خودمان است .
    دعایم کنید که شاید به واسطه ی دعای خیر شما مشکلاتم حل شود .

پاسخ : درخواست از مدیران

اولین درخواست خودم

لطفا یک یا چند کاربر را که در ضمینه Bascom حرفه ای هستند معرفی کنید .

مطلب زیر یک پیشنهاد هست چون به درخواستم مربوط می شد علاوه بر درج در قسمت پیشنهادات اینجا هم ذکر میکنم .
    __________________________________________________ __________________________________________________ _____________________________________

در انجمن جایی نیافتم که کاربران بر اساس دانش و توانایی طبق بندی شده باشند .
    مثلا کسی در Bascom دچار مشکل شده وارد آن قسمت از انجمن شود قسمت Bascom را انتخاب کند و در آنجا کاربران بر اساس تسلط بر موضوع از حرفه ای تا مبتدی دسته بندی شده باشند و دارای یک امتیاز مثلا از 0 تا 100 باشند . بتوان به شخص مورد نظر پیام خصوصی فرستاد ویا وی را به تاپیک خاصی دعوت کرد .
    حتما می پرسید که چگونه کاربران با توجه به توانایی رتبه بندی شوند : به نظر من علاوه بر ادعای شخص مربوطه ایجاد یک rating در کنار شناسه کاربر می تواند بسیار موثر باشد . علاوه بر این شخص اگر مدرک دانشگاهی یا هر نوع مدرک دیگری داشت می تواند مدرک خود را به صورت خصوصی برای مدیر یا مدیران آن قسمت بفرستد تا پس از تایید علاوه بر درج عنوان مدرک رتبه ای نیز به شخص مربوطه تعلق گیرد .
    به نظر من با ایجاد همچنین قسمتی سایت بسیار حرفه ای تر از قبل خواهد بود .

__________________________________________________ __________________________________________________ ____________________________________

دیدگاه

معلومه مدیران عزیز سایت خیلی به ما لطف دارند .
      :cry2:

دیدگاه

امکان پذیر نیست
        اینجا یه انجمنه و کاربرا هم به تبادل نظر میآ‌پردازن
        هیچ کس هم وظیفه نداره به چیزی حتما جواب بده یا جوابش 100% درست باشه.پس لزومی هم نداره که بیایم کاربرا رو دسته بندی کنیم.

شما میآ‌تونید سوالتون رو از مدیر هر بخش بپرسید یا بعد از مدتی حضور در انجمن متوجه میشید که چه افرادی در چه زمینهآ‌هایی گاه تر هستن و میشه ازشون سوال کرد

دیدگاه

صرف نظر از یک سری اشکالات؛ چیز بدی نیست ها.
          اگر در یک سری دوره های زمانی توسط مدیران محترم هر بخش یک سرکشی حتی بطور محدود و تصادفی انجام بشه و یک امتیاز بندی مجزا راجع به اون بخش بخصوص فارغ از تعدد پست ها یا تشکرات دریافتی صورت بگیره هم برای خود فرد بهتره چون به هر حال از میزان پیشرفت خودش هم گاه میشه؛ و هم برای کسی که میخواد از پاسخ اون فرد استفاده کنه. که صد البته در هر دوحالت مسئولیتی رو متوجه شخص پاسخ دهنده نمیکنه.

اینجوری فکر میکنم در نظر اول برای یک کاربر تازه ملحق شده به انجمن خیلی جالبتره که بتونه بین پاسخ های کسانی (من باب مثال آقای طراح که متخصص هستن) و من نوعی که هر جا میرسم (با عرض معذرت) یک فضله میندازم تفکیک قائل بشه. چون مسئله مهم دسترسی نداشتن به فردی مثل آقای طراح نیست. مسئله مهمتر ممکنه دسترسی ساده تر به من نوعی باشه که اغلب جوابهام بی ربطه یا مورد داره. اینجوری میزان سرخوردگی افراد از جوابهای بی ربط هم کمتر میشه و دیگه کسی نمیتونه بگن فلان انجمن رفتم و فلان جواب بی ربط رو گرفتم.
          ضمنا پست ها بی مورد هم "چون باعث افزایش نمره منفی میتونه بشه" خودبخود کمتر میشه.
          پی نوشت:
          خیلی از وقت خوابم گذشته. میبخشین چرت و پرت بهم بافتم.
          :mrgreen:

دیدگاه

اصلا بحث این که جواب کسی درست هست یا نه نیست . مثلا
            من تو یه موضوعی مشکل دارم میرم یه تاپیک می زنم . تا کی باید منتظر بمونم که کسی که دانش پاسخگویی به مشکل من رو داره بیاد و به اون تاپیک سر بزنه یا من چقدر باید بگردم تا شخص مورد نظر رو پیدا کنم ( به هر حال الان ما تو عصری زندگی می کنیم که استفاده بهینه از زمان جزو مهمترین مباحث روز دنیاست بنابراین در چنین انجمن علمی و پرباری نباید این موضوع نادیده گرفته بشه ) .
            با روشی که من پیشنهاد کردم مراجعه کننده میره به قسمت مربوطه و افرادی رو که ادعا کردن در اون زمینه اطلاعات دارن Tag میکنه به تاپیک یا صفحه مورد نظر با این کار یک پست حاوی درخواست همکاری به شخص مربوطه فرستاده میشه و در صورت تمایل شخص همکاری میکنه .

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
            امکان پذیر نیست
            اینجا یه انجمنه و کاربرا هم به تبادل نظر میآ‌پردازن
            هیچ کس هم وظیفه نداره به چیزی حتما جواب بده یا جوابش 100% درست باشه.پس لزومی هم نداره که بیایم کاربرا رو دسته بندی کنیم.

شما میآ‌تونید سوالتون رو از مدیر هر بخش بپرسید یا بعد از مدتی حضور در انجمن متوجه میشید که چه افرادی در چه زمینهآ‌هایی گاه تر هستن و میشه ازشون سوال کرد
            در مورد گفته ی شما دوست عزیز ( : جناب آقازاده ) دقیقا درست فرمودن : مسئولیتی رو متوجه شخص پاسخ دهنده نمیکنه .
            اون بخش مربوط به مدرک فکر کنم یه مقدار برای دوست عزیز ( : جناب رضایی ) ناخوشایند به نظر اومده : میتونه اون قسمت نباشه .
            ولی اگه باشه به سایت رسمیت بیشتری می بخشه ( مثلا اگه چند استاد دانشگاه در سایت فعالیت کنن و برای بازدید کننده این اطمینان به وجود بیاد که این ادعا درسته میدونید صرف نظر از جنبه های دیگه چقدر برای سایت خوب میشه و تعداد بازدید کنندگان چقدر بالا میره ؟ ) .

نوشته اصلی توسط رضا آقازاده
            صرف نظر از یک سری اشکالات؛ چیز بدی نیست ها.
            اگر در یک سری دوره های زمانی توسط مدیران محترم هر بخش یک سرکشی حتی بطور محدود و تصادفی انجام بشه و یک امتیاز بندی مجزا راجع به اون بخش بخصوص فارغ از تعدد پست ها یا تشکرات دریافتی صورت بگیره هم برای خود فرد بهتره چون به هر حال از میزان پیشرفت خودش هم گاه میشه؛ و هم برای کسی که میخواد از پاسخ اون فرد استفاده کنه. که صد البته در هر دوحالت مسئولیتی رو متوجه شخص پاسخ دهنده نمیکنه.
            دقیقا همین طوره که شما می فرمایید : مسئولیتی رو متوجه شخص پاسخ دهنده نمیکنه .
            دوست عزیز اگر مشکی در این روش دیدید حتما بنویسید تا ما بدونیم و هم روش تبادل نظر کنیم .
            اینجوری فکر میکنم در نظر اول برای یک کاربر تازه ملحق شده به انجمن خیلی جالبتره که بتونه بین پاسخ های کسانی (من باب مثال آقای طراح که متخصص هستن) و من نوعی که هر جا میرسم (با عرض معذرت) یک فضله میندازم تفکیک قائل بشه. چون مسئله مهم دسترسی نداشتن به فردی مثل آقای طراح نیست. مسئله مهمتر ممکنه دسترسی ساده تر به من نوعی باشه که اغلب جوابهام بی ربطه یا مورد داره. اینجوری میزان سرخوردگی افراد از جوابهای بی ربط هم کمتر میشه و دیگه کسی نمیتونه بگن فلان انجمن رفتم و فلان جواب بی ربط رو گرفتم.
            ضمنا پست ها بی مورد هم "چون باعث افزایش نمره منفی میتونه بشه" خودبخود کمتر میشه.
            پی نوشت:
            خیلی از وقت خوابم گذشته. میبخشین چرت و پرت بهم بافتم.
            :mrgreen:
            در مورد قسمت دوم گفته هاتون زیاد با شما موافق نیستم . چون بارها دیدم افراد تازه کار ( البته منظورم شما نیستید ) به نکاتی توجه میکنن که حتی ممکنه از نظر یک شخص حرفه ای پنهان مونده باشه . من مخالف حضور افراد مبتدی در بحث ها نیستم فقط میگم استفاده از یک یا چند فرد حرفه ای هم ضروریه و هم تاثیرات مثبت فراوانی داره .

دیدگاه

:biggrin:

دیدگاه

واقعا که ! چقدر توجه !!!
                :NO:

دیدگاه

کار بسیار قشنگی هست
                  ولی پیاده کردنش روی انجمن کمی سخته!

دیدگاه

نظری نبود :biggrin:

دیدگاه

جناب آقای بلورچیان!
                      با سلام.
                      از اونجایی که دوستان در انجمن های متفاوت مربوط به کار روی میکرو کنتر لر ها و FPGA از نرم افزارهای متفاوت و سخت افزار های متفاوتی استفاده میکنند و اغلب فرض رو هم بر این قرار میدن که همه میدونن که سئوال کننده از چه میکرو و چه زبانی و چه کامپایلری استفاده میکنه!! خواهش میکنم در لیست "توجهات" پایین باکس ارسال متن قید بفرمایید که "برای پرهیز از ارسال پست های اضافی نوع سخت افزار و نرم افزار مورد استفاده حتما قید گردد".
                      فکر میکنم اینطوری هم سئوال کننده زودتر به جواب میرسد و هم پست های "الکی" با مضمون "با چی کار میکنین" هم حداقل شود.

متشکرم.

دیدگاه

این موضوع رو میشه حتی در امضا قید کرد.

دیدگاه

با سلام ، اگه میشد تو بخش " تنظیمات حساب کاربری " این اطلاعات رو وارد کنیم خیلی بهتر میشد ... اگه این امکان وجود نداشته باشه فکر کنم بهترین گزینه همون نظر آقای رضائی بخش امضا باشه .

ای کاش مدیران عزیز هم تو اینجور مواقع نظر میدادن :mrgreen: تا ما هم از بلاتکلیفی دربیایم...

جناب آقای بلورچیان!
                          با سلام.
                          فکر کنم آقای آقازاده هم یه جورایی همینو میخوان
                          از سختی نترس! این سختی هاست که جایگاه و مقام انسان را بالا میبرد...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط goldperson2005
                            اولین درخواست خودم

لطفا یک یا چند کاربر را که در ضمینه Bascom حرفه ای هستند معرفی کنید .

مطلب زیر یک پیشنهاد هست چون به درخواستم مربوط می شد علاوه بر درج در قسمت پیشنهادات اینجا هم ذکر میکنم .
                            __________________________________________________ __________________________________________________ _____________________________________

در انجمن جایی نیافتم که کاربران بر اساس دانش و توانایی طبق بندی شده باشند .
                            مثلا کسی در Bascom دچار مشکل شده وارد آن قسمت از انجمن شود قسمت Bascom را انتخاب کند و در آنجا کاربران بر اساس تسلط بر موضوع از حرفه ای تا مبتدی دسته بندی شده باشند و دارای یک امتیاز مثلا از 0 تا 100 باشند . بتوان به شخص مورد نظر پیام خصوصی فرستاد ویا وی را به تاپیک خاصی دعوت کرد .
                            حتما می پرسید که چگونه کاربران با توجه به توانایی رتبه بندی شوند : به نظر من علاوه بر ادعای شخص مربوطه ایجاد یک rating در کنار شناسه کاربر می تواند بسیار موثر باشد . علاوه بر این شخص اگر مدرک دانشگاهی یا هر نوع مدرک دیگری داشت می تواند مدرک خود را به صورت خصوصی برای مدیر یا مدیران آن قسمت بفرستد تا پس از تایید علاوه بر درج عنوان مدرک رتبه ای نیز به شخص مربوطه تعلق گیرد .
                            به نظر من با ایجاد همچنین قسمتی سایت بسیار حرفه ای تر از قبل خواهد بود .

__________________________________________________ __________________________________________________ ____________________________________
                            همانطور که بقیه دوستان اعلام کردند قطعا این کار شدنی نیست و دلایلش هم مشخص است چون واقعا نمیشه ما تک تک کاربران رو بررسی کنیم و میزان تواناییشون رو لول بندی کنیم.

دیدگاه

از اونجایی که دوستان در انجمن های متفاوت مربوط به کار روی میکرو کنتر لر ها و FPGA از نرم افزارهای متفاوت و سخت افزار های متفاوتی استفاده میکنند و اغلب فرض رو هم بر این قرار میدن که همه میدونن که سئوال کننده از چه میکرو و چه زبانی و چه کامپایلری استفاده میکنه!! خواهش میکنم در لیست "توجهات" پایین باکس ارسال متن قید بفرمایید که "برای پرهیز از ارسال پست های اضافی نوع سخت افزار و نرم افزار مورد استفاده حتما قید گردد".
                              فکر میکنم اینطوری هم سئوال کننده زودتر به جواب میرسد و هم پست های "الکی" با مضمون "با چی کار میکنین" هم حداقل شود.
                              نکته خوبی هست.
                              چشم حتما سعی میشه اضافه بشه این مورد

ممنونم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X