اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اسمبل تابلو روان ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اسمبل تابلو روان ؟

سلام خدمت اساتید الکترونیک

پاسخ : اسمبل تابلو روان ؟

مهندسین بالقوه ، عزیزان
    متاسفانه من عجله دارم لطف کنید من و به جواب برسونین

دیدگاه

نمیدونم چرا کسی جواب نمیده مشکل کجاست ؟
      این که برای شما مهندسین الکترونیک در حد دو دو تا چارتاست .

دیدگاه

حقیقتا از 2-2 تا 8 تا هم برای من بیشتره :mrgreen:
        به نظرم به یکی از دوستان سایت که در زمینه تابلو روان تجربه دارند پخ بدید، بهتر باشه(چون خیلی عجله دارید میگم)
        اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
          حقیقتا از 2-2 تا 8 تا هم برای من بیشتره :mrgreen:
          به نظرم به یکی از دوستان سایت که در زمینه تابلو روان تجربه دارند پخ بدید، بهتر باشه(چون خیلی عجله دارید میگم)
          ممنون از راهنماییت

دیدگاه

یه نمونه تقریبا مشابه این تابلو روانهای چینی را یه کمی باهاش کار کردم

دنبال چیزی به اسم دیتاشیت و دفترچه راهنما کلا نگرد این چینیا شعورشون نمیرسه روی محصولاتشون دفترچه توضیحاتی بدن ، البته شاید چون کپی میکنن خودشونم نمیدونن چیه )

این پورتهایی که میبینی پشت بردها هست درواقع طرز کارشون اینه که شما میتونی یک تابلو روان بزرگ با مجموعه ای از اینها درست کنی ، برادران چینی اومدن از شیف دادن دیتاها استفاده کردن که یکبار برد را بزنن و ما بقی پردازش را بندازن گردن اونی که دیتا میفرسته
            ارتباطشون چیز خاصی نیست کافیه مستقیم بردها را پشت سر هم بهم وصل کنی

با اون عکس اول ( درایوره ) کار نکردم ولی احتمالا تا 6 ردیف هر ردیف تا حداقل تا ? بلوک را میتونی ساپورت کنی (مطمئن نیستم )
            آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
            تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
            آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
            هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

نوشته اصلی توسط J0KER
              یه نمونه تقریبا مشابه این تابلو روانهای چینی را یه کمی باهاش کار کردم

دنبال چیزی به اسم دیتاشیت و دفترچه راهنما کلا نگرد این چینیا شعورشون نمیرسه روی محصولاتشون دفترچه توضیحاتی بدن ، البته شاید چون کپی میکنن خودشونم نمیدونن چیه )

این پورتهایی که میبینی پشت بردها هست درواقع طرز کارشون اینه که شما میتونی یک تابلو روان بزرگ با مجموعه ای از اینها درست کنی ، برادران چینی اومدن از شیف دادن دیتاها استفاده کردن که یکبار برد را بزنن و ما بقی پردازش را بندازن گردن اونی که دیتا میفرسته
              ارتباطشون چیز خاصی نیست کافیه مستقیم بردها را پشت سر هم بهم وصل کنی

با اون عکس اول ( درایوره ) کار نکردم ولی احتمالا تا 6 ردیف هر ردیف تا حداقل تا ? بلوک را میتونی ساپورت کنی (مطمئن نیستم )
              اول تشکر از جواب شما
              بعد این که من خودم با سوالاتی که از همکارا کردم یه چیزایی فهمیدم حالا میگم بلکه شما یه چیزی از توش فهمیدین که بتونه بهم کمک کنه ! :eek: :eek:

اول این که هر کدوم از 6تا پورت تصویر اول 1600 سانتی متر مربع بلوک ال ای دی رو ساپورت میکنه و وقتی 6 تا میشن یعنی هر درایور یک متر مربع ماژول ال ای دی رو ساپورت میکنه . این از این

دوم : اون ال و ان که روی پاورآ‌(شکل سوم ) هست مربوط به سیم مستقیم برق هست حالا نمیدونم کدوم مثبت کدوم منفی . حدس میزنم سیم برق به ال و ان پاور وصل میشن بعد من باید از کام و وی پلاس پاور وصل کنم به جی ان دی (منفی ) و مثبت 5 وی درایور بعد از همینجا وصل کنم به جی ان دی و +5ولت بلوک ها
              درسته ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X