اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

SD Card with ATMega64/128

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

SD Card with ATMega64/128

سلام
    می دونم در مورد این تاپیک زیاد بحث شده ولی خیلی تلاش کردم که با مگا64 یا 128 اطلاعاتی رو SD Card به صورت Text بنویسم ولی نشده!
    حتی از برنامه و سخت افزار نمونه که در مجله ی نویز شماره ی 2 نوشته شده استفاده کردم اما به نتیجه نرسیدم.
    لطفا از دوستان اگر کسی نمونه کد (در کدویژن) و سخت افزاری که قطعی به نتیجه رسیده در پاسخ بذاره ممنون میشم.
    قبلش چند سوال:
    1) آیا حجم مموری مهم هست؟ 2گیگ و 1 گیگ گذاشتم، اما جواب نداده!
    2) آیا نوع فرمت کردن FAT32 مهم هست؟ آیا در ویندوز خاصی باید فرمت بشه؟ مثلا حتما XP؟!!!
    با تشکر

پاسخ : SD Card with ATMega64/128

منم تو این زمینه کمک میخوام.
    اگه ممکنه کمکمون کنین...
    ممنون

دیدگاه

سلام
      1.من با رم 2g sd وصل کردم جواب داره البته این اون یه چیز دیگه بود با بسکام برای شما هم باید جواب بده
      2.بله شما فقط مجاز به خوندن fat32 و fat16 دارید برای این می گن xp چون xp این فرمت هارو داره ولی 7 نداره 7 NTSF داره

دیدگاه

سلام
        جهت اطلاع ویندوز 7 نیز دارد
        دوست عزیز اگه مفید بود روی تشکر بزن

دیدگاه

من توی یه پروژه اخیرا با کتابخونه ff کدویژن توی sd داخل یه فایل text عملیات خوندن و نوشتن انجام دادم. sd من 2 گیگ بود. ویندوز 8.
          www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

منم با ff.h کار کردم و اس-دی 4 گیگ و فرمت هم ویندوز 7 بود - اصلا فرمتها استاندارد داره اگر فرمت بشه که شده اگر نداشته باشه دیگه نمیکنه مثل فرمتی که تو داس شناخته بشه تو ویندوزای آخری دیگه نیست باید با برنامه های مدیریت هارد این کارو بکنی.
            فت16 فعلا هست ولی فت 12 دیگه نیست.

اضافه شده در تاریخ :
            منم با ff.h کار کردم و اس-دی 4 گیگ و فرمت هم ویندوز 7 بود - اصلا فرمتها استاندارد داره اگر فرمت بشه که شده اگر نداشته باشه دیگه نمیکنه مثل فرمتی که تو داس شناخته بشه تو ویندوزای آخری دیگه نیست باید با برنامه های مدیریت هارد این کارو بکنی.
            فت16 فعلا هست ولی فت 12 دیگه نیست.
            دوست عزیز اگه مفید بود روی تشکر بزن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X