اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد تبدیل شماتیک یک مدار به pcb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد تبدیل شماتیک یک مدار به pcb

با سلام خدمت مهندس های عزیز
    من برای پروژه در مورد اندازه گیری فاصله تا یک شی به کمک التراسونیک دارم کار میکنم.و نقشه مدار تقریبا پیچیده هستش و برای اینکه بتونم برد مدار چاپی درست کنم نیاز به pcb مدار دارم.شماتیکش رو بعدا میخوام بکشم و بعد اون رو به پی سی بی تبدیل کنم. یادمه که یه نرم افزاری این کار رو انجام میداد که شماتیک رو بهش میدادی و بعد خودش پی سی بی میداد بهت اما دقیقا یادم نیست کدوم بوده.فکر میکنم پروتل بود یا پروتیوس .حالا اگه شما نرم افزار بهتری در این زمینه میشناسید اگه لطف کنید و بهم معرفی کنید خیلی ممنون میشم.اگه طرز کار و تبدیل به پی سی بی نرم افزار مورد نظرتون رو هم بگید دیگه خیلی خیلی خوب میشه.
    ببینم مهندس کار بلد اینجا پیدا میشه یا نه.

پاسخ : سوال در مورد تبدیل شماتیک یک مدار به pcb

سلام.
    دوست عزیز هم پروتیوس هم پروتل این کار رو انجام میده ولی اگه مبتدی هستی از پروتیوس استفاده کن که راحت تره. در مورد نحوه کارکردش یه سرچ بزنی کلی آموزش پیدا می کنی. شما شروع کن هر کجا مشکل داشتی بازم سوالاتو مطرح کن بنده در حد توانم بهتون کمک می کنم.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X