اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت مانیتور برای کامپیوتر با lcd 5.7 اینچی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت مانیتور برای کامپیوتر با lcd 5.7 اینچی

سلام دوستان
    من می خواهم یک مانیتور 5.7 اینچی با ال سی دی های رنگی برای کامپیوتر بسازم
    آیا امکان همچین کاری وجود دارد؟
    لطفاَ راهنمایی فرمایید در صورت امکان به چه قطعاتی به جز ال سی دی نیاز دارم
    با تشکر
    ايران کشوري ست که مردم اش بجاي حل مشکلاتشان سعي مي کنند به بهترين شکل خود را با آن تطبيق دهند ...!

پاسخ : ساخت مانیتور برای کامپیوتر با lcd 5.7 اینچی

هیچ کس دوست نداره به من کمک کنه؟
    ايران کشوري ست که مردم اش بجاي حل مشکلاتشان سعي مي کنند به بهترين شکل خود را با آن تطبيق دهند ...!

دیدگاه

شدنش ممکنه بشه. اما کلی دنگ و فنگ داره. اولین چیزی که باید مشخص کنین اینه که lcd شما چه نوعی هست. و اطلاعات طبق چه فرمت و با چه پروتکلی باید بهش ارسال بشه؟ تازه رزولوشن ماکزیممتون و سرعت رفرش صفحه تصویر و عمق رنگی lcd چقدره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا آقازاده
        شدنش ممکنه بشه. اما کلی دنگ و فنگ داره. اولین چیزی که باید مشخص کنین اینه که lcd شما چه نوعی هست. و اطلاعات طبق چه فرمت و با چه پروتکلی باید بهش ارسال بشه؟ تازه رزولوشن ماکزیممتون و سرعت رفرش صفحه تصویر و عمق رنگی lcd چقدره؟
        رزولویشن 280*320 حداکثر فرمت تصویر همون خروجی که از کارت گرافیک میگیریم عریض پروتکل vga یا Dvi سرعت رفرش هم 50 hz

دیدگاه

LCD شما حافظه داخلی داره؟ چطوری میشه باهاش ارتباط برقرار کرد؟ سیگنال رنگ میخواد یا پروتکل ارتباط سریال داره؟ اصلا چه نوع LCD دارین؟ همینجوری که نمیشه یه حرفی زد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا آقازاده
            LCD شما حافظه داخلی داره؟ چطوری میشه باهاش ارتباط برقرار کرد؟ سیگنال رنگ میخواد یا پروتکل ارتباط سریال داره؟ اصلا چه نوع LCD دارین؟ همینجوری که نمیشه یه حرفی زد.
            سلام ممنون از توجه شما
            فرقی نمی کنه شما با هر ال سی دی توضیح بدید من تهیه میکنم ولی هر کدوم که آسون تر باشه خیلی بهتره چون من میخوام یه دابلی کیتور بسازم اونم با یه سیستم 4 با سی پی یو 2GHz dh
            فقط چون نمی خوام خیلی بزرگ باشه به جای مانیتور می خوام از یه ال سی دی کوچک استفاده کنم برام کار مانیتور و انجام بده کیفیت هم گفتم زیاد مهم نیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X