اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چرخش برد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چرخش برد

با سلام

اگر یک برد را از طرف قطعات در نرم افزار protel کشیده شود و بخواهیم آنرا به حالت از طرف برد تغییر جهت بدهیم واز پشت برد را نگاه کنیم چه گزینه ای را انتخاب کنیم؟

پاسخ : چرخش برد

من اینکارو میکنم: تمام برد رو انتخاب میکنم بعد
    Edit>> Move<< Flip selection

دیدگاه

این کار کردم ولی خطوط ترک قرمز شد و آمده توی top layer حال چه طور آن تو لای bottom ببرم؟

دیدگاه

جل الخالق!
        والا من اینکارو میکنم فقط مثل این میمونه که از پشت به برد نگاه کنیم. بیشترین کاربردشم برای من وقتی بوده که میخواستم از یه برد آماده فایل PCB تهیه کنم

دیدگاه

سلام ؛قدری سوال گنگ بود.منظورت از چرخش برد همون چرخش قطعات برد از بالا به پایین(برد)و بلعکس،بود؟؟؟ به هر حال از این میانبر هم می تونی استفاده کنی«درگ قطعه(قطعات)و همزمان فشردن دکمه ی «م» صفحه کلید»

دیدگاه

وقتی view> Switch to 3D رو میزنم، فقط پشت و روی برد با چاپ سبز و سیلک رو میبینم.
            چجوری میتونم قطعات مونتاژ شده رو هم ببینم؟ :question:
            ضنا چجوری بِرد رو آزادانه بچرخونم؟ یعنی غیر از پشت و رو، دستی از زوایای مختلف بتونم ببینمش؟ oo:

شمایتک و pc تو یک پروژآ‌ه هستن و مشکل نت و فوت پرینت هم نداره. altium 09
            دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ma3oud
              وقتی view> Switch to 3D رو میزنم، فقط پشت و روی برد با چاپ سبز و سیلک رو میبینم.
              چجوری میتونم قطعات مونتاژ شده رو هم ببینم؟ :question:
              ضنا چجوری بِرد رو آزادانه بچرخونم؟ یعنی غیر از پشت و رو، دستی از زوایای مختلف بتونم ببینمش؟ oo:

شمایتک و pc تو یک پروژآ‌ه هستن و مشکل نت و فوت پرینت هم نداره. altium 09
              این قابلیت دید 3بعدی کامل (تو همه جهات) رو حتی Eagle هم داشت. توی پروتل 2004 هم دیدم داره. ولی تو 09 نمیدونم چجوریه! پیلیز هِلپ!
              دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ma3oud
                این قابلیت دید 3بعدی کامل (تو همه جهات) رو حتی Eagle هم داشت. توی پروتل 2004 هم دیدم داره. ولی تو 09 نمیدونم چجوریه! پیلیز هِلپ!
                مسعود جان سلام،مسیر زیر دنبال کن ببین همونه(تومحیط pcb)
                Tools/Legacy Tools/Legacy3D view

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mir elk
                  مسعود جان سلام،مسیر زیر دنبال کن ببین همونه(تومحیط pcb)
                  Tools/Legacy Tools/Legacy3D view
                  :wow:
                  آقا دمت گرم! دیگه سوراخ سمبه تو پروتل نمونده بود بگردم. همینه. خیلی ممنون و متشکر! الهی یه پروتل با لایسنس اصلی برنده شی! سپاس عزیز. :job:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X