اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند سوال پبرامون ایجاد کردن فروم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

با سلام ....

من چند سوال پیرامون درست کردن یه فرم داشتم :

1- برای درست کردن یه فروم هزینه خاصی رو باید پرداخت کنیم ؟

2- از کجا میتونم این کار رو بکنم ؟ منظورم چه سایتی هست ؟ سایت های فارسی برا ی درست کردن فروم هست ؟

3-باید حتما یه سایت داشته باشیم تا بتونیم یه فروم درست کنیم ؟ یا بدون سایت هم میشه فروم درست کرد ؟

با تشکر ....

مصادیق اظهار محبت به همسر
    بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
    ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
    اثر قصه گویی برای کودکان

پاسخ : چند سوال پبرامون ایجاد کردن فروم

بهتره این تاپیک قفل بشه ... چون امکانش هست خانوم زارع بعدها رقیب این انجمن بشن :mrgreen: (شوخی کردم)
    از سختی نترس! این سختی هاست که جایگاه و مقام انسان را بالا میبرد...

دیدگاه

برای ساخت فروم ابتدا نیاز به هاست(فضا برای پلود فایلآ‌ها) و دامین دارید.
      البته میآ‌تونید از هاستآ‌های رایگان مثل gigpa و gigfa هم استفاده کنید.

بعدش نیاز دارید تا یه سیستم فروم ساز رو دانلود و نصب کنید.إ¾SMF، Vbulletin یا ...
      البته اولی رایگان نیست و باید هزینه بدید ولی دومی مجانیه!(ECA هم از SMF استفاده میآ‌کنه)
      بعد از دانلود، باید فایلآ‌های سیستم فروم تون رو توی هاستتون کپی کنید و یه بانک اطلاعاتی بسازید و تنظیمات رو انجام بدید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
        برای ساخت فروم ابتدا نیاز به هاست(فضا برای پلود فایلآ‌ها) و دامین دارید.
        البته میآ‌تونید از هاستآ‌های رایگان مثل gigpa و gigfa هم استفاده کنید.

بعدش نیاز دارید تا یه سیستم فروم ساز رو دانلود و نصب کنید.إ¾SMF، Vbulletin یا ...
        البته اولی رایگان نیست و باید هزینه بدید ولی دومی مجانیه!(ECA هم از SMF استفاده میآ‌کنه)
        بعد از دانلود، باید فایلآ‌های سیستم فروم تون رو توی هاستتون کپی کنید و یه بانک اطلاعاتی بسازید و تنظیمات رو انجام بدید.
        با سلام ....

با تشکر از پاسختون

ببخشید میشه دقیقا لینکشون رو بذارید . البته خودم نگاه کردم ولی الان نمیتونم دانلود کنم .

برای هاست این هست ؟

http://gigfa.com/free-hosting-services/free-domain-name-with-dns

این هم برای SFM هست درسته ؟

http://www.simplemachines.org/
        اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

1-خیر، اون دامین بود(البته از نوع فیلتر شده!).در ضمن همون ساب دامینی که هاست بهتون میده در ابتدا واستون کافیه.بعدا اگه خواستید میآ‌تونید دامین اضافه کنید.
          هاست رایگان:http://gigfa.com/free-hosting-services/free-hosting-services

2-لینک دانلود:http://download.simplemachines.org/index.php?thanks;filename=smf_2-0-1_install.zip

آموزش نصب: http://gigfa.com/free-hosting-services/tutorials/install-scripts/forum/smf

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
            1-خیر، اون دامین بود(البته از نوع فیلتر شده!).در ضمن همون ساب دامینی که هاست بهتون میده در ابتدا واستون کافیه.بعدا اگه خواستید میآ‌تونید دامین اضافه کنید.
            هاست رایگان:http://gigfa.com/free-hosting-services/free-hosting-services

2-لینک دانلود:http://download.simplemachines.org/index.php?thanks;filename=smf_2-0-1_install.zip

آموزش نصب: http://gigfa.com/free-hosting-services/tutorials/install-scripts/forum/smf
            با سلام ..

با تشکر از پاسختون ...

ببخشید یه سوال دیگه . میخواستم بدونم آیا نیازی هست که به زبان برنامه نویسی خاصی تسلط داشته باشیم ؟ کلا باید چی بلد باشی ؟

اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

معمولا این سیستم ها از PHP به عنوان زبان برنامه نویسی استفاده میآ‌کنند.
              آشنایی با HTML ،Java Script،CSS و PHP خوبه ولی لازم نیست.

دیدگاه

با سلام
                خانم زارع اگه میخواین من میتونم گام به گام مراحل ایجاد رو بگم از گرفتن هاست تا نصب فروم روی هاست البته با اجازه استاد گرامیم جناب اقای رضایی

معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi210
                  با سلام
                  خانم زارع اگه میخواین من میتونم گام به گام مراحل ایجاد رو بگم از گرفتن هاست تا نصب فروم روی هاست البته با اجازه استاد گرامیم جناب اقای رضایی
                  کار خیر و پرسش.من و بسیاری دوستان دیگر مشتاقیم
                  کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                  ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi210
                    با سلام
                    با سلام ....

بله اگه لطف کنید .

با تشکر ...
                    اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

اول برید یه هاست رایگان ثبت نام کنید هاست همون فضایی که ما صفحات اینترنتی یا فاییلهای خودمونو توش میزاریم
                      http://www.000webhost.com/
                      میتونید از این سایت استفاده کنید
                      فقط یه نکته مهم
                      موقع دادن رمز حتما حتما حتما از اعداد وحروف (مخلوط عددوحروف مثل mahdi123456)استفاده کنید وگرنه خطا میده
                      بعد 24 ساعت اکانت شما آماده میشه لطفا هاست رو با نام دلخواه ثبت کنید تا به مرحله بعد بریم
                      موقع دادن آدرس ایمیلتون از جمیل استفاده کنید چون یاهو وهات میل رو قبول نمیکنه
                      یه چیزه دیگه لطفا سرچ کنید واسکریپت phpBB3_v3.0.5_persian رو دانلود کنید
                      اگه پسوند فایل دانلودی شما rarباشه اونو از حالت فشردگی خارج کنید ودوباره فشردش کنید ولی این بار گزینه zipرو انتخاب کنید این کارو بکنید تا فردا که هاستتون آماده میشه بقسشو بریم جلو
                      هر قسمتم نفهمیدی چطوری میشه بگین به صورت تصویری آموزششو بزارم :nerd:
                      معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

با سلام ...

با تشکر از راهنمایی شما .....

ببخشید داخل اون هاست رایگان .....یه قسمت البته پیشنهادی به نام subdomain میخواستم بدونم فرقش با domain چیه ؟ از لحاظ لغوی میدونم ....ولی چه فرقی داره ؟
                        اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

فرق خاصی نداره
                          دامین : your-name.com
                          ساب دامین : your-name.host.com

دیدگاه

بله آقای رضایی فرمودند فرق خاصی نداره فقط پسوند آدرس سایت شما اسم اون سایت میشه دیگه
                            چون رایگانه ولی دامین بخوای بگیری مثل www.xxx.comاینو مجانی نمیده
                            مثلا من خودم یه هاست گرفتم از این سایت فقط فایل توش میریزم از اون رایگانهاست آدرسم اینطوریه
                            www.zabihi.uphero.comذبیحی فامیلیمه
                            پ هرو هم که سایت خودش اضافه کرده
                            ولی اشکالی نداره امکانات خوبی داره مثل ایمیل اختصاصی و... ------- هروقت اکانتتون فعال شد وتونستین وارد سی پنل بشید
                            خبر بدین تا ادامه کاروجلو بریم موفق باشید
                            برای ورود به سی پنل از این آدرس استفاده کنیدmembers.000webhost.com
                            معلوليت محدوديت نيست

دیدگاه

با سلام ...

من بعد از اینکه ایمیل و پسورد رو وارد میکنم وارد یه صفحه میشم که نام دامینم به همرا وضیعتش ( که نوشته فعال ) و Action رو میبینم داخل Go to CPanel هم میره . ولی یه خطایی میده . این جوری که نوشته فکر کنم هنوز فعال نشده درسته ؟

اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X