اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کمک جهت برنامه نویسی ماژول sim 900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست کمک جهت برنامه نویسی ماژول sim 900

با سلام و خسته نباشید میخوام با این ماژول بتوانم اس ام اس بدم و اس ام اس دریافت کنم و همچنین به یک شماره دلخواه اس ام اس بزنم برنامه شو کی داره

پاسخ : درخواست کمک جهت برنامه نویسی ماژول sim 900

اخر شما میخای کمک کنی یا کمک میخای؟

دیدگاه

با سلام
      من هرچه در اینترنت میگردم یک مرجع خوب برای آموزش برنامه نویسی در مورد ماژول sim900 یا sim908 پیدا نمی کنم و از دوستانی که در این زمینه کار میکنند خواهش میکنم که اطلاعاتشون را در این زمینه در اختیار علاقه مندان بگذارند و یا از مرجعی که در این زمینه میشه استفاده کنند معرفی کنند.
      با تشکر

دیدگاه

salam doste aziz
        manam chanvaqtie donbale in barname hastam ama faqat moafagh shodam daryafte sms ro anzam bedam
        onam kheyli karbordi nis
        ama age mikhay mese man khodet 0ta 100sho anjam bedio az paye kar **** ketabe marjae kamele gsm modemaro ke kolan 100 safas tahie kon
        moafagh bashi

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi1122
          با سلام
          من هرچه در اینترنت میگردم یک مرجع خوب برای آموزش برنامه نویسی در مورد ماژول sim900 یا sim908 پیدا نمی کنم و از دوستانی که در این زمینه کار میکنند خواهش میکنم که اطلاعاتشون را در این زمینه در اختیار علاقه مندان بگذارند و یا از مرجعی که در این زمینه میشه استفاده کنند معرفی کنند.
          با تشکر
          تاپیک ایران میکرو رو سر زدی ؟
          اگر وقت نداری میتونی با 40 تومن کل برنامه ارسال و دریافت رو بخری وگرنه باید 1 ماهی بگردی تا به نتیجه برسی.

دیدگاه

توی pmm10 (مجله ایران میکرو) یه مقاله هست که شاید بتونه کمکت کنه .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X