اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه ماشین حساب با AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برنامه ماشین حساب با AVR

با درود . . .
    این برنامه رو به درخواست یکی از دوستان نوشتم. اما چون کار اون بابا حل شد گفتم بزارمش تا دوستان دیگه ازش استفاده کنن.
    تذکر: استفاده از این برنامه به هر صورتی، با ذکر صلوات رایگان میباشد!!!(اگه دوست داشتید ماروهم دعا کنید :rolleyes

نکته دیگه ای که میمونه برای شبیه سازی هستش که باید با نسخه های پایین تر از 7.2 انجام بشه(نمیدونم چرا کی پد توی 7.7 و 7.8 مشکل داره؟)

توضیحات:
    برنامه با ساده ترین شکل ممکن و در 110 خط نوشته شده و توانایی انجام 4 عمل اصلی رو داره.
    نوع میکرو کنترلر استفاده شده Mega16 هستش که هیچ ربطی نداره و شما میتونید از هر نوعی استفاده کنید.(کافیه برنامه دستکاری بشه)
    برنامه نوشته شده به زبان بیسیک هست و شبیه سازی با پروتئوس 7.1 انجام شده
    این برنامه به سبک کاسیو نوشته شده که اصل حساب در بالا و جواب در پایین با میزان 0.000 نمایش داده میشه که خودتون هم میتونید تغییرش بدید و سفارشیش کنید.
    در صورتی که عددی با رقم بالا و یا نامعقول بوجود بیاد مثل ماشین حساب معمولی ارور میده و کافیه مثل معمول C رو فشار بدید.
    به الگوریتم خواندن اعداد از کی پد توجه کنید. چون بعدها بدردتون خواهد خورد.
    این برنامه توسعه پذیر هست و به راحتی میتونید توابع مثلثاتی و یا هر چیز دیگه ای رو هم خودتون بهش اضافه کنید.

در آخر : این برنامه ظرف مدت 2 ساعت نوشته شده و خالی از اشکال نیست. پس در رفعش لطفا همکاری کنید.

لینک دانلود:

http://dc442.4shared.com/download/nTWEgj2d/mashinhesab.rar?tsid=20111123-053203-5f217666

تصویر:

پی نوشت:
    در استفاده از این دست برنامه ها که اعضا در اختیار دوستان قرار میدن سعی کنید نوع برنامه نویسی و عملکردها رو بفهمید، نه اینکه فقط استفاده کنید! :biggrin:

موفق باشید و به امید فردایی بهتر
    90/08/17
    وحید نصیری

در سایت پلود شد

فایل های پیوست شده
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

پاسخ : برنامه ماشین حساب با AVR

واقعا به کارم آمد مرسی خداخیرت دهد :wow:

دیدگاه

پاسخ : برنامه ماشین حساب با AVR

لینکش خرابه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X