اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید بلندگو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید بلندگو

با سلام
    من به تعدادی بلند گوی کوچیک 2 تا 4 وات (کوچک بودنش مهمه) با این شکل و یا از این دایره ای های کوچیک نیاز دارم:

و یا

کسی میتونه راهنمایی کنه که باید به کجا مراجعه کنم و محدوده قیمت چقدره؟

با تشکر
    نيست بر لوح دلم جز الف قامت دوست *** چه کنم حرف دگر ياد نداد استادم

پاسخ : خرید بلندگو

چجور 2 تا 4 واتی(pmpo کشکی الکی rms واقعی)؟برای چه کاری؟برای موزیک یا برای پخش صدا؟چه قطر دهنه ای؟چند اهم؟یه نمونه ارزون سراغ دارم (اگه تعداد بگیرین شاید حتی 500 بیفته براتون 4 اینچه و 8 اهمه صداش هم بقدر کافی زیاد هست که حتی گوشو اذیت کنه البته چینیه زیاد کیفیتی نداره ولی برای کارای معمولی خوبه) دقیقا بگین برای چه کاری میخواین تا ببینیم مناسب هست یا نه؟
    رازي در کار نبود

دیدگاه

یه مدل دیگه ارزون تر هست که اگه تعداد بخواین حدود 100 تا حداکثر 150 گیرتون میاد
      این عکسش

8 اهم .25 وات و کوچیک هم هست حدود 1 اینچ اما 2 وات واقعی که هیچ نیم وات واقعی رو هم بزور تحمل کنه اما خیلی ارزونه
      رازي در کار نبود

دیدگاه

قراره یه صدای ضبط شده رو فقط پخش کنه. موسیقی هم نیست
        با TDA2822 یه آمپلی ساختم که قراره این بلندگو به اون وصل بشه.
        قطر دهنه و اینجور چیزای تخصصیش رو نمیدونم
        این بلند گو قراره داخل یه جعبه 10 در 15 در 5 نصب بشه و چند تا مدار دیگه هم توی اون هست. برای همین میگم کوچیک باشه.
        حالا نظر شما چیه؟

نوشته اصلی توسط hs67
        یه مدل دیگه ارزون تر هست که اگه تعداد بخواین حدود 100 تا حداکثر 150 گیرتون میاد
        این عکسش

8 اهم .25 وات و کوچیک هم هست حدود 1 اینچ اما 2 وات واقعی که هیچ نیم وات واقعی رو هم بزور تحمل کنه اما خیلی ارزونه
        از اینا خنده دار تر خودشونن!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کیفیت هم به قول خودتون کشک!! یه بلند گویی باشه که لااقل بشه کمی روش حساب باز کرد.

ممنون

دیدگاه

من ترجیح میدم ترکیبش شبیه اون عکس اولی که گذاشتم باشه تا لااقل یه کلاسی داشته باشه و هم مشکل پیچ کردنش به قاب حل بشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط س.پارســا
            من ترجیح میدم ترکیبش شبیه اون عکس اولی که گذاشتم باشه تا لااقل یه کلاسی داشته باشه و هم مشکل پیچ کردنش به قاب حل بشه.
            سلام Mrs پارسا

ببینید این خوبه ؟

http://roboeq.com/modules.php?op=mod...s&lid=1070

اگه تهران هستید برید جمهوری انتهای کوچه آلیک
            AV Maziton 100
            Render By Artlantis Studio
            [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

با سلام
              من به تعدادی بلند گوی کوچیک 2 تا 4 وات (کوچک بودنش مهمه) با این شکل و یا از این دایره ای های کوچیک نیاز دارم:

و یا

کسی میتونه راهنمایی کنه که باید به کجا مراجعه کنم و محدوده قیمت چقدره؟

با تشکر
              سلام.

این بلندگو مناسب هست جای کمی میگیره و صدای خوبی هم داره و قیمتش 400ت بیشتر نیست. نیازی به پیچ هم نیست و با چسب حرارتی میشه به جعبه محکمش کرد. مغازه هایی که قطعات الکترونیک میفروشند دارند.
              موفق باشید.
              I Love Music

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hs67
                asw جان آنقد تند صحبت نکردن که بخواین ناراحت بشین،انقد حساس نباشید خصوصا اگه میخواین وارد بازار الکترونیک بشین

=))
                بابت آدرسها بسیار سپاسگذارم. اما سعی میکنم خودم نرم و همکارم رو بفرستم. اگر هم شد با هم میریم! :mrgreen:
                نوشته اصلی توسط ominoaudio
                سلام.

این بلندگو مناسب هست جای کمی میگیره و صدای خوبی هم داره و قیمتش 400ت بیشتر نیست. نیازی به پیچ هم نیست و با چسب حرارتی میشه به جعبه محکمش کرد. مغازه هایی که قطعات الکترونیک میفروشند دارند.
                موفق باشید.
                هدف من رسیدن به اینجور مواردی هستش! بابت معرفی این قطعه بسیار سپاسگذارم و میگردم که اگر بشه یه چند تایی برای نمونه و تست تهیه کنم.

باز هم از همگی سپاسگذارم

دیدگاه

حیف که ایران جزو کشورهای محبوب دنیاست!!!! :cry2::
                  http://wabony.en.alibaba.com/product/201163670-200047350/Micro_Speaker_Oblong_P_N_YDT3560A_RB03F4_W35_0_L58 _0_H19_1_with_free_edge_membrane_for_multimedia.ht ml

فقط تنوع محصولات رو ببینید!!!

دیدگاه

در مورد بلندگو میتونم بگم که حجم آهنربا ، توان نوشته شده روی بدنه ، اندازه و جنس مخروط در مقدار و کیفیت صدا مهمه.
                    چون برای صدای انسان میخواین باید توانش بالاتر از 1W باشه . و مخروطش رو که دست میزنید پایین بالا بره.

وقتی تو نیستی
                    نه هست های ما چونانکه بایدند
                    نه باید ها...
                    هر روز بی تو http://www.up98.org/upload/server1/0...158wwayrz3.jpg
                    روز مباداســـت !

دیدگاه

خانوم پارسا اصلا نگران نباشید اگه قصد دارین بیاین تهران خبر بدین گاوی گوسفندی چیزی ...........
                      شوخی کردم اگه قصد دارین بیاین پیشنهاد میدم برید جمهوری پاساژ امجد ظبقه پایین سمت راس دو سه تا مغازه برین جلو یه مغازه پر از بلندگو میبینید با انواع و سایز مختلف
                      AV Maziton 100
                      Render By Artlantis Studio
                      [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط maziyar123
                        الان خانوم پارسا دخل هممون رو میاره
                        oo:

نوشته اصلی توسط maziyar123
                        شوخی کردم اگه قصد دارین بیاین پیشنهاد میدم برید جمهوری پاساژ امجد ظبقه پایین سمت راس دو سه تا مغازه برین جلو یه مغازه پر از بلندگو میبینید با انواع و سایز مختلف
                        ممنون. جناب حس لطف کردن آدرس همه رو دادند!
                        احتمال زیاد هفته دیگه با یکی از همکارا یه سری بزنیم. چون خیلی چیزای دیگه باید بگیریم و تنهایی نمیشه از پسش بر اومد.
                        مشکلات کارهای 2 نفره اینطور جاها معلوم میشه! اگر چند نفر بودیم میشد مسئولیت ها رو بهتر تقسیم کرد و یا لااقل یه مسئول خرید استخدام کرد که نخواد به خاطر یه مشت جنس و قطعه همش تو راه تهران باشیم! :mrgreen:
                        اکثر اجناس رو ما به یه تلفن میخریم و بعدش هم تیپاکس و یا باربری. ولی برای اینجور خریدها که شکل خاصی ندارند و اکثرا هم چینی مشابه دارند باید خودمون حضور داشته باشیم تا نمونه رو تأیید کنیم که دفعه بعددیگه همون قضایای تلفن رو روش پیاده کنیم.

سپاس

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : خرید بلندگو

oo:
                          ممنون. جناب حس لطف کردن آدرس همه رو دادند!
                          احتمال زیاد هفته دیگه با یکی از همکارا یه سری بزنیم. چون خیلی چیزای دیگه باید بگیریم و تنهایی نمیشه از پسش بر اومد.
                          مشکلات کارهای 2 نفره اینطور جاها معلوم میشه! اگر چند نفر بودیم میشد مسئولیت ها رو بهتر تقسیم کرد و یا لااقل یه مسئول خرید استخدام کرد که نخواد به خاطر یه مشت جنس و قطعه همش تو راه تهران باشیم! :mrgreen:
                          اکثر اجناس رو ما به یه تلفن میخریم و بعدش هم تیپاکس و یا باربری. ولی برای اینجور خریدها که شکل خاصی ندارند و اکثرا هم چینی مشابه دارند باید خودمون حضور داشته باشیم تا نمونه رو تأیید کنیم که دفعه بعددیگه همون قضایای تلفن رو روش پیاده کنیم.

سپاس
                          با سلام
                          خوب تقریبا میتونم حدس بزنم مشغول چه کاری هستید و خودم قبلا زیاد درگیر اونجور کارها بودم و کاملا با مشکلاتش هم آشنا هستم گاهی برای خرید چند قلم جنس باید رنج سفر رو متحمل میشدیم و میرفتیم جمهوری فکر کنم اینقدر که من خیابون جمهوری رو متر کردم و تو سانتیمتر سانتیمتر اون خاطره دارم حتی کسانی که خود تهرون هستن و تو کار الکترونیک هم هستن اینقدر اونجا رفته باشن ولی آلان دیگه موقع اونجور کارها گذشته شرکتهای وارزد کننده و پخش کننده قطعات زیادی هستن که با یه سرچ تو گوگل میتونین آدرس همشون رو گیر بیارین و باهاشون مکاتبه داشته باشین و درخواست کاتالوگ کنید من اکثرا کارهام رو اینطوری انجام میدم و خیلی هم راضصی هستم و قیمت باربری و هزینه ارسال قطعات هم رو اگر با رنج یه سفر یکی دو روزه و هزینه های اون محاسبه کنید هیچی نخواهد بود پیشنهاد میکنم یکبار اینکار رو انجام بدین مطمئنا پشیمون نمیشید
                          تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

دیدگاه

حیف که هزینه ها بالا میره وگرنه خودمون از چین وارد میکردیم. اون سایتی که در پست های قبلی گذاشتم بلندگوهای جالبی داره و سایز های کوچیکی هم دارن.

ممنون :applause:

دیدگاه

با سلام . به نظر من اگر به طبقه 2و3 پاساژ فتوت در میدان امام خمینی سری بزنید بد نباشد . حتی بلندگوی لپ تاپ و تلویزیون lcd هم دارند .از همه مهمتر بلندگو های سینمای خانگی با قطر کمتر از 5 سانت دارند البته شاید حدود قیمت بالای 10000 باشه !!!!!! شاید
                              دعاي خير از هر چيزي بهتر است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X