اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب برنامه #C برروی MINI2440

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب برنامه #C برروی MINI2440

سلام یه برنامه مالی تو #Cنوشتم میخاستم تو MINI2440بارکنم و به صورت نوت بوک استفاده کنم .آیاامکانش هست ؟ چی باید بکنم ..تشکر

پاسخ : نصب برنامه #C برروی MINI2440

من MINI2440 رو نمیدونم چیه ولی C# بر مبنای dotnetframework هستش که معنیش اینه که شما باید تو اون MINI2440 هم framewprk نصب کنید که فقط در صورتی ممکنه که این برد حداقل win 98 داشته باشه.
    بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
    اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

من هم خیلی دوست دارم از کدام Sdk توی DotNetFreamWork میشه برای برنامه نویسی توی mimi2040 استفاده کرد ؟
      معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

دیدگاه

سلام
        اگه win ce 6 استفاده میکنی باید dot net framwork 2 یا 3 روش نصب باشه تا برنامه ات روش لود شه.

دیدگاه

سلام به همه

بچه بجای این ها سعی کنید با emac editor برنامه بنویسید که تو محیط لینوکس هست
          زبانش C هست-بسیار مطمئن و قوی و اگر از این هم بهتر میخواین باید با perl تو لینوکس بنویسید
          برای ارتباط با خارج و کنترل ادوات جانبی میتونید یه ماژول با ارتباط سریال بسازید و تمام پردازش تو mainboard انجام بشه و نتیجه بره روی پورت
          برای کار با لینوکس و emacs میتونید نرم افزار vitual box رو نصب کنید و به راحتی یه لینوکس مثل ubuntu رو داخل virtual box نصب کنید.اونجا دیگه همه چیز مثل سیستم عادی میشه اما مجازی-بعد از emacs خود ubuntu استفاده کنید

کاز های بسیار بزرگ میشه کرد.فرصت یادگیری این سیستم ها رو از دست ندید.میتونید پروژه هایی رو بسازید که به راحتی حتی با اینترنت در ارتباط
          خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

شما خیلی راحت می تونید با استفاده از C#.net یا vb.net برای Mini2440 برنامه نویسی کنید و از پورت های اون به راحتی استفاده کنید
            برای این کار نیاز به Sdk این بورد رو دارید که روی visual studio 2008 نصب میشه و می تونید از سایت خودش دانلود کنید
            http://www.friendlyarm.net/downloads

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X