اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سیستم های کنترل خطی در Matlab

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سیستم های کنترل خطی در Matlab

سلام

به صورت ویدئوئی آموزش مباحث سیستم کنترل خطی رو در مطلب ، دانلود کنید. به قسمت Analysis liner system در وبلاگ من مراجعه و در اونجا فایلهای ویدئوییش رو دانلود کنید.

www.Maktab.blog.com
    آخر بودن تنهائيست و پايان تنهايي ، خداست.

پاسخ : سیستم های کنترل خطی در Matlab

نوشته اصلی توسط solrobot
    سلام

به صورت ویدئوئی آموزش مباحث سیستم کنترل خطی رو در مطلب ، دانلود کنید. به قسمت Analysis liner system در وبلاگ من مراجعه و در اونجا فایلهای ویدئوییش رو دانلود کنید.

www.Maktab.blog.com
    سلام دوست عزیز.خیلی جالبه که وبلاگ شما به زبان انگلیسیه و حدس میزنم که می خواید برای رزومه برای اخذ پذیرش خارج از ایران ازش استفاده کنید :agree: اگر طاقت نقد دارید میخوام نکته ای رو عرض کنم که البته برای شما مفیده نه من!!!
    توصیم به شما اینه که گرامر خودتون رو سریعا تقویت کنید چون خیلی زیاد اشتباهات گرامری و collocation دارید.مثلا:
    first, i wonna thanks of ” mr.Rashidi ” Management & teacher electronic part in Azad University of Bandarabbas (iran) .now started the learning Matlab software.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

1- از حروف بزرگ در ابتدای تمامی جمله استفاده کنید و ضمیر i رو فقط و فقط از I استفاده کنیدو نیز در اسامی و نیز Mr و Mrs از حروف بزرگ استفاده کنید.
      2- در نثرهای رسمی به هیچ وجه از مختصر کردن کلمات مثل wana , gona استفاده نکنید.
      3-thanks of..... غلطه of رو حذف کنید.
      4- منظورتون از این جمله چیه؟teacher electronic part in Azad University of Bandarabbas ،اینکه بگید: استاد الکترونیک دانشگاه آزاد بندر عباس؟
      اگر اینه باید بنویسید: electronic Professor of Azad.....
      Now you can start learning Matlab by downloading these links:

موفق باشید.
      جانم به فدای ائمه اطهار
      می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام
        با تشکر به خاطر قرار دادن این فایل ها
        فقط موردی که بود اینه که نمی دونم چرا پارت 1 (Part-1-1 و Part-1-2)هر دو قسمتش صدا نداره ولی باقیه اش داره! :eek:
        فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
        فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
        فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
        فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

با عرض سلام به همه مهندسین.من یه پروژه ای با مطلب میخواستم یه جبران ساز ledlag باید طراحی کنم هم به روش مکان هندسی و هم فرکانسی حل کنم.ممنون میشم کمکم کنین.دعاتووووووووون میکننننننم(.درجه 4 میخوام )بدجوری زود لازم دارم
          a happy person is one who wants happiness for other

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X