اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

المپیاد برق

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

المپیاد برق

سلام دوستان.
    من می خوام در المپیاد برق شرکت کنم. می خوام بدونم باید از کجا شروع کنم. چه کتاب هایی رو باید بخونم؟ اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

[hr]

پاسخ : المپیاد برق

المپیادهای دانشجویی در کشور ایران در 16 رشته برگزار می گردد. مرحله اول این آزمون در واقع همان آزمون سراسری کارشناسی ارشد می باشد، در این رشته ها دانشجویان سال سوم نیز می توانند در آزمون شرکت کنند و متقاضی شرکت در المپییاد علمی باشند. البته در صورت پذیرفته شدن این افراد درمرحلهآ‌ اولآ‌ المپیاد،آ‌ قبولیآ‌ آنان در آزمونآ‌ کارشناسی ارشد تا زمانآ‌ فارغآ‌التحصیلیآ‌ از دورهآ‌ کارشناسیآ‌ محفوظ خواهد ماند. اینآ‌ دانشجویانآ‌ با تایید ادارهآ‌ آموزشآ‌ محلآ‌ تحصیلآ‌ میآ‌توانند در المپیاد علمیآ‌ دانشجویی آ‌کشور شرکت نمایند.

از بین شرکت کنندگان این آزمون تعدادی به مرحله دوم راه می یابند که این تعداد در آزمونی که در اواخر تیرماه به صورت تشریحی برگزار می شود شرکت می کنند تا بار دیگر غربالی در بین آنها صورت پذیرد.

مواد امتحانیآ‌ رشتهآ‌هایآ‌ المپیاد همانند رشتهآ‌هایآ‌ دورهآ‌ کارشناسیآ‌ ارشد اینآ‌ رشتهآ‌ها خواهد بود.
    همچنین انتخابآ‌ متقاضیانآ‌ المپیاد در مرحلهآ‌ اولآ‌ براساسآ‌ نمراتآ‌ اکتسابیآ‌ داوطلبآ‌ در آزمون رشته های مذکور و بدونآ‌ احتسابآ‌ نمرهآ‌ معدلآ‌ کارشناسیآ‌ آنها خواهد بود.

این رشته ها عبارتند از:

زبان و ادبیات آ‌فارسیآ‌، مجموعه علوم اقتصادی،آ‌ الهیات و معارف اسلامی- علومآ‌ قرآن و حدیث، مجموعه حقوق، مجموعه شیمیآ‌، فیزیکآ‌، مجموعهآ‌زیستآ‌شناسی، مجموعه آمار، مجموعه ریاضیآ‌، مجموعه مهندسی برقآ‌، مجموعه مهندسی شیمی، مجموعه مهندسیآ‌ عمران، مجموعه مهندسی آ‌مکانیک، مجموعهآ‌ مهندسیآ‌ کامپیوتر، مهندسی کشاورزی -اصلاح نباتات وزراعت و طراحی صنعتی .
    [move]:.:.:.:.:.:.: who cares ? :.:.:.:.:.:.:[/move]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X