اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد ساخت ماشین حساب با قابلیت رسم نمودار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد ساخت ماشین حساب با قابلیت رسم نمودار

از استادان و کاربران گرامی کسی برنامه نوشته شده ماشین حساب رسم نمودار را دارد؟ میکرو کنترلر atmega32 ,محیط bascom ,
    with graphical lcd display 64*128
    از کمک و همکاری شما متشکرم :rolleyes:

پاسخ : کمک در مورد ساخت ماشین حساب با قابلیت رسم نمودار

از دوستان کسی نیست یک مرجع مناسب در اختیار من قرار بدهد؟ :sad: در ضمن منظمرم از رسم نمودار رسم نمودار تابع است.

دیدگاه

یک تاپیک ر مورد رسم شکل و خط بر روی GLCD هستش به اونجا مراجعه کنید میتونه کمک کنه

دیدگاه

آقا امیر علی اگه زحمتی نیست لینک فرومی که گفتین رو بزارین
        بازم ممنون

دیدگاه

http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,8864.0.html

دیدگاه

آقا امیرعلی مطالب خیلی کمکم کرد ولی من برای یک ماشین حساب چند تابع معرفی کرده ام مثل(sin(x), tan(xو... و مثلا میخواهم تابع (ln(x را روی lcd نمایش بدهم چجوری با کیبورد و با چه دستوری باید این کارو بکنم و اینکه از کدام حافظه استفاده کنم راستش من تازه کار با bascom را شروع کرده ام اگر یکم واضح توضیح داده بشه ممنون میشم

دیدگاه

اولا بیسکام بدون نیاز به اون تاپیک،خودش کتابخونه کامل کار با هم ks108 هم t6963 که 2 مدل lcd گرافیکی موجود توو بازارن رو داره و خودش دستورات خط و نقطه رو داره ...
              تمام توابع ریاضی که خواستین هم تووشه ...
              میمونه نحوه دادن اونها ...
              PARSER رو جستجو کنین ... اما اینجا کاربرد زیادی نداره .... مطمئنا مثل ماشین حساب مهندسی نمیتونین بسازین .. ولی برای کارهای محدود شدنیه ... شروع کنین کمک میکنم ... اما همینطوری نی دونم چی بگم ... اکثر کارها حین اجرا نعیین می شن ...

دیدگاه

راستی،FASTAVR مثل بیسکامه اما lcd گرافیکی های بیشتری رو پشتیبانی می کنه ...

lcd موبایل nokia3310 توو بازار آخرین بار 3500 تومن خریدم ... 48*84 پیکسل تکرنگ و مستقیم توو fastavrآ‌قابل استفادست ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X