اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماسفت smd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماسفت smd

با سلام
    من احتیاج به یه ماسفت smd دارم که مثل irf540 راحت به میکرو وصلش کنم و تو بازارم راحت پیدا بشه شما چه شماره ای رو پیشنهاد میدید؟
    با تشکر

پاسخ : ماسفت smd

با درود . . .
    دقت داشته باشید که IRF540 از نوع لاجیک نیست و نمیشه مستقیم به میکرو متصلش کرد. البته نه اینکه نشه! اگر به دیتاشیت یه نگاه بندازید میبینید که برای تخلیه کامل کانال به ولتاژی در حدود 12 ولت روی گیت نیاز هست که میکرو توانایی ساپورت 5 رو بیشتر دارا نیست. در صورتی هم که شما متصلش کنید شاید در ظاهر مشکلی نداشته باشه و کار کنه اما در عمل برای جریان های بالا باعث سوختن ماسفت خواهد شد.

برای خرید هم اگر ساکن تهران هستید میتونید یه سر به پاساژ عباسیان بزنید. طبقه پایین دقیقا روبروی پله ها یه smd فروش هست که خیلی خوب هم راهنماییتون میکنه.
    چندتایی شماره دارم. منتها مطمئن هستم که با مشکل پیدا کردنشون مواجه میشید. برای همین بهتره به همون آدرس مراجعه کنید.

موفق باشید
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

دیدگاه

با تشکر
      اما نمیتونم تهران برم اصفهان چی هست؟

دیدگاه

خود سری های IRF دارای مدل SMD هم هستند. منتها باید بگردید تا بتونید پیدا کنید. بطور مثال:
        IRF xxx NS
        IRF xxx S
        بجای xxx شماره ماسفت رو باید بگذارید(540-640-630- ...)

موفق باشید
        درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
        بدرود . . .

دیدگاه

9926gem

دیدگاه

اگر به تعداد زیاد نخواهید پیشنهادم باتری گوشی موبال هست
            میتونید باتری های خراب رو باز کنید و از روی مدارش که برای حفاظت باتری و دلایل دیگه ای از ماسفت استفاده کردند که معمولا شبیه IC های 8 پایه SMD هستند و 2 ماسفت در یک پک قرار داره . ولتاژ کاریشون تا حدود 30تا 40 ولت فکر میکنم باشه و گیتشون با ولتاژ پایین هم به راحتی تحریک میشن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X