اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اضافه کردن اطلاعات به جدول lookup

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اضافه کردن اطلاعات به جدول lookup

با سلام

خوبه که همچین انجمنی راه افتاده و اینقدر دوستان توش قوی همکاری می کنند . از همتون متشکرم.
    سوالی دارم شاید ابتدایی ؟؟؟
    برای اینه تو بسکام یک جدول خالی بسازم و بعد اطلاعاتشو به صورت یک متغییر از نوع string واردش کنم چه باید کرد ؟ . یعنی این متغییر هر لحظه یک دیتا از جدولو داره . می خوام اضافه بشه به دیتا های قبلی جدول . (داخل یک حلقه تکرار .)
    لطفا با نمونه کد
    تشکرات فراوان
    دنيا بر پايه برنامه هايي هست که خدا با زبان برنامه نويسي خودش مينويسد . کامپايل شده آن اين جهان و قوانين آن است . start آن تولد است و end آن مرگ . پر از گزينه هاي شرطي و دستورات حلقه و تکرار ...

پاسخ : اضافه کردن اطلاعات به جدول lookup

بهتره برای اینکار از یک روال برای lookup استفاده کنین. البته میشه یک رشته رو داخل برنامه داشت و بجای Lookup از اندیس اون استفاده کرد ولی آخرش به مشکل بر میخورین. یکی بخاطر طول ماکزیمم و دیگه بخاطر یک بایتی بودن اطلاعات. تازه مسئله محل ذخیره اطلاعات هم مهم هست.

دیدگاه

با سلام و ممنون از توجهتان ولی برنامه من اینه .
      کد:
      Print "KHANDAN"
      Open "ALI.TXT" For Input As #1
      Do
       Line Input #1 , Stri
       Print Stri

Loop Until Eof(#1) <> 0
      Close #1

End                             'end program

Text00:

حالا میخوام که توی هر تکرار حلقه مقدار فعلی متغییر stri به جدول text00 اضافه بشه . مقادیر stri هر لحظه برار یک کد هگز 8 بیتی هستش . مثل
      h6
      hfe
      دنيا بر پايه برنامه هايي هست که خدا با زبان برنامه نويسي خودش مينويسد . کامپايل شده آن اين جهان و قوانين آن است . start آن تولد است و end آن مرگ . پر از گزينه هاي شرطي و دستورات حلقه و تکرار ...

دیدگاه

ممنون میشم پاسخ بدبد . واقعا گیرم . :angry: .

ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X