اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرستنده گیرنده دیجیتال با قابلیت فرستادن و گرفتن صدا و تصویر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

با سلام وعرض خسته نباشد خدمت دوستان میخواستم ببینم کسی در زمینه فرستنده و گیرنده کار میکنه اگرکسی هست لطفا کمکئ به من کنید شما را به خدا کمک کنید بد جوری گیر کردم درخواست یک فرستنده گیرنده دیجیتال با قابلیت فرستادن و گرفتن صدا و تصویر را با هم داشته باشد و مدار توری باشه که با 5 ولت کار کنه ویا کمترو طوری باشه که بتونم قطعاتش رو تو ایران گیر بیارم هر کس که کمکم بکنه قول میدم که جبران کن

سلام . خوبی احسان جان ؟
    دوست عزیز چند روز زودتر سوالتون رو پرسیده بودید حتما جوابش رو میگرفتید . ولی الان مطمئن نیستم .
    آخه یکی از مدیران این قسمت آقا شهریار بود که 2 روز پیش رفت سربازی ایشون اطلاعات خوبی در این زمنیه داره .
    مدیر دیگرمون هم فکر میکنم متاهل باشن سرشون شلوغه شاید با تاخیر پاسخ بدم .
    در هر صورت امیدوارم هر چه زودتر به جوابتون برسید .
    موفق باشید .
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

دوست عزیز پروژه شما یک چیز حجیم هست و بنده هم یک چند روزی گرفتارم مثلا فردا برای کار مهمی دارم به تهران میایم
      با این حال سعی میکنم به شما کمک کنم
      شما سعی کنید با بک پیام (خصوصی)مدت زمان که میتونید روی این مورد وقت بزارید را به بنده
      اعلام کنید

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز و بخصوص خدمت دوست عزیزی که برای من

با سلام خدمت دوستان عزیز و بخصوص خدمت دوست عزیزی که برای من ایمیل فرستادند امیدوارم که بالاخره کسی به من جواب بدهد البته این از شانس من هست که مدیر قبلی سایت به خدمت رفته و براش آرزوی موفقیت در پا زدن در خدمت را دارم . باز هم از دوستان عزیز دیگری که در سایت عضو هستند درخواست دارم که محض رضای خدا به من جواب بدید متاسفانه من تنها در همین ضمینه خیلی کار نکردم کمکم کنید کمک کمک کمک

دیدگاه

کمک کمک کمک کمک کمک ؟؟؟؟؟؟؟

اقا یک کسی نیست به من کمک کنه

دیدگاه

با سلام
            نمی دونم دوست عزیز واقعا چطوری میشه به شما کمک کرد
            اخه میشه درمورد فرستادن صدا کاری کرد ولی نمی دونم تصویر
            یکی از استادای من توی سایت هستند(آقای سامان راجبی)
            تو بخش اعضا اخرین صفحه یه نگاهی بندازی می تونی پیدا بکنی ایشون فوق مخابرات و کارشناس الکترونیک هستند .
            بهشون ایمیل بزنید ایشون می تونند راهنمائیتون بکنند.

دیدگاه

دور بینهای اماده ای هست که برای شما تصویر را بصورت دیجیتال میفرسته و شما میتوانید
              تصویر ان را با یک مودم بیسیم شبکه دریافت کنید البته برای این کار به یک بستر شبکه lan نیاز
              دارید سعی کنید به دنبا محصولات d-link بگردید
              اما اگر وقت ساخت مدار و تحقیق کردن دارید بنده سعی میکنم شما را قدم به قدم راهنمایی
              کنم ولی تا حد امکان نقشه اماده ای به شما نخواهم داد

دیدگاه

کمک

آقا حداقل تنها صدا رو بتونم بفرستم رو بدین

دیدگاه

شما مشخص نکردی که وقت ساخت قدم به قدم مدار و همچنین کار تحقیقاتی را داری یا خیر
                  و همچنین برای نتیجه گرفتن از ان چقدر وقت داری
                  در صورتی که نمیخواهید از تجهیزات شبکه ای استفاده کنید و باید مدار بصورت برد الکترونیکی
                  مجزا طرح شود و عجله هم دارید میتوانید از بکی از شرکتهای طراحی مدار کمک بگیرید و مدار
                  مورد نظر را سفارش دهید
                  اگر تصمیم گرفتید خودتان شروع به طراحی کنید
                  برای انتقال صدا بصورت دیجیتال باید به دنبال یک ای سی (دلتا مدولاتور بگردید)که در بازار در انواع
                  مختلف یافت میشود
                  این ای سی صدا را با یک سمپل ریت مشخص نمونه برداری کرده و ان را به صورت یک دیتا سریال در خواهد اورد
                  در صورت هر گونه سوالی دوباره تماس بگیرید

دیدگاه

دوست عزیز نمیخواهم از تجهیزات شبکه ای استفاده کنم و باید مدار بصورت برد الکترونیکی مجزا طراحی شود از شما خواهش دارم که چند نمونه آی سی دمولاتور به من معرفی کنید که در شیراز هم گیر بیاد تا بلکه این آی سی گره تا حدی از مشکلات من را بردارد حالا یک چیز دیگه به فرض من این آی سی رو گیر آوردم نقشه اون رو چیجوری پیدا بکونم می تونم توی دیتا شیتش پیدا بکونم ممنون میشم که کمکم کنید

دیدگاه

ای سی را در شیراز فکر نمیکنم گیر بیاری ولی بصورت پستی شاید از تهران تهیه کنید

دیدگاه

از ای سی های MC 3417 و MC3418 و MC3517 و MC3518 برای ساختن دلتا مدولاتور صدا میتوانید استفاده کنید دو شماره ای که با 35 شروع میشوند در کاربرد های نظامی استفاده میشوند
                        اگر برای تهیه ای سی ها به مشکل بر خوردید عنوان کنید تا یک ادرس به شما بدهم

دیدگاه

یه راهنمایی

سلام دوست عزیز

سایت http://www.epanorama.net را یه سر بزن

بخشهای

Mobile communications
                          Optics
                          Optoelectronics
                          Video
                          Telecommunications
                          IR remote control
                          Lights and light controlling

شاید یه چیزی پیدا کردی
                          [img width=406 height=100]http://www.ecapic.ir/image2/ECA-101029215947.jpg[/img]

دیدگاه

پاسخ : فرستنده گیرنده دیجیتال با قابلیت فرستادن و گرفتن صدا و تصویر

درباره آنالوگ آن کمی کار کرده ام دوست داشتم استاد درباره فرستنده دیجیتال تصویر مرا راهنمایی نماید

دیدگاه

پاسخ : فرستنده گیرنده دیجیتال با قابلیت فرستادن و گرفتن صدا و تصویر

سلام ببین این مدار بدردت میخوره نقشه کاملشه با طرح پشت برد
                              ای یک وبدئو سندر هستش
                              موفق باشی

http://www.4shared.com/file/18101200/dedbac22/v-s4.html
                              " مانند دریا باش که هر گاه کسی سنگی بر تو پرتاب کرد سنگ غرق شود نه تو متلاتم شوی "

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X