اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Dumping physical memory

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Dumping physical memory

سلام به همگی

اخیرا لپ تاپ من هر از یکی دو روز یکبار و گاها چند ساعتی یک بار پیغام Dumping physical memory رو میده خود به خود سیستم رو ریست میکنه!! :sad:

این به چه دلیلی میتونه باشه؟

ممنون
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

پاسخ : Dumping physical memory

شاید RAM مشکل پیدا کرده؟!
    از اسلاتش درش بیار و جای سوکتش رو تمیز کن یه فوت هم توش بکن و دوباره بذارش سر جاش
    اگر دوتا رم داره تک تک امتحان کن تا رم ایراد دار مشخص بشه
    البته اگه از رم باشه
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

نوشته اصلی توسط (فرشته)
      سلام به همگی

اخیرا لپ تاپ من هر از یکی دو روز یکبار و گاها چند ساعتی یک بار پیغام Dumping physical memory رو میده خود به خود سیستم رو ریست میکنه!! :sad:

این به چه دلیلی میتونه باشه؟

ممنون
      سلام منظورتون همون صفحه آبیه که میاد و ویندوزتون 7 هست مراحل زیر رو برید ببینید چی میشه :

روی my computer کلیک راست و گزینه propertis

حالا در قسمت سمت چپ گزینه system protection و سپس گزینه advanced بالای پنجره باز شده رو بزن
      و اینجا سه تا دکمه به اسم setting هست که شما آخری رو بزن
      یه پنجره باز میشه که قسمت پایین اون نوشته Write debugging information پایین همین نوشته گزینه kernal memory dump رو بزنید
      و آر سر ok بزنید و ریست کنید

ببینید چی میشه
      AV Maziton 100
      Render By Artlantis Studio
      [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط maziyar123
        منظورتون همون صفحه آبیه که میاد و ویندوزتون 7 هست
        دقیقا...

این مراحل رو رفتم و همین گزینه بود و تغییری ندادم.

کاری که جناب کاخکی هم فرمودند رو انجام دادم ببینم تو روزای اینده باز این بلا سرش میاد یا نه.

ممنون

فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

سلام

متاسفانه هر دو راهی که فرمودید انجام دادم ولی امروز مجددا این اتفاق افتاد!

دیدگاه

سلام
            ویندوز رو عوض کنید احتمال داره از همون باشه یا یه برنامه ای نصب شده که سیستم رو مختل میکنه و اون صفحه آبی میاد

جدید برنامه نصب نکردید ؟ مثل فایروال ؟
            AV Maziton 100

دیدگاه

ویندوز رو تازگی عوض کردم و اتفاقا برنامه های خیلی زیادی نسبت به قبل روش نصب نیست! البته اکثر دفعاتی که این اتفاق افتاده متلب در حال اجرای برنامه بوده ولی بعیده به این مربوط باشه.

فایروال هم نه....کلا برنامه خیلی خاصی نصب نکردم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط (فرشته)
                ویندوز رو تازگی عوض کردم و اتفاقا برنامه های خیلی زیادی نسبت به قبل روش نصب نیست! البته اکثر دفعاتی که این اتفاق افتاده متلب در حال اجرای برنامه بوده ولی بعیده به این مربوط باشه.

فایروال هم نه....کلا برنامه خیلی خاصی نصب نکردم!
                پس با این حساب مشکل سخت افزاریه همینطور که دوستمون گفت ram هارو چک کن و همینطور چیزای دیگه مثل هارد و ......

اگه بازم حل نشد ببرینش گارانتی امکان داره از چیپست یا cpu باشه
                AV Maziton 100

دیدگاه

علاوه بر مشکل سخت افزاری رم میتونه مشکل از نسخه ویندوزتون باشه، آیا ویندوزتون رو کرک کردید؟ آیا همون ویندوز و کرک قبلی که باهاش مشکلی نداشتید رو نصب کردید؟
                  اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

نکته ای که من به تجربه هم دیدم و بهم ثابت شده نسخه 32 بیتی روی سیستم های قوی و رم های بالا این مشکل هم براش پیش میاد
                    اگه ویندوزتون 32 بیتی حتما با64 عوضش کنید
                    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
                      علاوه بر مشکل سخت افزاری رم میتونه مشکل از نسخه ویندوزتون باشه، آیا ویندوزتون رو کرک کردید؟ آیا همون ویندوز و کرک قبلی که باهاش مشکلی نداشتید رو نصب کردید؟
                      ویندوز کرک شده هست و این نسخه از ویندوز داره رو چند تا سیستم دیگه بی مشکل کار میکنه و البته قبلا هم خودم مشکلی باهاش نداشتم.

نوشته اصلی توسط امیر حسنی کاخکی
                      نکته ای که من به تجربه هم دیدم و بهم ثابت شده نسخه 32 بیتی روی سیستم های قوی و رم های بالا این مشکل هم براش پیش میاد
                      اگه ویندوزتون 32 بیتی حتما با64 عوضش کنید
                      اره ویندوز 32 بیتی هستش.

اخه همه نرم افزارها رو 64 بیتی نصب نمیشن!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط (فرشته)
                        ویندوز کرک شده هست و این نسخه از ویندوز داره رو چند تا سیستم دیگه بی مشکل کار میکنه و البته قبلا هم خودم مشکلی باهاش نداشتم.
                        آیا پدیت ویندوزتون فعاله؟ به قسمت پدیت های نصب شده برید(اینو داخل منوی ویندوزتون تایپ کنید و به گزینه ای که میاد وارد بشید: view installed updates) اگر تو این لیست نرم افزار Windows Malicious Software Removal Tool نصب شده باشه، متاسفانه شما باید ویندوزتون رو مجددا نصب بفرمایید!
                        اگر انیطور نیست احتمالا این مشکل به خاطر نصب نرم افزارهای قدیمی(که در رشته برق هم کم نیستن!) و یا درایور ناسازگار با ویندوز سون می باشد.
                        این ها احتمالاتی بودند که من خودم در مورد ارور صفحه آبی(که به صفحه مرگ هم معروفه - چون فکر میکنم تو ورژن های قدیمی ویندوز این دست ارورها بعضا برمیگشت به کرنل ویندوز) بهشون برخورده بودم
                        اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط (فرشته)
                          میشه یک مثال بزنید؟
                          من ویندوزم 64 هت و تا حالا نرم افزاری نبوده که روش کار نکنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط (فرشته)

اره ویندوز 32 بیتی هستش.

ببینید اکثر نرم افزارها روی 64 بیتی نصب میشن که وقتی شما برنامه 32 رو روی 64 نصب میکنید این برنامه میره تو پوشه programfiles(x86 نصب میشه مگر برنامه ها قدیمی شما یه بار 64 بیتی نصب کن ببین چی میشه پیشنهاد میکنم نسخه ویندوز7 سرویس پک 1 64 بیتی رو نصب کنید
                            AV Maziton 100

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
                              آیا پدیت ویندوزتون فعاله؟ به قسمت پدیت های نصب شده برید(اینو داخل منوی ویندوزتون تایپ کنید و به گزینه ای که میاد وارد بشید: view installed updates) اگر تو این لیست نرم افزار Windows Malicious Software Removal Tool نصب شده باشه، متاسفانه شما باید ویندوزتون رو مجددا نصب بفرمایید!
                              اگر انیطور نیست احتمالا این مشکل به خاطر نصب نرم افزارهای قدیمی(که در رشته برق هم کم نیستن!) و یا درایور ناسازگار با ویندوز سون می باشد.
                              این ها احتمالاتی بودند که من خودم در مورد ارور صفحه آبی(که به صفحه مرگ هم معروفه - چون فکر میکنم تو ورژن های قدیمی ویندوز این دست ارورها بعضا برمیگشت به کرنل ویندوز) بهشون برخورده بودم
                              ممنون از پاسختون

اپدیتش کلا فعال نیست.البته چک هم کردم و همچین چیزی اپدیت و نصب نشده.اما این که فرمودین ممکنه به خاطر نرم افزارهای قدیمی باشه جای تامل داره!چون مدتیه مجبور شدم ورژن قدیمی نرم افزاری رو نصب کنم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X