اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی کنید بازم میکرو قفل شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی کنید بازم میکرو قفل شد

با سلام
    دوستان من یه بار میکرو رو روی کریستال خارجی 8مگ تنظیم کرده بودم بعد اومدم رو کریستال داخلی 1 مگ تنظیم کردم ولی حالا دیگه میکرو رو نمیشناسه :cry2:
    یعنی کرستال مربوطه رو گذاشتم رو پایه های مربوط به کریستال میکرو (12-13 مگا16)شناخته شد وتنظیم کردم ولی حالا که روی داخلی تنظیم کردم میکرو رو نمیشناسه چرااااااا؟؟؟؟؟؟ :angry:
    لطفا یه کمکی کنید :rolleyes:

پاسخ : راهنمایی کنید بازم میکرو قفل شد

مطمعنی روی کریستال داخلی تنظیم کردی؟
    اگر بله پس احتمالا با پروگرمر USBasp کار میکنی درسته؟
    اگر اینطوره جامپر روی پروگرمر رو بذار تا سرعتش کم بشه
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

بله رو کریستال داخلی 1 مگا تنظیم کردم واز این پروگرامرای سادهstk 200-300استفاده کردم
      ببخشید کدوم پروگرامر بدون مشکل میتونه مشکل تنظیم بد کریستال رو حل کنه ؟ آیا پروگرامر ی هست که ساختش پیچیده نباشه وعملا ساخته شده باشه وجواب گرفته شده باشه؟ممنون از راهنماییتون

دیدگاه

با درود . . .
        در صورتی که هنوز آیسی مورد نظر رو نتونستید برگردونید ابتدا اتصالات رو چک کنید و پس از مطمئن شدن از صحت عملکردشون از این روش استفاده کنید:
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=30857.0

پروگرمر مورد نظر شما که بتونه بدون حساسیت در مورد فیوزبیتها کار کنه STK500 هستش(High Voltage Programer)
        البته نه از این مارکهای درپیت که توی بازار پر شده و محصول شرکتهای ایرانی هست(شاید هم نوع جدید اومده باشه که بدرد بخوره)
        من خودم هنوزم که هنوزه از 200/300 استفاده میکنم و به هیچ وجه هم مشکلی پیش نیاورده

موفق باشید
        درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
        بدرود . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی20
          بله رو کریستال داخلی 1 مگا تنظیم کردم واز این پروگرامرای سادهstk 200-300استفاده کردم
          ببخشید کدوم پروگرامر بدون مشکل میتونه مشکل تنظیم بد کریستال رو حل کنه ؟ آیا پروگرامر ی هست که ساختش پیچیده نباشه وعملا ساخته شده باشه وجواب گرفته شده باشه؟ممنون از راهنماییتون
          سلام دادا.
          یه بار دیگه کریستال 8 رو بذار و تست کن ببین میشناسه؟ ممکنه زمان تغییر فیوزبیت میکرو، تغییرات بدلایلی ذخیره نشده باشه.
          تشکر لازم نیست!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X