اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه مانیتورینگ یک کامپیوتر توسط کامپیوتر دیگر(راهکاری ارائه بدین)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه مانیتورینگ یک کامپیوتر توسط کامپیوتر دیگر(راهکاری ارائه بدین)

با سلام خدمت همه دوستان من مشکل خودم را میگم خواهشا هر راهکاری که به ذهنتون میرسه را ارائه بدین
    من در یک ازمایشگاهی مشغول به کار هستم که داریه دو اطاق میباشد یکی از این اتاق ها تجهیزات ودستگاه هایی داره که تولید اشعه xمیکنه به این شکل که دستگاه یکسری عملیات را انجام میده بعد برای ادامه عملیات نیاز هست که من حضورا در اطاقی که اشعه داره برم واز رو مانیتور کامپیوتر یکسری اطلاعات وغیره... کسب کنم من میخام راه کاری بدین که من بدون اینکه وارد اطاق بشم بتونم اون اطلاعات را کسب کنم وکارم را انجام بدم

نکته ای که هست به دلیل امنیتی نمیتونیم دوتا کامپیوتر رابه اینترنت وصل کنیم واز طریق نرم افزار کنترل کنیم جه میدونم مداری هرچی به ذهنتون میرسه کمکم کنید ممنونتون میشم

پاسخ : درخواست راهنمایی برای مشکل وارده(راهکاری ارائه بدین)

منظورتون از اینتر نت رو متوجه نمیشم
    خب میتونین دو تا pc رو از طریق پورت lan به هم وصل کنین و با remote desktop کنترلش کنین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
      منظورتون از اینتر نت رو متوجه نمیشم
      خب میتونین دو تا pc رو از طریق پورت lan به هم وصل کنین و با remote desktop کنترلش کنین

یعنی اینکه دوتا کامپیوتر به هیچ وجه نباید به اینترنت متصل باشن دوم اینکه برا شبکه کردن باید کارت شبکه باشه حتما یاچیز دیگه میخاد من از شبکه کردن زیاد سر درنیوردم اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بده ایا به غیر این راه کار دیگه ای دارین ..ممنون بابت حسن توجه

دیدگاه

از KVM استفاده کنین. با استفاده از این تجهیز میتونین ماوس و کیبرد و مانیتور سیستم موجود در اطاق خطر رو به اتاق بی خطر منتقل کنین بدون اونکه احتیاجی به انتقال خود سیستم به اتاق بی خطر داشته باشین. بنا براین میتونین براحتی با سیستم موجود در اطاق حاوی اشعه منتهی از اتاق دیگری بهره ببرین بدون اینکه احتیاج به حضور در اطاق اول داشته باشین. معمولا از این روش برای دسترسی به سیستمهای صنعتی که قابلیت دسترسی مستقیم بهشون نیست یا در شرایط بدی برای کاربر کار میکنن استفاده میشه. قیمت همچین سیستم هایی هم پایینه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا آقازاده
          از KVM استفاده کنین. با استفاده از این تجهیز میتونین ماوس و کیبرد و مانیتور سیستم موجود در اطاق خطر رو به اتاق بی خطر منتقل کنین بدون اونکه احتیاجی به انتقال خود سیستم به اتاق بی خطر داشته باشین. بنا براین میتونین براحتی با سیستم موجود در اطاق حاوی اشعه منتهی از اتاق دیگری بهره ببرین بدون اینکه احتیاج به حضور در اطاق اول داشته باشین. معمولا از این روش برای دسترسی به سیستمهای صنعتی که قابلیت دسترسی مستقیم بهشون نیست یا در شرایط بدی برای کاربر کار میکنن استفاده میشه. قیمت همچین سیستم هایی هم پایینه.
          اقارضا ممنون ...یعنی من میتونم با این تجهیز بدون اینکه وارد اطاق حاوی اشعه بشم بتونم اطلاعات کامپیوتری که اونجا هست و ببینم(یعنی مانیتور کامپیوتر را داشته باشم) اون وقت طول کابلش5 متر یا بیشتر هست ممنون میشم جوابمو بدین............

دیدگاه

پاسخ : نحوه مانیتورینگ یک کامپیوتر توسط کامپیوتر دیگر(راهکاری ارائه بدین)

من چند سال پیش در پروژه ای درگیر بودم که میبایستی با یک PC که در یک محفظه سیلد شده قرار داشت و در فاصله حدودا 50 متری اتاق اپراتور بود کار کنم. برای این کار با یک KVM؛ کیبرد و ماوس و مانیتور سیستم مذکور رو در اتاق اپراتور استفاده میکردم. ولی همونطوری که گفتم خود سیستم نزدیک به 50 متر از این سه تجهیز فاصله داشت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا آقازاده
              من چند سال پیش در پروژه ای درگیر بودم که میبایستی با یک PC که در یک محفظه سیلد شده قرار داشت و در فاصله حدودا 50 متری اتاق اپراتور بود کار کنم. برای این کار با یک KVM؛ کیبرد و ماوس و مانیتور سیستم مذکور رو در اتاق اپراتور استفاده میکردم. ولی همونطوری که گفتم خود سیستم نزدیک به 50 متر از این سه تجهیز فاصله داشت.
              ممنونم اقارضا میشه یه کم در موزدنحوه اتصال اون به کامپیوتر توضیح بدی سوال دوماینه که اگه بعدازاتمام عملیات به کیبورد یا ... نیاز بود یاید برگردم تو اتاق قبلی تا با کیبوردکار کنم درموردنحوه اتصال اگه ساده توضیح بدی ممنونت میشم

دیدگاه

تنها هنر این وسیله اینه که میذاره طول کابل مانیتور و کیبرد و ماوس رو بطور مجازی به مثلا 50 متر طول برسونی. همین.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X