ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2009/08/30
    18
    0

نحوه مانيتورينگ يک کامپيوتر توسط کامپيوتر ديگر(راهکاري ارائه بدين)

با سلام خدمت همه دوستان من مشکل خودم را ميگم خواهشا هر راهکاري که به ذهنتون ميرسه را ارائه بدين
    من در يک ازمايشگاهي مشغول به کار هستم که داريه دو اطاق ميباشد يکي از اين اتاق ها تجهيزات ودستگاه هايي داره که توليد اشعه xميکنه به اين شکل که دستگاه يکسري عمليات را انجام ميده بعد براي ادامه عمليات نياز هست که من حضورا در اطاقي که اشعه داره برم واز رو مانيتور کامپيوتر يکسري اطلاعات وغيره... کسب کنم من ميخام راه کاري بدين که من بدون اينکه وارد اطاق بشم بتونم اون اطلاعات را کسب کنم وکارم را انجام بدم

نکته اي که هست به دليل امنيتي نميتونيم دوتا کامپيوتر رابه اينترنت وصل کنيم واز طريق نرم افزار کنترل کنيم جه ميدونم مداري هرچي به ذهنتون ميرسه کمکم کنيد ممنونتون ميشم
    2007/05/02
    1,757
    93

پاسخ : درخواست راهنمايي براي مشکل وارده(راهکاري ارائه بدين)

منظورتون از اینتر نت رو متوجه نمیشم
    خب میتونین دو تا pc رو از طریق پورت lan به هم وصل کنین و با remote desktop کنترلش کنین
    2009/08/30
    18
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen++
    منظورتون از اينتر نت رو متوجه نميشم
    خب ميتونين دو تا pc رو از طريق پورت lan به هم وصل کنين و با remote desktop کنترلش کنين

يعني اينکه دوتا کامپيوتر به هيچ وجه نبايد به اينترنت متصل باشن دوم اينکه برا شبکه کردن بايد کارت شبکه باشه حتما ياچيز ديگه ميخاد من از شبکه کردن زياد سر درنيوردم اگه ميشه يه کم بيشتر توضيح بده ايا به غير اين راه کار ديگه اي دارين ..ممنون بابت حسن توجه
    2008/09/02
    اصفهان
    1,897
    37

از KVM استفاده کنین. با استفاده از این تجهیز میتونین ماوس و کیبرد و مانیتور سیستم موجود در اطاق خطر رو به اتاق بی خطر منتقل کنین بدون اونکه احتیاجی به انتقال خود سیستم به اتاق بی خطر داشته باشین. بنا براین میتونین براحتی با سیستم موجود در اطاق حاوی اشعه منتهی از اتاق دیگری بهره ببرین بدون اینکه احتیاج به حضور در اطاق اول داشته باشین. معمولا از این روش برای دسترسی به سیستمهای صنعتی که قابلیت دسترسی مستقیم بهشون نیست یا در شرایط بدی برای کاربر کار میکنن استفاده میشه. قیمت همچین سیستم هایی هم پایینه.
    2009/08/30
    18
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا آقازاده
    از KVM استفاده کنين. با استفاده از اين تجهيز ميتونين ماوس و کيبرد و مانيتور سيستم موجود در اطاق خطر رو به اتاق بي خطر منتقل کنين بدون اونکه احتياجي به انتقال خود سيستم به اتاق بي خطر داشته باشين. بنا براين ميتونين براحتي با سيستم موجود در اطاق حاوي اشعه منتهي از اتاق ديگري بهره ببرين بدون اينکه احتياج به حضور در اطاق اول داشته باشين. معمولا از اين روش براي دسترسي به سيستمهاي صنعتي که قابليت دسترسي مستقيم بهشون نيست يا در شرايط بدي براي کاربر کار ميکنن استفاده ميشه. قيمت همچين سيستم هايي هم پايينه.
    اقارضا ممنون ...يعني من ميتونم با اين تجهيز بدون اينکه وارد اطاق حاوي اشعه بشم بتونم اطلاعات کامپيوتري که اونجا هست و ببينم(يعني مانيتور کامپيوتر را داشته باشم) اون وقت طول کابلش5 متر يا بيشتر هست ممنون ميشم جوابمو بدين............
    2008/09/02
    اصفهان
    1,897
    37

پاسخ : نحوه مانيتورينگ يک کامپيوتر توسط کامپيوتر ديگر(راهکاري ارائه بدين)

من چند سال پیش در پروژه ای درگیر بودم که میبایستی با یک PC که در یک محفظه سیلد شده قرار داشت و در فاصله حدودا 50 متری اتاق اپراتور بود کار کنم. برای این کار با یک KVM؛ کیبرد و ماوس و مانیتور سیستم مذکور رو در اتاق اپراتور استفاده میکردم. ولی همونطوری که گفتم خود سیستم نزدیک به 50 متر از این سه تجهیز فاصله داشت.
    2009/08/30
    18
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا آقازاده
    من چند سال پيش در پروژه اي درگير بودم که ميبايستي با يک PC که در يک محفظه سيلد شده قرار داشت و در فاصله حدودا 50 متري اتاق اپراتور بود کار کنم. براي اين کار با يک KVM؛ کيبرد و ماوس و مانيتور سيستم مذکور رو در اتاق اپراتور استفاده ميکردم. ولي همونطوري که گفتم خود سيستم نزديک به 50 متر از اين سه تجهيز فاصله داشت.
    ممنونم اقارضا ميشه يه کم در موزدنحوه اتصال اون به کامپيوتر توضيح بدي سوال دوماينه که اگه بعدازاتمام عمليات به کيبورد يا ... نياز بود يايد برگردم تو اتاق قبلي تا با کيبوردکار کنم درموردنحوه اتصال اگه ساده توضيح بدي ممنونت ميشم
    2008/09/02
    اصفهان
    1,897
    37

تنها هنر این وسیله اینه که میذاره طول کابل مانیتور و کیبرد و ماوس رو بطور مجازی به مثلا 50 متر طول برسونی. همین.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8