اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

GLCD Font Creator 1.0

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

GLCD Font Creator 1.0

GLCD Font Creator.v1.0.1 Professionnal Standalone Edition | 1.27 MB

http://www.4shared.com/file/27099544/c3aa558b/Graphic_LCD.html

اینم سایت اصلیش
    http://www.pocketmt.com/

پاسخ : GLCD Font Creator 1.0

GLCD Font Creator v1.0.1 serials
    --------------------------------------------------------------------------------
    User : F4CG
    Organisation : <nothing, leave empty>
    Key : 1234567890
    Serial : VNprvK2llcx1YJ5hQUc

:nerd:

دیدگاه

اگر Micruim GUI LIB را اپلود کنم کسی است که باش ور بره راش بندازه دو ورژن اوون را دارم

دیدگاه

سلام
        من دانلود و نصبش کردم .
        سریال هم کار کرد . الان نسخه حرفه ایی هست .
        یک سئوال
        فقط با pic کار میکنه ؟
        با AVR چطور ؟
        نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

این سایت ها را ببین و بخوان کمی مفهوم روشن کی شود:

http://www.micrium.com/products/gui/benefits.html
          http://www.micrium.com/products/gui/widgets.html

http://www.easygui.com/default.asp?page=productinfo

http://www.segger.com/emwin.html

خلاصه LCD گرافیکی شما را تبدیل به windows xp می کند! :mrgreen:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط avr1100
            اگر Micruim GUI LIB را اپلود کنم کسی است که باش ور بره راش بندازه دو ورژن اوون را دارم
            سلام
            easy gui را نداری ؟ نمی تونی گیرش بیاری ؟ من خودم هرچه تو اینترنت می گردم نسخه قابل دانلوش را گیر نمی آورم نامردا گذاشتنش پشت ویترین فقط از قابلیت هاش می گن . می گن که کار کردن با اون از uc gui راحت تر است و قابلیت هاش هم بیشتره .
            تو را به خدا شما که واردید یک نسخه قابل دانلودش را پیدا کنید :cry:
            راستی تو قابلیت هاش نوشته که همه میکرو ها را ساپورت می کنه و تو تمام کامپایار های c نیز قابل استفاده است ولی من تو لیست آن اسمی از pic و ccs ندیدم .http://www.easygui.com/default.asp?page=compatibility
            :eek: :eek: :eek: :eek:
            ر کسي را بهر کاري در جهان آورده اند
            کار ما عشق است و ما را بهر آن آورده اند

دیدگاه

درست است easyGUI بهترین است!

گشتم نبود نگرد نیست

اگر خریدی برای ما هم اپلود کن! :mrgreen:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط avr1100
                چه ورژن هایی از آن را داری؟؟
                من 4.013 را دارم و تازه می خوام باهاش کار کنم اگه جدید ترش را داری پلود کن
                راستی وقتی تو ccs می خوام کامپایلش کنم بعضی از دستور ها را ایراد می گیره چه کارش کنم؟؟

دیدگاه

من 3.27 را دارم
                  من از این GUI خوشم نمی یاد EasyGUI بهتر است.

radioamator :
                  لطفا نسخه easyGUIرا که داری برام بفرست(rapidshare)

دیدگاه

سلام :

من بشدت به فونت فارسی برای بسکام نیاز دارم .
                    LCD من 64x128sed و KS0108 هستش .
                    از این برنامه GLCD Font Creator استفاده کردم ، اما بنظرم فونتهایی که میسازه قابل استفاده در بسکام نیست !
                    خیلی برام ضروریه اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم .

دیدگاه

سلام :
                      دوستان مشکل عدم اجرای EASYGUI پیدا شد و قابل حل است منتها من وقتشو ندارم روش کار کنم .
                      تا 90% مشکلش رو حل کردم .
                      مونده 10%
                      هرکی به EASYْGUI و راه انداختنش گیره بیاد من بهش بگم چیکار کنه !

موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد پروشانی
                        سلام :
                        دوستان مشکل عدم اجرای EASYGUI پیدا شد و قابل حل است منتها من وقتشو ندارم روش کار کنم .
                        تا 90% مشکلش رو حل کردم .
                        مونده 10%
                        هرکی به EASYْGUI و راه انداختنش گیره بیاد من بهش بگم چیکار کنه !

موفق باشید
                        آقا نیکی و پرسش معلومه که گیرشم بد جوری هم گیرشم تا حالا 4-5 نسخه ازش گیر آوردم همشون همین مشکل را تو اجرا شدن دارن دستم به دامنت کمک کن .اجرت با ...

دیدگاه

سلام:

من تا الان تونستم برنامه رو راه بندازم و با محیطش ور برم ، اما همچنان نمیشه توش فایل باز کرد و یا فایل جدید ساخت !!!
                          اما بزودی زود این ایراد را هم رفع می کنم چون کاملاً پیدا کردم که مشکل کجاست فقط هنوز نشده که رفع بشه !

فقط اینقدر بدون که کار خیلی سختیه اجراش !!!!! :angry:
                          بگذارید تمام که شد یک تاپیک کامل با عکس نحوه نصب و اجرایش را می گذارم !

موفق باشید

دیدگاه

سلام

دیدیم تقضای دوستان برای راه اندازی این برنامه زیاده گفتم یکم توضیح بدم

easyGUI بر مبنای دیتابیس InterBase SQL ساخته شده یعنی شما باید InterBase را در کامپیوتر خود نصب و راه اندازی کنید تا بتونید از این برنامه استفاده کنید !
                            برنامه InterBase در سی دی Delphi 7.0 موجود هستش و می تونید از اونجا نصب کنید
                            نسخه ای که در سی دی دلفی 7 وجود داره 6.5 هستش ، مسلماً اینتربیس رو میتونید از اینترنت هم پیدا کنید ولی سایز بالایی داره حدود 50 مگا بایت !
                            خوب بعد از اینکه InterBase رو دریافت و نصب کردید مراحل زیر را طی کنید :

1) از آدرس Start >> All Programs >> InterBase >> IBConsole رو اجرا کنید.

2) از صفحه IBConsole سمت چپ رو گزینه InterBasce Server دابل کلیک کنید.

3) گزینه Local Server رو انتخاب و OK کنید حالا زیر گزینه InterBasce Server یه گزینه Local Server با یه ضربدر قرمز ظاهر میشود.

4) روی گزینه Local Server دابل کنید کنید و بعد در پیغام ظاهر شده گزینه Yes را برای Start شدن سرور کلیک کنید.

5) احتمالاً Firewall خود ویندوز یا برنامه های Firewall ی که رو سیستم نصب کرده اید هشداری مبنی بر شروع به کار برنامه
                            مورد نظر را خواهند داد که شما باید گزینه هایی مثل Unblock یا Allow یا ... را به معنای موافقت با Start برنامه IB کلیک کنید.

6) حال پنجره Server Login ظاهر شده و از شما User Name و Password درخواست خواهد کرد ،
                            برای User Name عبارت SYSDBA رو و برای Password عبارت masterkey رو وارد کنید (به حروف بزرگ و کوچک دقت کنید) حال دکمه login را کلیک کنید.

اگر مراحل بالا درست بوده باشد اون ضربدر قرمز کنار Local Server به یک تیک سبز رنگ تبدیل خواهد شد.

7) حال علامت بعلاوه کنار گزینه Local Server رو کلیک کنید تا لیست گزینه های اون باز شود.

8) از لیست باز شده روی گزینه Users کلیک کرده و سپس روش راست کلیک کنید و گزینه Add user کلیک کنید.

9) در پنجره User Information ظاهر شده در فیلد User Name عبارت EASYGUI و در فیلد Password و Confirm Password عبارت ibis رو وارد کنید ،
                            به حروف بزرگ و کوچک دقت کنید ، بقیه فیلد ها را خالی بگذارید سپس دکمه Apply و بعد Close را کلیک کنید.

حال یوزر جدیدی تحت نام EASYGUI ایجاد شده و در پانل راست برنامه IBConsole قابل مشاهد است.

تبریک میگم مراحل راه اندازی دیتابیس InterBase SQL تمام شد ، حال برنامه easyGUI را نصب کرده و از آن لذت ببرید !

اینم یک اسکریت شات و یک فایل جدید باز شده :

فقط یک نکته این ورژن از easyGUI که اینجا گذاشته اید یعنی 4.13c نسخه دمو هستش کرکی ، سریالی ، چیزی ندارید ؟

از ماست که بر ماست !

دیدگاه

سلام
                              با تشکر از کریم جون :mrgreen:

دوستان برای اینکه نحوه ایجاد یوزر توی InterBase SQL6.5 رو بصورت تصویری برای برنامه easyGUI ببینند می تونند به user manual همین برنامه easyGUI مراجعه بکنند
                              موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X