اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طرز ساخت تابلو تبلیغاتی LED ثابت

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طرز ساخت تابلو تبلیغاتی LED ثابت

با سلام خدمت سروران گرامی

بچه های این تابلو تبلیغاتی ها رو دیدید که واسه مغازه ها درست میکنن؟ کسی میدونه اینها رو چطوری درست میکنن؟

هرچندتاشو با مقاومت چند کیلو سری میکنن ؟
    نقششو کی داره/
    اقا ممنون میشم کسی اطلاعاتشو در اختیار ما بگذاره

پاسخ : طرز ساخت تابلو تبلیغاتی LED ثابت

این تابلوهای تبلیغاتی رو میشه از چندین راه درست کرد ؟
    اول اینکه نوع تابلو ها چی باشه ؟ افکت داشته باشه ؟ چند رنگ باشه ؟ ثابت باشه ؟ فلاشر باشه ؟ خیلی سوال های دیگه ؟
    شما اون تابلو تبلیغاتی مد نظرتو بگو تا بشه نظر داد چه کاری بکنی؟
    [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]

دیدگاه

با درود . . .
      اون تابلوهایی که شما میفرمائید همه جور و همه نوعش پیدا میشه. بستگی داره شما چه نوعش رو با چه ابعادی بخواهید. برای اینکه خودتون بسازید باید کمی اطلاعات اولیه راجع بهش داشته باشید.
      این تاپیک میتونه کمی کمکتون کنه:
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=26542.0

موفق باشید
      درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وحید نصیری
        با درود . . .
        اون تابلوهایی که شما میفرمائید همه جور و همه نوعش پیدا میشه. بستگی داره شما چه نوعش رو با چه ابعادی بخواهید. برای اینکه خودتون بسازید باید کمی اطلاعات اولیه راجع بهش داشته باشید.

موفق باشید
        سلام آقای مهندس پوراحمدی فایل های بسیار کاملی برای آموزش ساخت تابلو های ال ای دی ثابت آماده کرده است و از طریق سایت ****** عرضه می نماید.من به شخصه مطالبی را یاد گرفتم از این فایل ها که اگر خودم در صدد یاد گیری آن ها بودم حداقل چند سال زمان می برد

دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان
          برای ساخت تابلو led ثابت مراحل زیر انجام شود
          1- طراحی شکل مورد نظر با نرم افزار کورل 4x ویا بالاتر
          2- استفاده از نرم افزرا کمکی LEDTOOLS که بصورت ماکرو در کورل نصب میشود
          3- ترسیم یک شکل ساده از سایز LED و جای پایه های مربوطه ، مثلا LED 5mm ( 6 میل دور ال ای دی و 3 میل فاصله بین دو پایه )
          4- فاصله تقریبی هر led از همدیگر میانگین 2.5 میلمیمتر میباشد ، با توجه به حجم و سایز کل تابلو
          5- محاسبه آرایش و نحوه چیدمان LED بصورت SHAPE و استفاده LEDTOOLS برای دور متن یا شکل مربوطه
          6- حذف دایره و شکل اضافی از طرح اولیه
          7- محل خرید پلکسی 3 میل یا بالاتر خارجی یا ایرانی خیابان پامنار میباشد و ابعاد ورق کامل 121*181 بوده و قیمت ایرانی هر ورق کامل 95 هزار تومان و تایوانی اعلا 190 هزار تومان و قیمت چینی هر ورق 125 هزار تومان میباشد
          توضیح : تیکه و خرده فروشی را دارند
          8- ارسال به سوراخ کاری توسط لیزر ( هر دقیقه 500 تا 700 تومان محاسبه میشود ) بطور مثال 1000 سوراخ led حدود 12 دقیقه زمان میبرد
          9- خرید led مناسب از خیابان جمهوری پاساژ امجد ( قیمت سبز و ابی 85 و قرمز سوپر 140 و قرمز معمولی 85 میباشد )
          10- محاسبه و خرید منبع تغذیه مناسب بر اساس تعداد ال ای دی مصرفی ( ولت و امپر) مثلا 12 ولت 6 امپر
          11-تهیه فلاشر چشمک زن
          12 لحیم کاری و دسته بندی بصورت سری و موازی تمام پایه
          13- برقراری جریان و تست روشنائی تابلو
          تهیه قاب و تابلو مناسب با ابعاد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emad.poor
            سلام آقای مهندس پوراحمدی فایل های بسیار کاملی برای آموزش ساخت تابلو های ال ای دی ثابت آماده کرده است و از طریق سایت www.*****led.ir عرضه می نماید.من به شخصه مطالبی را یاد گرفتم از این فایل ها که اگر خودم در صدد یاد گیری آن ها بودم حداقل چند سال زمام می برد
            هزینه فایل ها چقدره ؟

دیدگاه

اگه قیمتشو دارین بگید لطفا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ram90
                اگه قیمتشو دارین بگید لطفا
                اون زمانی من خریدم ازشون پکیج کاملش رو 50تومان میگفتن که با تخفیف ازشون 40 تومان گرفتم

دیدگاه

:applause:
                  نوشته اصلی توسط وحید نصیری
                  با درود . . .

موفق باشید

دیدگاه

سلام
                    چطوری چشمک زن های ساده ی دو کانال و سه کانال ونویسنده های led را طوری دستکاری کرد که هر کانال 500تا led راروشن کنند؟

هم با ترانزیستور های ماسفیت مثل irf630 هم با ترانزیستور های معمولی مثل tip41c ؟ ااگه ممکنه ومقدور باشه طرز اتصال ویا نقشه آنرا برام رسم کنید .ایمیل من** میباشد .

نیازی به برنامه نویسی ها ندارم .علاقه ای هم ندارم .هیچکس نه در کتابها ونه در سایت ها یا آموزش دادن را بلد نیستند ویا نمیخواهند یاد بدهند .

یکی نیست بگه علامت } چیه -کجا کاربرد داره - تو چه برنامه ای نوشته میشه -من دیده ام که در یک نوع آی سی میکرو دو نفر برای فلاشر برنامه نوشته اند که هم سیم بندی مدار کلأ فرق داشت و هم نوع برنامه کلأ فرق میکرد . هاج و واج مانده ام .به خاطر همین از خیر میکرو ها گذشتم .با تشکر از دوستان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X