اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

stk یا ترانزیستور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

stk یا ترانزیستور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام خدمت استاد اشک و همه اساتید من به یک امپلی فایر 50 تا 60 وات rms با تغذیه 25 ولت دوبل احتیاج دارم.
    مدارهای زیادی ساختم ولی هیچ کدوم نیاز منو بر طرف نکرده :cry2:
    من به کیفیت خیلی اهمیت میدم و همه مدارهایی که ساختم به خاطر کیفیت رد صلاحیت شدن(البته نا گفته نمونه که در نوع خودشون بی نظیراند ولی حساسیت من بیش از حده). :angry:
    اساتید لطف کنن منو راهنمایی کنن که اولا با توجه به تغذیه و قدرت و بار 8 اهمی و حساسیت من بهتره از ای سی استفاده کنم یا ترانزیستور؟؟؟ دوما از هر کدومو که پیشنهاد دادید یک مدار همراش بزارید و یا ای سی معرفی کنید
    نظر خودم استفاده از stk4181x و یا stk4191x که هر دو کیفیت خوبی دارن :question:
    ممنون از راهنماییتون :applause:

پاسخ : stk یا ترانزیستور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry: :cry2:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mebk1988
      کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry: :cry2:
      به نظر من که ای سی STK4162II عالی جواب میده تفکیکش بی نظیره قدرتش هم نسبتا قویه و ای سیش هم ارزون.پی سی بیش هم توی دیتاشیتش هست
      خلاصه من این رو پیشنهاد میکنم
      پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر حسنی کاخکی
        به نظر من که ای سی STK4162II عالی جواب میده تفکیکش بی نظیره قدرتش هم نسبتا قویه و ای سیش هم ارزون.پی سی بیش هم توی دیتاشیتش هست
        خلاصه من این رو پیشنهاد میکنم
        امیر خان متاسفانه stk4162 کم توان تر از احتیاج منه لطفا بین 45 تا 60 وات rms پیشنهاد بدید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X