ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24
    2011/09/28
    504
    25

stk یا ترانزیستور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام خدمت استاد اشک و همه اساتید من به یک امپلی فایر 50 تا 60 وات rms با تغذیه 25 ولت دوبل احتیاج دارم.
    مدارهای زیادی ساختم ولی هیچ کدوم نیاز منو بر طرف نکرده :cry2:
    من به کیفیت خیلی اهمیت میدم و همه مدارهایی که ساختم به خاطر کیفیت رد صلاحیت شدن(البته نا گفته نمونه که در نوع خودشون بی نظیراند ولی حساسیت من بیش از حده). :angry:
    اساتید لطف کنن منو راهنمایی کنن که اولا با توجه به تغذیه و قدرت و بار 8 اهمی و حساسیت من بهتره از ای سی استفاده کنم یا ترانزیستور؟؟؟ دوما از هر کدومو که پیشنهاد دادید یک مدار همراش بزارید و یا ای سی معرفی کنید
    نظر خودم استفاده از stk4181x و یا stk4191x که هر دو کیفیت خوبی دارن :question:
    ممنون از راهنماییتون :applause:
    من این تاپیکو تو قسمت مدارهای انالوگ گذاشتم ولی دوستان کم لطفی کردن جواب ندادن
    از استاد اشک تقاضا دارم به من کمک کنه.
    ممننننووووون
    2011/06/01
    986
    8

پاسخ : stk يا ترانزيستور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز چه مدارايي رو امتحان کردي؟چرا کيفيت نداشتن؟شايد اگه عکش و مشخصاتشون رو ميزاشتي ميتونستيم تو رفع مشکلشون يا افزايش کيفيتشون بهت کمک کنيم تا راضيت کنن...
    STK 4191 آيسي خوبيه و قدرتشم به نسبت زياده من يه مدت ازش استفاده کردم و مشکلي نداشت فقط با توجه به تغذيت يه فيوز يک يا دو آمپر تو خروجي هر کانالش بزار مال من يه کانالش بخاطر اتصال کوتاه خروجي سوخت...
    رازي در کار نبود
    2011/03/08
    تهران
    781
    12

پاسخ : stk یا ترانزیستور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزجان
    تو این تاپیک در مورد یه مدار کم خرج و جمع و جور ولی قوی و با کیفیت صحبت شده :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

پیشنهاد من اینه که از مدارهای ماسفتی استفاده کنی.
    2011/09/28
    504
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط hs67
    دوست عزيز چه مدارايي رو امتحان کردي؟چرا کيفيت نداشتن؟شايد اگه عکش و مشخصاتشون رو ميزاشتي ميتونستيم تو رفع مشکلشون يا افزايش کيفيتشون بهت کمک کنيم تا راضيت کنن...
    STK 4191 آيسي خوبيه و قدرتشم به نسبت زياده من يه مدت ازش استفاده کردم و مشکلي نداشت فقط با توجه به تغذيت يه فيوز يک يا دو آمپر تو خروجي هر کانالش بزار مال من يه کانالش بخاطر اتصال کوتاه خروجي سوخت...
    دوست عزیز من نگفتم کیفیت ندارن اما این سیستم برای استدیو ساخته میشه و کیفیتیو که من انتظاشو دارم نداره.از stk4181 استفاده کردم کیفیت خوبی داره اما طی ازمایشات به دلیلی که شما فرمایش کردید از کار افتاد.حالا میخوام قبل از اینکه دوباره شروع به کار کنم از اساتید نظر خواهی کنم.
    از استاد اشک و بقیه اساتید هم خواهشمندم کمک کنن oo: :eek: :redface:
    2011/06/01
    986
    8

پاسخ : stk يا ترانزيستور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mebk1988
    من به کيفيت خيلي اهميت ميدم و همه مدارهايي که ساختم به خاطر کيفيت رد صلاحيت شدن(البته نا گفته نمونه که در نوع خودشون بي نظيراند ولي حساسيت من بيش از حده). :angry:
    نمي دونم والا ولي خودتون گفتين بخاطر کيفيت رد شدن :-?? :-?? :-??
    رازي در کار نبود
    2007/04/28
    قم
    1,817
    35

من هم نظرم مدارات گسسته است. ولی 25 ولت برای این کار کمه. مگر اینکه از دو سر کناری استفاده کنید که در این صورت پیشنهاد من مدار 50 وات آقای بخت آوره. من سالها پیش روی این مدار کار میکردم و به نظر من کیفیتش خیلی خوبه ولی توان جالبی نداره. اما اگر کیفیت و توان رو با هم لازم دارید خوب باید فکر یه تغذیه اساسی تر باشید.
    البته مداری که دوست عزیزم جناب علم فردا معرفی کردند هم عالی کار میکنه ولی احتمال میدم روی 25 ولت دچار شکستگی صدا بشه. میتونید تست کنید اگر اینطور شد تغذیه رو اصلاح کنید.
    موفق باشید :bye
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا
    2011/03/08
    تهران
    781
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ashk
    من هم نظرم مدارات گسسته است. ولی 25 ولت برای این کار کمه. مگر اینکه از دو سر کناری استفاده کنید که در این صورت پیشنهاد من مدار 50 وات آقای بخت آوره. من سالها پیش روی این مدار کار میکردم و به نظر من کیفیتش خیلی خوبه ولی توان جالبی نداره. اما اگر کیفیت و توان رو با هم لازم دارید خوب باید فکر یه تغذیه اساسی تر باشید.
    البته مداری که دوست عزیزم جناب علم فردا معرفی کردند هم عالی کار میکنه ولی احتمال میدم روی 25 ولت دچار شکستگی صدا بشه. میتونید تست کنید اگر اینطور شد تغذیه رو اصلاح کنید.
    سلام
    درست میفرمایید
    من اون مدارو با ولتاژ دوبل حدودا 30 ولت تست کردم و صدای خوبی داشت ولی اگه ولتاژ به دوبل 35 ولت با خازن های صافی بزرگ برسه، عملکردش بهتر هم خواهد شد.
    2011/09/28
    504
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط ashk
    سلام.ممنونم که راهنماییم میکنید.
    دوستان ترانس من 25-0-25 ولت ac هست که بعد از یکسو سازی حدودا 35-0-35 ولت dc میشه
    2011/03/08
    تهران
    781
    12

پس با این اوصاف ترانستون مخصوص مدار معرفی شده هستش.
    البته فراموش نکنید که کمترین جریان مورد نیاز هم 1.5 آمپر هستش. :smile:
    2011/09/28
    504
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط علم فردا
    پس با این اوصاف ترانستون مخصوص مدار معرفی شده هستش.
    البته فراموش نکنید که کمترین جریان مورد نیاز هم 1.5 آمپر هستش. :smile:
    من دوتا ترانس 5A دارم.البته از مدار 4 تا 6 عدد میسازم :twisted: :biggrin:
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24