اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آدرس دهی USB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آدرس دهی USB

سلام.خواستم بپرسم چطور میتونم پورت USB رو آدرس دهی کنم.اصلا اینکار امکان پذیره یا نه.اگر که نه راهی سراغ دارین؟با تشکر
    گاهی وقتا خدا تمام درها رو می بنده و پنجره ها رو قفل می کنه، زیباست اگر بدونی شاید بیرون طوفانه و خدا خواسته از تو مراقبت کنه....

پاسخ : آدرس دهی USB

دقیق بگو می خواهی چیکارکنی ؟
    با توجه به سوالت انگار اصلا در زمینه usb مطالعه نکردی ؟
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

چرا .مطالعه کردم. :read:ولی راستش انقدر پروژه م گره خورده که به خاطر همین موضوع گفتم شاید یه راهی باشه که من تا حالا ندیدم.میخوام یه آی سی به اسم 8255 رو آدرس دهی کنم ولی بطور مستقیم به آی سیم دسترسی ندارم که به راحتی مثلا با دستور زیر بتونم بهش آدرس بدم:
      (out8255(porta,1 ; که با این دستور به پورت A از این آی سی دسترسی پیدا میکنم. البته توی vb6.اما چون دسترسی مستقیم بهش ندارم به خاطر وجود آی سی ft245rlکه بین پورت USB و آی سی 8255 ام هست نمی تونم مستقیما این آی سی رو آدرس دهی کنم.همه این مشکلاتم هم به خاطر اینه که پورت USB به محض اتصال خودش توسط سیستم عامل آدرس دهی میشه و نمیشه اونو دستی آدرس دهی کرد و باید برای اینکار با برنامه های سیستمی سروکله زد. :cry:خواهشا اگر کسی راهی بلده کمکم کنه .
      گاهی وقتا خدا تمام درها رو می بنده و پنجره ها رو قفل می کنه، زیباست اگر بدونی شاید بیرون طوفانه و خدا خواسته از تو مراقبت کنه....

دیدگاه

یک برنامه در اینترنت پیدا میشه که اطلاعات روی پورت ها را نشون میده شاید بدرد بخوره
        بعدا یه جمله قشنگ مینویسم

دیدگاه

آی سی Ft245 معمولا بصورت یه پورت سریال مجازی رو ی کامپیوتر شناخته میشه و شما مثل یه پورت سریال بهاش کار میکنی . وظیفه دریافت و ارسال اطلاعات از پورت سریال به 8255 توسط این تراشه صورت میگیره. درایور مخصوص پورت سریال مجازی رو از روی سایت سازنده آی سی بردار

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X