اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اپتو کوپلر با خروجی 400 میلی آمپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اپتو کوپلر با خروجی 400 میلی آمپر

با سلام به اساتید محترم
    من نیاز به یک اپتو کوپلر با خروجی 400 میلی آمپر دارم، آیا TLP521 کارم جواب میده؟از چه اپتو کوپلری باید استفاده کنم؟لطفاً در این مورد راهنمایم کنید.

پاسخ : اپتو کوپلر با خروجی 400 میلی آمپر

اپتو کوپلرها درست نشده اند تا مستقیما بار رو تغذیه کنند.
    از TLP521 هم باید زیر 50 میلی آمپر بکشی.

میتونی با اپتو کوپلر یه ترانزیستور رو روشن کنی. و بار رو با ترانزیستور درایو کنی.
    اینطوری با فرمان اپتو کوپلر میتونی حتی جریانهایی در حد 2 یا 3 آمپر کامل و حتی بیشتر رو به بارت برسونی.

دیدگاه

پاسخ : اپتو کوپلر با خروجی 400 میلی آمپر

با درود . . .
      نوشته اصلی توسط feredi
      اپتو کوپلرها درست نشده اند تا مستقیما بار رو تغذیه کنند.
      از TLP521 هم باید زیر 50 میلی آمپر بکشی.

میتونی با اپتو کوپلر یه ترانزیستور رو روشن کنی. و بار رو با ترانزیستور درایو کنی.
      اینطوری با فرمان اپتو کوپلر میتونی حتی جریانهایی در حد 2 یا 3 آمپر کامل و حتی بیشتر رو به بارت برسونی.
      توصیه برادر فردی کاملا درسته
      و علاوه بر این یه توصیه یا به قولی نکته:
      اپتوکوپلر ها تنها باید در مدارات نقش عنصر کنترل المان قدرتی را داشته باشند و به هیچ وجه نباید خود جهت راه اندازی بار استفاده شوند. هرچند توانایی این کار رو داشته باشند.
      بطور مثال با MOC3021 به راحتی میشه یک لامپ 100 وات 220 ولت رو روشن کرد. اما این کار مثل این میمونه که باری رو که قراره نیسان برات جابجا کنه، پشت پراید بزاری!!!

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X