اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط چند میکرو با یکدیگر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط چند میکرو با یکدیگر

سلام دوستان؛
    من می خوام تعدادی میکرو (حدودا ۲۰ تا) رو به همدیگه متصل کنم. فاصله میکرو ها در بیشترین حالت حدود ۳۰ متر هست، ضمنا امکان استفاده بیشتر از دو رشته سیم نیست؛ چه راهکاری رو پیشنهاد می کنید.
    از راهنمایی دوستان ممنون میشم!

پاسخ : ارتباط چند میکرو با یکدیگر

با سلام
    به نظر من از مد باس یا همون rs485 استفاده کنید، میتونید تا 32 دو تا دستگاه رو شبکه کنید برای ارتباط هم میتونید از کابل زوج بهم تابیده استفاده کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر جعفری
      سلام دوستان؛
      من می خوام تعدادی میکرو (حدودا 20 تا) رو به همدیگه متصل کنم. فاصله میکرو ها در بیشترین حالت حدود 30 متر هست، ضمنا امکان استفاده بیشتر از دو رشته سیم نیست؛ چه راهکاری رو پیشنهاد می کنید.
      از راهنمایی دوستان ممنون میشم!
      من این کارو با 16تا انجام دادن با همون485 RS می تونی ابن کارو انجام بدیتا 32 و بالای 100 متر توی تعریف پروتکل 485 تا 1.2km مفمولا پبش بینی شده.
      شماره ای سی ==sn75176 در ضمن این پروتکل دو سیمه با همون halfdublex هست اطلاعات رو یا داری ارسال می کنی یا می گیری
      تو اين جهان 7 ميلياردي من معني ندارد و اگه تو اين دنيا فقط 1 نفر وجود داشت باز هم من معني نداشت

دیدگاه

ممنون از راهنمایی شما!
        فقط برای استفاده از این روش به آی سی واسط نیاز هست یا بطور مستقیم هم میشه میکرو هارو به هم وصل کرد؟ قبلا جایی دیده بودم که تعدادی میکرو رو مستقیم به هم متصل کردند ولی سرعت خیلی پایین بود. فکر کنم از یک روش ابتکاری استفاده کردند.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : ارتباط چند میکرو با یکدیگر

نوشته اصلی توسط امیر جعفری
          ممنون از راهنمایی شما!
          فقط برای استفاده از این روش به آی سی واسط نیاز هست یا بطور مستقیم هم میشه میکرو هارو به هم وصل کرد؟ قبلا جایی دیده بودم که تعدادی میکرو رو مستقیم به هم متصل کردند ولی سرعت خیلی پایین بود. فکر کنم از یک روش ابتکاری استفاده کردند.
          شماره ای سی رو که برات نوشتم!!
          کار ای سی اینه که کار تفاضلی رو انجام می ده اون زوج تابیده یکیش منفی و دیگری مثبته که نتیجش می تونی تا فواصل زیاد ازش استفتده کنی.......بدون ای سی فاصله ات از یه حد خیلی کم بشتر بشه نویز می گیره
          تو اين جهان 7 ميلياردي من معني ندارد و اگه تو اين دنيا فقط 1 نفر وجود داشت باز هم من معني نداشت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X