اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایا کسب تخصص لازم خارج از دانشگاه می شه ؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایا کسب تخصص لازم خارج از دانشگاه می شه ؟

من رشته برق را می خواستم بخوانم اما نمی تونم روی دانشگاهم حساب کنم . (پیام نور) می خواستم بدانم می شه
    تخصص لازم را خارج از دانشگاه دنبالش باشم . من می خوام تا انجا که بتونم متخصص بشم . اما چون مثل بچه های شریف دسترسی به اطلاعات دانشگاهی و استاد ندارم . می خواستم با تحقیق و کارهای لازم خارج از دانشگاه جبران کنم ایا این کار می شه . به چه طریقهایی

پاسخ : ایا کسب تخصص لازم خارج از دانشگاه می شه ؟

همه چی بستگی به خودتون داره تا چه حد مشتاق به یادگیری این علم وسیع هستین؟
    آموزشگاه های فنی و حرفه ای دولتی و غیر دولتی
    کتابهای جامع و تخصصی
    سی دی های کمک آموزشی
    جزوه های دانشگاه های معتبر و خیلی راه های دیگر
    بستگی به علاقه شما و نحوه یادگیری شما داره !
    راه آسونی نیست برای یک متخصص شدن --- چرا که حتی در اون دانشگاههای معتبر مثل شریف و ..... هم صرفا بعضی ها فقط با مدرک (دست خالی ) فارغ میشن ولی اصل کار اون مهارت و دانش علمیه که متاسفانه کمتر کسی به دنبال این کار میره با امید موفقیت برای شما دوست عزیز
    [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]

دیدگاه

میلاد حرف درستی میزنه ولی یه چیزایی هم مهمه..
      توی دوره ی لیسانس به شما سر نخ هایی داده میشه و شما از بین این سر نخ ها یکی رو انتخاب میکنین ،

من قبل از دوره لیسانس و در طی دوره عاشق سیستم های کنترلی بودم ... ولی الان فقط و فقط سیستم های مخابراتی ...
      همینجاش هم مردد هستم چه شاخه ای از مخابرات برم!! این یعنی باید بازم برم دانشگاه یه مقطع بالاتر...
      دانگشاه بهت دید بهتری میده... :nice:

دیدگاه

قطعا دانشگاه دید بهتری بت می ده حتی اگه پیام نور باشه و حداقلش اینه که مدرک کارشناسی داری . اما چرا بعضی ها نمی رن دنبال تخصص . ایا غیر از تنبلی و اینکه فکر می کنند دانشگاه اخرشه چیز دیگری است . من می خوام ببینم دلیل خارجی نباشه که جلومو بگیره . ضمن اینکه قصد دارم تحصیل در مقاطع بالاتر داشته باشم .

دیدگاه

والا خیلیا براشون خود دانشگاه آخرین حد پیشرفته ... یا فقط به خاطر موقعیت اجتماعی یا ... میان درس بخونن ...
          شما اگر هدفت علم و تخصص باشه به محض ورود به دانشگاه راهتو پیدا میکنی... 2 سال اول یه کمی گیج میزنی که اصلا چی به چیه
          ولی از سال سوم "اگه عاشق علم باشی " مسیر پیشرفت خودش میاد دنبالت...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X