اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای طراحی بک متر دیجیتال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای طراحی بک متر دیجیتال

سلام

من میخام یه متر دیجیتال بسازم که دقتش 1 سانتی متر باشه .این کارو با اپتو کانتر میخام بسازم . کلا میدونم قضیه چی هست ولی تو میکانیکش گیر کردم . که چطوری پره های اینکودر رو بسازم و سوار کنم . کسی میتونه کمک کنه .. :cry:
    مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

پاسخ : کمک برای طراحی بک متر دیجیتال

برای قسمت مکانیکی از فیلم استفاده میکنن
    شکلت رو در نرم افزار کرل یا فتوشاپ بکش و بده لیتوگرافی برات رو فیلم چاپ کنن
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

پاسخ : کمک برای طراحی بک متر دیجیتال

با درود . . .
      اون قضیه فیلم و لیتو گرافی طرح خوبیه منتها ما یکبار اینکار رو برای یه چیز دیگه انجام دادیم و پس از مدتی نگاتیو کمی تا برداشت.
      به نظر من بهترین گزینه اینه که چرخ رو سوراخ کاری کنی.
      یه راه کم خرجتر هم هست که یه سیدی برداری و رنگش کنی. بعد با مقیاس های دقیق روش شیار هایی برای عبور نور سنسور قرار بدی و یا سوراخش کنی.

اگر خواستی اون قضیه نگاتیو و فیلم رو ادامه بدی برای کار گرافیکیش من پایه هستم.

موفق باشید

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X