اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سورس ایده آل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سورس ایده آل

با سلام
    خواستم از دوستان مشورت بگیرم برای انتخاب سورس صوتی مناسب مثلا mp3 پلیر ها،پخش cd،اچ دی پلیر ها
    مثلا mp3 پلیر تقریبا خوب جواب داده ولی وقتی از خروجی فندکی ماشین استفاده کردم(از یه نوع مثلا با کیفیت استفاده کرده بودم) بیس دار ترین آهنگا به هیچ وجه صدای بم نداشتن
    خواستم از تجربیات دوستان و خصوصا استاد اشک برای سورس با کیفیت برای پخش موزیک تو خونه استفاده کنم (یعنی وصلش کنم به آمپلی فایر برای پخش موزیک)
    راستی نیو جان اون پلیر مسافرتی که روی آمپ زده بودی کیفیتش چطور بود برای موزیک؟مشکل نداشت با فرکانسای پایین؟
    رازي در کار نبود

پاسخ : سورس ایده آل

سلام

با کامپیوتر هم خوبه به شرطی که کارت صدات از این حرفه ایا باشه یا مثلا لب تاپ چون با باطری کار میکنه صداش صافه
    AV Maziton 100
    Render By Artlantis Studio
    [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

ممنون ولی یه دستگاهی میخوام که بدون سر و صدا بتونه مدت زیادی روشن باشه و آهنگ پخش کنه کامپیوتر خودش سرو صدا داره،از این لحاظ فکر می کنم mp3 پلیر بهتر باشه اما دوستان دستگاه پخش مناسب تر یا با کیفیت تری سراغ ندارن؟
      رازي در کار نبود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hs67
        ممنون ولی یه دستگاهی میخوام که بدون سر و صدا بتونه مدت زیادی روشن باشه و آهنگ پخش کنه کامپیوتر خودش سرو صدا داره،از این لحاظ فکر می کنم mp3 پلیر بهتر باشه اما دوستان دستگاه پخش مناسب تر یا با کیفیت تری سراغ ندارن؟
        گوشی موبایل اکسپرس موزیک
        پلی استیشن وان
        پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

مرسی امیر جان اتفاقا در شرف خریدن گوشی هم هستم میشه چند تا مدل گوشی اکسپرس موزیک بهم معرفی کنی؟قضیه پلی استیشن چیه؟یعنی توش سی دی موزیک بزارم برام پخش میکنه؟کیفیتش بالاست؟(من تا حالا با هیچ مدل پلی استیشن کار نکردم یجور بفرمایین که متوجه بشم)ممنون
          رازي در کار نبود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hs67
            مرسی امیر جان اتفاقا در شرف خریدن گوشی هم هستم میشه چند تا مدل گوشی اکسپرس موزیک بهم معرفی کنی؟قضیه پلی استیشن چیه؟یعنی توش سی دی موزیک بزارم برام پخش میکنه؟کیفیتش بالاست؟(من تا حالا با هیچ مدل پلی استیشن کار نکردم یجور بفرمایین که متوجه بشم)ممنون
            اکسپرس موزیک که زیاده مثلا nokia5800
            PlayStation هم فقط سی دی صوتی پخش میکنه کیفیتش هم عالیه
            اگر واقعا به دنبال کیفیتی باید بیخیال Mp3 بشی و فقط با فرمت Wave کارکنی،البته در این صورت کارتهای صدای حرفه ای هم نیاز خواهی داشت
            ولی به نظر من بهتر از همه اینها دستگاه ارگ هست که خودش مرج تمام اصواته!!!!(البته نه هر ارگی)
            پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

سلام
              من فکر میکنم اگه بتونی ترکهای صوتی رو از رو USB بخونی ( با کیفیت تبدیل بشه ) ، کم صدا و با کیفیت تر از هر چیزیه و مثل CD ، DVD ، Blue Ray و غیره ، اون یه ذره صدای اجرای دیسک رو هم نداره. فکر میکنم ماژول فلش پلیر ( USB ) برای این کار وجود داشته باشه. با AVR مدار Wave Player رو دیدم. ( ولی فقط Audio اجرا میکنه و MP3 رو نمیتونه پخش کنه )
              مثل آی سی PCM2704 :
              http://www.vics.co.jp/product/kit/pdf/PCM2704.pdf

با اجازه از امیر آقا
              گوشی های Express Music مثل : مدلهای نوکیا ، 5230 ، 5310 و 5610 و ...
              اما اینها دارای آمپلی و اسپیکر قوی هستند و کیفیتشون با صدای خودشون خوبه( بیشتر قوی هستن تا با کیفیت ). یعنی در هر حال امپدانس خروجیشون پایینه( مثل سایر گوشی ها و MP3 Player های دیگه ) و نیاز به تبدیل امپدانس دارن.

دیدگاه

من با avr کار نکردم و فکر نمی کنم این چیزی که فرمودین هم پروژه ساده ای باشه...
                در مورد پلی استیشن هم متاسفانه بیشتر از یکی دو تا سی دی آهنگ به فرمت مورد نظر ندارم...
                اما گوشی بنظرم گزینه خوبی هست که اونم میفرمائین بیشتر به قدرت توجه کردن تا کیفیت...
                نظر یا پیشنهاد دیگه ای ندارین؟ :cry:
                رازي در کار نبود

دیدگاه

نداشتن دیسک های صوتی که غصه نداره. میتونی هر آهنگی که دوست داری رو بصورت صوتی رایت کنی. روی هر CD بین 18 تا 30 آهنگ صوتی ( بسته به حجم آهنگ ) میشه رایت کرد.
                  اگه صدای Video CD اذیتت نمیکنه. ( البته صدای زیادی نداره ، اما شاید وسواست زیاد باشه ) ، یکی تهیه کن که قیمتشون زیاد نیست. یا از یه CD ROM دست دوم استفاده کن. اونم میتونه دیسک صوتی اجرا کنه. کیفیتشم خیلی خوبه.
                  برای USB هم یه سر به پاساژ فتوت بزن . بپرس USB Player خوب چی دارن . من پارسال دیدم ، اما یادمه LCD نداشت.( فانتزی بود ولی کیفیتش خوب بود ). اما شما سعی کن یه مدلی پیدا کنی که نمایشگر هم داشته باشه.

دیدگاه

مرسی ولی تبدیل mp3 به آئودیو سی دی که جزئیات صدا رو برنمی گردونه و در نهایت صدا با همون کیفیت mp3 باقی میمونه،برای پیشنهاد آخرتون هم ممنون... :applause: :applause:
                    رازي در کار نبود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hs67
                      مرسی ولی تبدیل mp3 به آئودیو سی دی که جزئیات صدا رو برنمی گردونه و در نهایت صدا با همون کیفیت mp3 باقی میمونه،
                      آره درسته. منظورت اشتباه گرفته بودم :mrgreen:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر حسنی کاخکی

PlayStation هم فقط سی دی صوتی پخش میکنه کیفیتش هم عالیه
                        کاملا تایید میشه

حالا بذارین یه تبلیغات هم برای خودم بکنم
                        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=37665.0
                        این اسباب بازی هم میتونه mp3 پخش کنه کیفبتش هم بدک نیست فردا که رفتم خونه دوباره تستش میکنم

یه زمانی mp3 player های مارک creative نسبت به قیمتشون بد نبودند

البته همه اینها به این قضیه بر میگرده که شما از اون آیو فیل ها نباشین چون در اون صورت باید دور mp3 رو خط بکشین (همونطور که دوستان گفتند تو mp3 جزییات صدا حذف میشه )

دیدگاه

اتفاقا اون تاپیکو دیدم،دستتون درد نکنه اگه محمود بخت آور همچین کاری کرده بود یه 20 صفحه ای از خودش تعریف می کرد... خیلی جالب بود
                          والا خیلی حساس نیستم،بیشتر فایلام هم mp3 هست بخوام و نخوام باید دنبال یه وسیله باشم که mp3 رو هم پخش کنه...
                          رازي در کار نبود

دیدگاه

یکی از با کیفیت ترین فایل هایی که من شنیدم همین فایل CDA هست همین سی دی صوتی

اگه دقت کرده باشین تمام cd های خواننده ها رو که میخرین همشون سی دی صوتی هستن چرا ؟ چون تو استودیو میان با بالاترین کیفیت موزیک رو رایت میکنن تو cd پس چون cda کیفیتش بالاست میان با همین فرمت میزنن

تا حالا هم هیچ دستگاه mp3 player هم ندیدم که فرمت cda بخونه و تنها راهش اینه که cd man بگیری که فکر کنم دیگه تولید نمیشه :rolleyes:

خلاصه اگه بتونی cd های ارجینال شرکتی خواننده ها رو بگیری عالی میشه (اگه با کیفیت تر میخوای برو از ebay خارجیشون رو بخر)
                            AV Maziton 100
                            Render By Artlantis Studio
                            [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

تقریبا میشه گفت که فرمت wav که تو ویندوز استفاده میشه هم همون کیفیت رو داره،فکر کنم بشه اون سی دی ها رو مستقیم تبدیل کرد به wav...
                              رازي در کار نبود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X