ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28
    2011/06/01
    986
    13

سورس ایده آل

با سلام
    خواستم از دوستان مشورت بگیرم برای انتخاب سورس صوتی مناسب مثلا mp3 پلیر ها،پخش cd،اچ دی پلیر ها
    مثلا mp3 پلیر تقریبا خوب جواب داده ولی وقتی از خروجی فندکی ماشین استفاده کردم(از یه نوع مثلا با کیفیت استفاده کرده بودم) بیس دار ترین آهنگا به هیچ وجه صدای بم نداشتن
    خواستم از تجربیات دوستان و خصوصا استاد اشک برای سورس با کیفیت برای پخش موزیک تو خونه استفاده کنم (یعنی وصلش کنم به آمپلی فایر برای پخش موزیک)
    راستی نیو جان اون پلیر مسافرتی که روی آمپ زده بودی کیفیتش چطور بود برای موزیک؟مشکل نداشت با فرکانسای پایین؟
    رازي در کار نبود
    2010/07/13
    تهران
    1,283
    32

پاسخ : سورس ايده آل

سلام

با کامپيوتر هم خوبه به شرطي که کارت صدات از اين حرفه ايا باشه يا مثلا لب تاپ چون با باطري کار ميکنه صداش صافه
    AV Maziton 100
    Render By Artlantis Studio
    Hidden Content
    2011/06/01
    986
    13

پاسخ : سورس ایده آل

ممنون ولی یه دستگاهی میخوام که بدون سر و صدا بتونه مدت زیادی روشن باشه و آهنگ پخش کنه کامپیوتر خودش سرو صدا داره،از این لحاظ فکر می کنم mp3 پلیر بهتر باشه اما دوستان دستگاه پخش مناسب تر یا با کیفیت تری سراغ ندارن؟
    رازي در کار نبود
    2007/12/27
    Montreal , Canada
    1,190
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط hs67
    ممنون ولی یه دستگاهی میخوام که بدون سر و صدا بتونه مدت زیادی روشن باشه و آهنگ پخش کنه کامپیوتر خودش سرو صدا داره،از این لحاظ فکر می کنم mp3 پلیر بهتر باشه اما دوستان دستگاه پخش مناسب تر یا با کیفیت تری سراغ ندارن؟
    گوشی موبایل اکسپرس موزیک
    پلی استیشن وان
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري
    2011/06/01
    986
    13

مرسی امیر جان اتفاقا در شرف خریدن گوشی هم هستم میشه چند تا مدل گوشی اکسپرس موزیک بهم معرفی کنی؟قضیه پلی استیشن چیه؟یعنی توش سی دی موزیک بزارم برام پخش میکنه؟کیفیتش بالاست؟(من تا حالا با هیچ مدل پلی استیشن کار نکردم یجور بفرمایین که متوجه بشم)ممنون
    رازي در کار نبود
    2007/12/27
    Montreal , Canada
    1,190
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط hs67
    مرسی امیر جان اتفاقا در شرف خریدن گوشی هم هستم میشه چند تا مدل گوشی اکسپرس موزیک بهم معرفی کنی؟قضیه پلی استیشن چیه؟یعنی توش سی دی موزیک بزارم برام پخش میکنه؟کیفیتش بالاست؟(من تا حالا با هیچ مدل پلی استیشن کار نکردم یجور بفرمایین که متوجه بشم)ممنون
    اکسپرس موزیک که زیاده مثلا nokia5800
    PlayStation هم فقط سی دی صوتی پخش میکنه کیفیتش هم عالیه
    اگر واقعا به دنبال کیفیتی باید بیخیال Mp3 بشی و فقط با فرمت Wave کارکنی،البته در این صورت کارتهای صدای حرفه ای هم نیاز خواهی داشت
    ولی به نظر من بهتر از همه اینها دستگاه ارگ هست که خودش مرج تمام اصواته!!!!(البته نه هر ارگی)
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري
    2011/03/08
    تهران
    781
    17

سلام
    من فکر میکنم اگه بتونی ترکهای صوتی رو از رو USB بخونی ( با کیفیت تبدیل بشه ) ، کم صدا و با کیفیت تر از هر چیزیه و مثل CD ، DVD ، Blue Ray و غیره ، اون یه ذره صدای اجرای دیسک رو هم نداره. فکر میکنم ماژول فلش پلیر ( USB ) برای این کار وجود داشته باشه. با AVR مدار Wave Player رو دیدم. ( ولی فقط Audio اجرا میکنه و MP3 رو نمیتونه پخش کنه )
    مثل آی سی PCM2704 :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

با اجازه از امیر آقا
    گوشی های Express Music مثل : مدلهای نوکیا ، 5230 ، 5310 و 5610 و ...
    اما اینها دارای آمپلی و اسپیکر قوی هستند و کیفیتشون با صدای خودشون خوبه( بیشتر قوی هستن تا با کیفیت ). یعنی در هر حال امپدانس خروجیشون پایینه( مثل سایر گوشی ها و MP3 Player های دیگه ) و نیاز به تبدیل امپدانس دارن.

2011/06/01
    986
    13

من با avr کار نکردم و فکر نمی کنم این چیزی که فرمودین هم پروژه ساده ای باشه...
    در مورد پلی استیشن هم متاسفانه بیشتر از یکی دو تا سی دی آهنگ به فرمت مورد نظر ندارم...
    اما گوشی بنظرم گزینه خوبی هست که اونم میفرمائین بیشتر به قدرت توجه کردن تا کیفیت...
    نظر یا پیشنهاد دیگه ای ندارین؟ :cry:
    رازي در کار نبود
    2011/03/08
    تهران
    781
    17

نداشتن دیسک های صوتی که غصه نداره. میتونی هر آهنگی که دوست داری رو بصورت صوتی رایت کنی. روی هر CD بین 18 تا 30 آهنگ صوتی ( بسته به حجم آهنگ ) میشه رایت کرد.
    اگه صدای Video CD اذیتت نمیکنه. ( البته صدای زیادی نداره ، اما شاید وسواست زیاد باشه ) ، یکی تهیه کن که قیمتشون زیاد نیست. یا از یه CD ROM دست دوم استفاده کن. اونم میتونه دیسک صوتی اجرا کنه. کیفیتشم خیلی خوبه.
    برای USB هم یه سر به پاساژ فتوت بزن . بپرس USB Player خوب چی دارن . من پارسال دیدم ، اما یادمه LCD نداشت.( فانتزی بود ولی کیفیتش خوب بود ). اما شما سعی کن یه مدلی پیدا کنی که نمایشگر هم داشته باشه.
    2011/06/01
    986
    13

مرسی ولی تبدیل mp3 به آئودیو سی دی که جزئیات صدا رو برنمی گردونه و در نهایت صدا با همون کیفیت mp3 باقی میمونه،برای پیشنهاد آخرتون هم ممنون... :applause: :applause:
    رازي در کار نبود
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28