اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل real time کردن پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل real time کردن پروتئوس

سلام
    چطوری باید در شبیه سازی پروتئوس را real time کرد قبلا من دیدم یکی این کار را کرده بود
    اگه کسی بلده لطفا من را راهنمایی کنه؟
    شاید نتوان به صورت کامل این کار را کرد ولی حداقل از حالت defult می توان بهترش کرد؟؟؟؟؟؟

معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
    اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
    آموزش Modelsim

پاسخ : مشکل real time کردن پروتئوس

نوشته اصلی توسط skiboys
    سلام
    چطوری باید در شبیه سازی پروتئوس را real time کرد قبلا من دیدم یکی این کار را کرده بود
    اگه کسی بلده لطفا من را راهنمایی کنه؟
    شاید نتوان به صورت کامل این کار را کرد ولی حداقل از حالت defult می توان بهترش کرد؟؟؟؟؟؟
    ]چرا کسی راهنمایی نمیکنه :cry2: :cry2: :angry:
    معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
    اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
    آموزش Modelsim

دیدگاه

راه اول : سیستمت رو قوی کن
      راه دوم : از اسکوپ و ابزارهایی مثل اون استفاده نکن.

نکته : لازم نیست کاری بکنی اگه سیستمت قدرتش رو داشته باشه خودش real time کار میکنه.
      بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
      اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mostafahk
        راه اول : سیستمت رو قوی کن
        راه دوم : از اسکوپ و ابزارهایی مثل اون استفاده نکن.

نکته : لازم نیست کاری بکنی اگه سیستمت قدرتش رو داشته باشه خودش real time کار میکنه.
        سلام اقا مصطفی سیستم من قوی هست
        من می خواهم شکل هایی که تو اسکوپ می بنیم یا کار هایی که می کنم با همون زمان بندی که در عمل می بینیم یکی باشه تا بفهمم که مثلا برنامه من ایراد داره یا نه؟
        این که گفتید که جواب من نشد
        آموزش Modelsim

دیدگاه

عزیزم وقتی real time نمیشه که مدار سنگینه و پردازش اون زمانگیز میشه و دیگه برای هر 1 ثانیه از رفتار مدار 1.5 یا 2 یا 10 ثانیه زمان لازمه. دو دو تا میشه چهارتا دیگه.

بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
          اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mostafahk
            عزیزم وقتی real time نمیشه که مدار سنگینه و پردازش اون زمانگیز میشه و دیگه برای هر 1 ثانیه از رفتار مدار 1.5 یا 2 یا 10 ثانیه زمان لازمه. دو دو تا میشه چهارتا دیگه.
            اخه من دیدم یه سری تنظیمات داره که من نمی دونم
            شما هر مدار در نظر بگیر مثلا یه ساعت با سون سگمنت را در پروتئوس درست میکنم زمانهاش زمین تا اسمون با چیزی که تو واقعیت هست فرق میکنه
            آموزش Modelsim

دیدگاه

راستش توی xp من alt+ctr+delete رو می گیرم و task manger رو باز می کنم روی گزنیه دوم processes میرم بعد روی فایل ISIS.exe راست کلید می کنم روی گزنیه آخر گزنیه Real Time رو می زنم تا تموم قدرت cpu روی پرتئوس متمرکز بشه.توی ویندوز سون نمیدم چی میشه.
              انا لله و انا اليه الراجعون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X