اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد پیدا کردن لیست قیمت ICها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد پیدا کردن لیست قیمت ICها

سلام
    دوستان من از سایت http://www.javanelec.com/ چند IC پیدا کردم که به آنها نیاز دارم ولی این سایت قیمتی از این ها نگذاشته است .من ساکن شیرازم اگه می شه قیمت این قطعات به من بگید.
    1-AT91RM9200
    2-AT91SAM9260

پاسخ : کمک در مورد پیدا کردن لیست قیمت ICها

معمولا میشه با مراجعه به سایت www.araelectronic.com و http://www.sarlinkelec.com لیست IC های موجود رو چک کرد ولی تا آنجایی که من گشتم نداشتند به نظر من شما با خود جوان الکترونیک66728460 یا پایا الکترونیک 66712721 تماس بگیرید بهتر می تونن راهنماییتون کنند.

دیدگاه

با جوان تماس بگیر.

قیمت AT91SAM7x256 :

15000تومان

دیدگاه

میخواستم در مورد آرا الکترونیک بیشتر بدونم . من تو شهرستانم تو یه مدار به ای سی OP37 احتیاج پیدا کردم . اونو با قیمت هفت هزار تومان ناقابل خریدم . اما تو سایت آرا الکترونیک قیمت زده هفتصد و شصت و نه تومن میخوام بدونم راستی راستی کلاه به این گشادی سرم رفته تا برم خشتک طرفو در بیارم یا قیمتای ارا الکترونیک قیمت عمده فروشیه (شایدم به تومن نوشته شده باشه) . اگه این قیمتا واقعیه و جزیی هم میشه خرید کرد چجوری باید سفارش بدم .

من برای یه تحقیق احتیاج به ای سی های عجیب غریب زیادی دارم تو شهر ما هم تنها یک قطعه فروش هست که سفارش میگیره حتی سفارش قطعه از خارج البته قیمت که کشکی کشکی . اگه این ارا الکترونیک واقعا ......دیگه توپ توپه .

در ضمن یه خرید دیگه هم یادم اومد یه ای سی AD88 از تهران برام سفارش داد شش هزار تومان ناقابل پیادم کرد الان تو سایت دیدم قیمت زده سه هزار و هفتصد و نود تومن اگه قیمتا راست باشه آخ که اگه قیمتا راست باشه خودم خفش میکنم . اخه این فقط دو قلم از ده پونزده قلم سفارش من بود.

فقط خواهشن اگه کسی در مورد این شرکت اطلاعات بیشتری داره زودتر جواب بده . من قبلا چند قلم کالا از فروشگاه روبوتیک با پست خریدم (پروگرامر و استپ موتور و ...)و با روش کاملا اشنام.

دیدگاه

قیمت ارا الکترونیک درست و واقعی است من مشتری اون هستم :smile:

در کل خرید قطعه از تهران ارزان است ازفروشنده شماره حساب بگیر مبلغ قطعه را واریز کن اوون برای شما تی پاکس و یا پست می کند.

اوون فروشگاه غیر تهرانی هم از تهران خرید می کند! :mrgreen:

دیدگاه

تکی هم میشه خرید کرد یا نه در ضمن حداقل خرید داره یا نه ؟

دیدگاه

سلام
              من op37 رو از جام جم خریدم 1000 تومن

دیدگاه

من بیچاره تو شهرستان خریدم 7000 تومن :cry:

دیدگاه

تلیفون بزن با هاشون گب بزن ببین چی می گن . تعداد خیلی کم که صرف نداره از لحاظ هزینه پست!

دیدگاه

چند باری تیلیفون زدم اما جوابی داده نشد دیروز یه ایمیل زدم منتظرم ببینم جواب میدن یا نه.

واسه یه مدار احتیاج به 8 تا ای سی op37 داشتم هر جور حساب کردم دیدم 56000 تومن کم پولی نیست بنابراین فقط واسه طبقه اول گرفتم و تو بقیه از tl081 استفاده کردم. مدار چنان نویز داشت که به هیچ دردی نخورد و اون هفت تومن هم شد بی استفاده.

اگه منظور صرف نداشتن واسه منه که هر جور حساب کنی به صرف منه حتی اگه واسه هشتا دونه 10000 تومن هم هزینه پستی بشه بازم 38000 تومن به نفع منه .

دیدگاه

حدود 100 هزار تومن خرید به بالا را خوب جواب میدن. ایا شهر شماپست تی پاکس دارد؟ کدوم شهری؟

در ضمن وقتی زنگ می زنی بگو از شهرستانم شماره حساب می خوام و لیستت را فاکس کن. من که با ارا همیشه کار می کنو جواب میده عالیه!

دیدگاه

از نظر تیپاکس مشکلی نیست . فقط جور کردن لیست صد تومنی یه کم وقت میبره . که البته اینم زیاد مشکل نیست با این قیمتایی که

من دیدم oo:(که البته امیدوارم عوض نشده باشه) اگه بخوام همین جا جنسای عادیشو بخرم حداقل حدود دویست تومن و اگه جنسای

خاصشو مثل OP37 یا AD844 یا LCD گرافیکی یا میکروهای 8 پین و.... بگیرم حداقل پونصد ششصد تومن باید بسلفم :cry:

مطمئنن مشکل باورتون بشه ولی این یکی دو هفته حسابی رو قیمتا زوم شدم و این نتیجه رو گرفتم :nerd:.

دیدگاه

سایت آرا چیه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط elias
                            سایت آرا چیه؟

سلام
                            اون بالا بود:
                            www.araelectronic.com
                            اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

سلام
                              قیمت هایی که آرا توسایت گذاشته برای تعداد هست ، قیمت تک یه اپسیلون بیشتره .

موفق باشید .
                              حضرت علي (ع) : خداوند از جاهلان پيمان فراگيرى علم نگرفته ، مگر آنكه قبلا از دنشمندان پيمان تعليم دادن گرفته است .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X