اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آمپلی فایر 75 وات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آمپلی فایر 75 وات

سلام

من میخوام این مدار رو درست کنم . نقششو پیدا کردم

75 وات هستش .

اما سوالات :

بلندگو از کدوما میخوام که نسوزه . مدلش + قیمتش رو هم بگید . در ضمن میشه صدا رو کم و زیاد کرد ؟؟

برق ورودیش چنده ؟؟؟
    مشکلی چیزی که نداره ؟؟؟؟
    میشه برای ساب ماشین و بلند گو هاش استفاده کرد ؟؟؟؟؟
    ساختنش ارزشی داره یا نه ؟؟؟؟؟؟ از نظر قدرت صدا و ...

کلا چیز خوبی هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم کامل به سوالات پاسخ بدید !

پاسخ : آمپلی فایر 75 وات

نیازمند کمک هستیم

دیدگاه

با سلام : برای تجربه اول خوبه

ولی به نظرم این مدار با حداقل قطعات طراحی شده و نمیشه به عنوان یه مدار درستو حسابی روش حساب کرد

از نقشه های کمی پیچیده تر اگر استفاده کنید بهتره
      --------------------------- --------------------------

دیدگاه

سلام

مدار خوبیه ولی توسط من تست نشده بلکه توسط رفیقمون gh.kh عزیز ساخته شده که در پست زیر توضیح داده شده (البته چند نفرم زدن تو برجک رفیقمون حالشو گرفتن بنده خدارو ) :mrgreen:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=57062.0

در کل مدار خوبیه ولی بستگی به خودت داره که به چه عنوان میخوای آمپلی رو استفاده کنی ؟ مثلا برای ساب یا ........ ؟؟؟

در ضمن اگه برای ماشین میخوای پس بیخیال شو چون اینجوری یه تغذیه سوئیچینگ میخوای که خودش خیلی مشکله

بگو استفادت چیه تا یه آمپلی خوب بهت پیشنهاد بدم (بچه ها میدونن چی رو میگم ) :mrgreen:
        AV Maziton 100
        Render By Artlantis Studio
        [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط maziyar123
          سلام

مدار خوبیه ولی توسط من تست نشده بلکه توسط رفیقمون gh.kh عزیز ساخته شده که در پست زیر توضیح داده شده (البته چند نفرم زدن تو برجک رفیقمون حالشو گرفتن بنده خدارو ) :mrgreen:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=57062.0

در کل مدار خوبیه ولی بستگی به خودت داره که به چه عنوان میخوای آمپلی رو استفاده کنی ؟ مثلا برای ساب یا ........ ؟؟؟

در ضمن اگه برای ماشین میخوای پس بیخیال شو چون اینجوری یه تغذیه سوئیچینگ میخوای که خودش خیلی مشکله

بگو استفادت چیه تا یه آمپلی خوب بهت پیشنهاد بدم (بچه ها میدونن چی رو میگم ) :mrgreen:
          آمپ رو برای استفاده یعنی بزنم به پی سی و ازاون طریق صدا بگیرم البته صدای بلند .

باند خوب هم برای این مدار بگید

دیدگاه

سلام

خوب پس اگه برای منزل میخوای مدار زیر رو پیشنهاد میکنم :

http://maziyar123.persiangig.com/ima...1218194944.jpg

تغذیه هم از 32 دوبل به بالا بزن تا 45 دوبل فقط هیت سینک مناسب هم برای ترانزیستورای خروجی بزار

در مورد بلندگو بچه ها بیشتر میتونن کمکت کنن ولی من خودم دوتا بلندگو خربزه ای فول رنج رو قبلا بهش زده بودم صداش رو واقعا نمیتونستی تا آخر زیاد کنی بس که بلند بود

الان دارم یه ساب کنوود 3010 رو با این آمپلی تکونش میدم

خرجی هم نداره به نظر من از اون قبلیه بهتره و میشه گفت که این همون آمپلیه منتها ترانزیستور خروجیش دارلینگتونه من که راضیم
            AV Maziton 100

دیدگاه

میگم اقا مازیار مطمئنی با این امپلی از توان کامل ساب 3010 استفاده میکنی چون ساب 3010 ساب ضعیفی نیست که با این امپلی کاملا تکون بخره ها کاشکی اگه میتونستی یه فیلمی از کار ساب میزاشتی که ببینیم البته شما استادین ها یه وقت قصد جسارت نداشتم :redface:

دیدگاه

سلام

خوب پس اگه برای منزل میخوای مدار زیر رو پیشنهاد میکنم :

http://maziyar123.persiangig.com/ima...1218194944.jpg

تغذیه هم از 32 دوبل به بالا بزن تا 45 دوبل فقط هیت سینک مناسب هم برای ترانزیستورای خروجی بزار

در مورد بلندگو بچه ها بیشتر میتونن کمکت کنن ولی من خودم دوتا بلندگو خربزه ای فول رنج رو قبلا بهش زده بودم صداش رو واقعا نمیتونستی تا آخر زیاد کنی بس که بلند بود

الان دارم یه ساب کنوود 3010 رو با این آمپلی تکونش میدم

خرجی هم نداره به نظر من از اون قبلیه بهتره و میشه گفت که این همون آمپلیه منتها ترانزیستور خروجیش دارلینگتونه من که راضیم
                مدار بالا رو نمیتونی فایل پروتئوس بدی ؟؟ من اینقد وارد نیستم تو کشیدن مدار تو پروتئوس

45دوبل منظورتون 45ولته ؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa65
                  میگم اقا مازیار مطمئنی با این امپلی از توان کامل ساب 3010 استفاده میکنی چون ساب 3010 ساب ضعیفی نیست که با این امپلی کاملا تکون بخره ها کاشکی اگه میتونستی یه فیلمی از کار ساب میزاشتی که ببینیم البته شما استادین ها یه وقت قصد جسارت نداشتم :redface:
                  سلام
                  نوکرتم داداش آره از کلّ توانش استفاده میکنه تکون میخوره اونم چه تکونی

فیلم میزارم براش روی چشم
                  AV Maziton 100

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SINA2ASG
                    مدار بالا رو نمیتونی فایل پروتئوس بدی ؟؟ من اینقد وارد نیستم تو کشیدن مدار تو پروتئوس

45دوبل منظورتون 45ولته ؟؟؟؟
                    سلام براتون به پیغام خصوصی ارسال کردم

بله منظورم دوتا 45 ولت که میشه ترانس سه سر که هر سر 45 ولت میده
                    AV Maziton 100

دیدگاه

سلام براتون به پیغام خصوصی ارسال کردم

بله منظورم دوتا 45 ولت که میشه ترانس سه سر که هر سر 45 ولت میده
                      ممنون جواب پ.خ رو دادم

ماشین که 12 ولتهچه جوری این همه ولتاژ بگیرم

دیدگاه

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SINA2ASG

ماشین که 12 ولتهچه جوری این همه ولتاژ بگیرم
                          دوستان که گفتند باید از مدارات سوئیچینگ استفاده کنی که 12 ولت رو مثلا به 40 ولت برسونی که اون هم مدار سختیه درست کردنش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SINA2ASG
                            سلام

من میخوام این مدار رو درست کنم . نقششو پیدا کردم

75 وات هستش .

اما سوالات :

بلندگو از کدوما میخوام که نسوزه . مدلش + قیمتش رو هم بگید . در ضمن میشه صدا رو کم و زیاد کرد ؟؟

برق ورودیش چنده ؟؟؟
                            مشکلی چیزی که نداره ؟؟؟؟
                            میشه برای ساب ماشین و بلند گو هاش استفاده کرد ؟؟؟؟؟
                            ساختنش ارزشی داره یا نه ؟؟؟؟؟؟ از نظر قدرت صدا و ...

کلا چیز خوبی هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم کامل به سوالات پاسخ بدید !
                            سلام
                            آقا من این مدارو بستم، به درد نمیخوره! TIP3055 بینوام سوخت. اگه دیر قطعش میکردم 2955 هم میرفت.بهرحال ما بیخیالش شدیم.
                            یا طرحش اصولی نیست یا یه پتانسیومتر کالیبره جا افتاده توش!

به شماتیکش نمیاد طراحیش دقیق باشه. چون واسه درایو طبقه خروجی از 2 تا فسقل ترانزیستور استفاده کرده. من فکر کردم چون دارلینگتون بسته کار میکنه، اما نکرد.

دیدگاه

نقشه امپلی هست............کاملا بیخود....................
                              ....................HELP ME GOD ...........................

WORLD ELECTRONIC................................

nasrolahymohsen@gmail.com......................... ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X