ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    2011/11/20
    910
    13

راهنمایی برای خرید ترانس برای آمپلی فایر

با سلام و خسته نباشید و با عرض تسلیت بخاطر از دست دادن جناب آقای مهندس سید محمدرضا آقازاده و پسر نوگلشان

خواهش میکنم من را در مورد خرید ترانس راهنمایی کنید.

یه ترانس دوبل 40-0-40میخواهم که هر سرش 2تا 3 آمپر بده(3 باشه بهتره) میخوام بخرم ولی نمیدانم ایرانی بگیرم یا خارجی(چینی یا بهتر!!!).
    همچنین نمیدانم از کجا بگیرم .پاساژ فتوت میدان امام خمینی ترانس ایرانی دوبل 40 ولت هر سه 3 آمپر 40 هزار تومان هست.
    لطفآ درمورد محل خرید و کشور سازنده راهنمایی کنید.(رنج ولتاژ اگر 35دوبل تا 45دوبل هم باشه مشکلی ندارد)

با تشکر
    دعاي خير از هر چيزي بهتر است...
    2011/06/01
    986
    4

پاسخ : راهنمایی برای خرید ترانس برای آمپلی فایر

من نظر خودم رو باضافه اونچه که دوستان در این مورد گفتن رو یکجا برات بازگو میکنم
    اول اینکه ربطی به کشور سازنده نداره من خودم ترانس ژاپنی قدیمی دارم که بجای لرزش میبره داره!!!
    ترانسی با این توان خیلی کم تو بازار بصورت آماده گیر بیاد بهتر اینه که یا رعایت موارد زیر بدی برات بپیچن
    اول اینکه به طرف بگی که ترانس رو برای آمپلی میخوام و میخوام که با کیفیت باشه (چون میتونن ترانس رو به صورت نامنظم و با کیفیت پایین بپیچن که قیمتش پایین تر در میاد ولی برای خیلی از کارها مثلا شاید مدارات نوری مهم نباشه)
    دوم اینکه بگی ترانس رو برات پلی استر بزنن این پست و جوابش رو بخون
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=57068.msg311265#msg311265
    دوم اینکه بگی برات سیم پیچ پارازیت گیر هم بزنن روی ترانس در این مورد این پست و چندتا پست بعدش رو بخون
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=57256.msg312293#msg312293
    سوم اینکه انشالاه موفق باشی
    رازي در کار نبود
    2011/11/20
    910
    13

سلام و با تشکر از راهنمایی هایتان

تصمیم گرفتم 40 ولت دوبل بگیرم هر سر 3 آمپر .اما نمیدونم برای سفارش و خرید کجا برم و قیمتش تو چه رنجی هست.

من این ترانس رو برای اون آمپلی دو دارلینگتونیه که استاد اشک ساختند میخوام. اگه آمپرش کم یا زیاده راهنمایی کنید .(میخوام باهاش ساب kenwood 3010رو راه اندازی کنم)

ممنون
    2011/06/01
    986
    4

شما خوبی خوش میگذره،اوضاع احوال خوبه؟دیگه چطوری؟اصلا جوابا رو میخونی؟
    رازي در کار نبود
    2011/03/08
    تهران
    781
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط nn20
    سلام و با تشکر از راهنمایی هایتان

تصمیم گرفتم 40 ولت دوبل بگیرم هر سر 3 آمپر .اما نمیدونم برای سفارش و خرید کجا برم و قیمتش تو چه رنجی هست.

من این ترانس رو برای اون آمپلی دو دارلینگتونیه که استاد اشک ساختند میخوام. اگه آمپرش کم یا زیاده راهنمایی کنید .(میخوام باهاش ساب kenwood 3010رو راه اندازی کنم)

ممنون
    سلام عزیز جان
    اگه منظورت اون مداری که از TIP142/147 توش استفاده شده، باید بگم که ولتاژ ماکزیممش رو 45 ولت اعلام کردن و ترانس 40 ولتی وقتی DC بشه ، حدود 55 ولت خواهد شد!!!
    من پیشنهاد میکنم ترانس رو دوبل 32 ولت 2.5 تا 3 آمپر سفارش بده.
    2011/11/20
    910
    13

در مورد اون مدار باید بگم که استاد اشک به مازیار جان پیشنهاد استفاده از حداقل 50 ولت DC رو دادند چون با ولتاژ کمتر تو صدای کم صدا بد میشه!!!!!

ولی من بلاخره نفهمیدم از کجا باید بخرم و قیمتش حدودآ چقدره؟
    2007/04/28
    قم
    1,817
    29

نه رفیق . پیشنهاد فعلی من 40 تا 45 ولت DCاست. ولی هر سر برای هر آمپلی 3 آمپر واقعی کمتر نباشه و گرنه توی ولوم بالا به مشکل بر میخوری.
    این ترانس خریدنی نیست. باید بدی برات بپیچند. جایی برو که پول خوب بگیره کار خوب تحویل بده. من یه ترانس رو 3 جا دادم پیچیدند. با 3 قیمت. کمترین قیمت با بالاترین قیمت 7000 تومن فرق داشت.12 ولت 6 آمپر میخواستم. اون ارزونترا جواب پخش ماشین رو نمیدند ولی این گرونه هم تمیزتر پیچیده شده. هم سرتا پاش لاک خرده هم وقتی ایکس پلود سونی رو بهش وصل میکنم نمیگه اصلاً با کی هستی با تمام قدرت جواب میده. آمپلی خوب 70% به تغذیه خوب بستگی داره.
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا
    2011/03/08
    تهران
    781
    8

به این لینک توجه کن :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

همون مداری که راجعش بحث میکنیمه. تغذیه مدار رو ببین.
    2010/07/13
    تهران
    1,282
    19

پاسخ : راهنمايي براي خريد ترانس براي آمپلي فاير

نقل قول نوشته اصلی توسط nn20
    در مورد اون مدار بايد بگم که استاد اشک به مازيار جان پيشنهاد استفاده از حداقل 50 ولت DC رو دادند چون با ولتاژ کمتر تو صداي کم صدا بد ميشه!!!!!

ولي من بلاخره نفهميدم از کجا بايد بخرم و قيمتش حدودآ چقدره؟
    سلام

والا تا اونجايي که يادمه استاد اشک به من پيشنهاد ندادن oo: مدار با 35 يا 45 دوبل عالي جواب ميده اون سابو ميترکونه :icon_razz:
    چون هزينه ترانس زياد ميشد اومدم دوتا 24 دوبل رو موازي کردم شد 72 دوبل :eek: که وقتي به امپلي ميزني ميشه 60 دوبل :rolleyes:

ولي شما برو يه ترانس دوبل 45 3 آمپر هر سر بده برات بپيچن خيلي بهتر از اون کاريه که من کردم
    AV Maziton 100
    Render By Artlantis Studio
    [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]
    2011/10/11
    کرمان
    61
    2

با سلام به دوستان دیدم بحث ترانس گفتم اینو بگم که شما میگین ترانس 40 ولت دوبل بعد هر سر سه آمپر من فقط اینو میدونم شما اگر یک ترانس 80 ولت 8 آمپر بپیچین بعد 4 تا 20 ولت بدین بیرون هر 20 ولتش 8 آمپر جریان دارد به خاطر اینکه آمپر به ضخامت سیم ربط دارد شما وقتی 40 ولت دوبل 3آمپر می پیچین آخرش 3 آمپره پس فرقی نمیکنه چه از همش استفاده کنی چه از یه طرفش 3 امپر هستش هیچ وقت آمپر را نمیشود در ترانس جمع زد چون ضخامت سیم باید زیاد بشود ولی ولتاژ در سیم هر چه دور سیم زیاد بشود ولتاژ میره بالا ولی آمپر نوچ چونکه الان خودم ترانس میپیچم همین قضیه در جریانه خلاصه مطلب ببخشید دخالت کردم در بحثتان بدرود
    کارکن مگو کار چیست که سرمایه آمپلی ساختن است تا کار نکنی پول نداری آمپلی بسازی
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14