اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایده ای برا پر کردن مخزن ازت دستگاه در وقت تعیین شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایده ای برا پر کردن مخزن ازت دستگاه در وقت تعیین شده

سلام دوستان امید وارم هرجا هستین خوش و خرم باشین من دنبال ایده و راهکاری هستم که بشه مخزن ازت یک دستگاه رابشه تو زمان دلخواه مثلا بعد72ساعت پرکردالبته تا الان این کار به صورت دستی انجام میشه که مشکلات خاص خودشا داره که اگه ذره ای رو جایی از بدن بریزه سوختگی ایجاد میکنه من میخام این کار را بدون دخالت اپراتور به صورت اتوماتیک انجام بدم حجم مخزن 2.5 لیتره وبد از سه روز نیاز به شارز داره ممنون میشم کمکم کنیین

پاسخ : ایده ای برا پر کردن مخزن ازت دستگاه در وقت تعیین شده

سلام
    سوال شما خیلی مبهم است و از افعال مجهول زیادی استفاده کرده اید ؟
    در ضمن منظورتون از کلمه ایده چیه ؟ آدم فکر میکنه می خواهید در میدان مغناطیسی یا در یک سانتری فوز به ذرات ازت شتاب بدید یا از پمپ دیفیوزر های خلا استفاده کنید
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliila
      سلام
      سوال شما خیلی مبهم است و از افعال مجهول زیادی استفاده کرده اید ؟
      در ضمن منظورتون از کلمه ایده چیه ؟ آدم فکر میکنه می خواهید در میدان مغناطیسی یا در یک سانتری فوز به ذرات ازت شتاب بدید یا از پمپ دیفیوزر های خلا استفاده کنید
      ببین دوست عزیز من میخام مخزن دستگاهی که نیاز داره ازت. داشته باشه را چه میدونم با دستگاهی مثل پمپ پرکنم ودیگه این کارو دستی باپارچ انجام ندم دیگه خودش مکانیزه باشه خودش بدونه هروقت مخزن خالیه چه مقدار ازت ازتانک حامل ازت هبه مخزن دستگاه انتال بده

دیدگاه

خب عزیز جان سوالت مبهمه
        شما خودت فرمودی
        نوشته اصلی توسط yas135
        سلام دوستان امید وارم هرجا هستین خوش و خرم باشین من دنبال ایده و راهکاری هستم که بشه مخزن ازت یک دستگاه رابشه تو زمان دلخواه مثلا بعد72ساعت پرکردالبته تا الان این کار به صورت دستی انجام میشه که مشکلات خاص خودشا داره که اگه ذره ای رو جایی از بدن بریزه سوختگی ایجاد میکنه من میخام این کار را بدون دخالت اپراتور به صورت اتوماتیک انجام بدم حجم مخزن 2.5 لیتره وبد از سه روز نیاز به شارز داره ممنون میشم کمکم کنیین
        خب وقتی شما میگی ازت در ابتدا آدم فکر میکنه که منظور گاز ازته حالا طرف تو فکر میره که این چه ازتیه که سوختگی ایجاد میکنه و شما می فرمایید هر 72 ساعت پس یه تایمر و یه شیر برقی کارتون رو راه میندازه تا اینکه شما تو پست بعدیتون میفرمایید

نوشته اصلی توسط yas135
        ببین دوست عزیز من میخام مخزن دستگاهی که نیاز داره ازت. داشته باشه را چه میدونم با دستگاهی مثل پمپ پرکنم ودیگه این کارو دستی باپارچ انجام ندم دیگه خودش مکانیزه باشه خودش بدونه هروقت مخزن خالیه چه مقدار ازت ازتانک حامل ازت هبه مخزن دستگاه انتال بده
        تا اینکه شما میفرمایید این کار رو دستی با پارچ انجام نده تازه تو اینجا معلوم میشه که احتمالا منظور شما ازت مایع و احتمالا برای ایجاد سرما هست و اینکه یک مکانیزمی باشه که خودش بفهمه کی مخزن خالیه شارژش کنه
        حالا برای شما کدوم فاکتور مهمه اگه ازت تموم بشه فشارش رو میشه اندازه گیری کرد که سیگنال تموم شدنش باشه و بعد شارژش کرد یا اگه بعنوان سرد ساز ازش استفاده میشه از روی دما بررسی بشه که اون هم چون دما خیلی پایینه نیاز به سنسور خاص داره
        یا اینکه سطح ازت مایع باید بررسی بشه که اگه از یه حدی پایینتر اومد دوباره جبران بشه

جسارت من رو دوستان ببخشند ولی تو این انجمن هیچ چیز حاضری وجود نداره شما خودتون زحمت میکشین دوستان هم کمکتون میکنن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
          خب عزیز جان سوالت مبهمه
          شما خودت فرمودی
          خب وقتی شما میگی ازت در ابتدا آدم فکر میکنه که منظور گاز ازته حالا طرف تو فکر میره که این چه ازتیه که سوختگی ایجاد میکنه و شما می فرمایید هر 72 ساعت پس یه تایمر و یه شیر برقی کارتون رو راه میندازه تا اینکه شما تو پست بعدیتون میفرمایید

تا اینکه شما میفرمایید این کار رو دستی با پارچ انجام نده تازه تو اینجا معلوم میشه که احتمالا منظور شما ازت مایع و احتمالا برای ایجاد سرما هست و اینکه یک مکانیزمی باشه که خودش بفهمه کی مخزن خالیه شارژش کنه
          حالا برای شما کدوم فاکتور مهمه اگه ازت تموم بشه فشارش رو میشه اندازه گیری کرد که سیگنال تموم شدنش باشه و بعد شارژش کرد یا اگه بعنوان سرد ساز ازش استفاده میشه از روی دما بررسی بشه که اون هم چون دما خیلی پایینه نیاز به سنسور خاص داره
          یا اینکه سطح ازت مایع باید بررسی بشه که اگه از یه حدی پایینتر اومد دوباره جبران بشه

جسارت من رو دوستان ببخشند ولی تو این انجمن هیچ چیز حاضری وجود نداره شما خودتون زحمت میکشین دوستان هم کمکتون میکنن

سلام محسن جان ممنون بابت حسن توجه اولا منظور ازت مایع. هست برای ایجاد سرما دوما مخزنی که به دستگاه متصل هست در ارتفاع2متری. هست که حدود 2لیتر ازت میگره وهمسطح نیست که بخام شیر برقی استفاده کنم. وگالون هایی که ازت با اون خریداری میشه 20 لیتریه ونهایتا سطح ازت برام داخل مخزن مهمه که از یه حجمی کمتر نشه. ونکته مهمی که هست اینه که ازت مایع سریع تو دمای اتاق تبخیر میشه

دیدگاه

http://www.samanindustry.com/web/%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87%D8%AA%D8%AC%D9%87%D 9%8A%D8%B2%D8%A7%D8%AA/%D8%AA%D8%AC%D9%87%D9%8A%D8%B2%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D 8%B2%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%8A%D8%B9/%D8%B3%D9%8A%D8%B3%D8%AA%D9%85%D8%AA%D8%AE%D9%84%D 9%8A%D9%87%D8%A7%D8%B2%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%8A%D8% B9/tabid/80/language/fa-IR/Default.aspx
            تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
            داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

دوستان دیگه هیچ نظری ندارن کماکان منتظرم :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X