اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی مهتابی 49 وات ؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی مهتابی 49 وات ؟؟؟

سلام دوستان عزیز یه مهتابی 49 وات دارم میخوام با 12 ولت یا 6 ولت راه اندازیش کنم آیا امکانش هست ؟؟ مدارشو برام بزارید ممنون از کمتون
    نیازو تو خودم کشتم که هرگز تا نشه پشتم زدم بر چهره ام سیلی که هرگز وا نشه مشتم

پاسخ : راه اندازی مهتابی 49 وات ؟؟؟

کسی نبود به یاری من بیاد ؟؟

دیدگاه

با درود . . .
      شدنیش که میشه. منتها یخورده توانتون بالا هستش! :-?
      49 وات!!!
      یه بار یه مدار دیدم که مال اتوبوس بود و باهاش مهتابی 40 رو روشن میکرد. اما با 24 کار میکرد.
      برای توان های پایین تر میشه یه کاری کرد.
      یه سری به اینجا بزن ببین به دردت میخوره؟
      http://www.circuitstoday.com/8w-flouroscent-lamp-driver

موفق باشید
      درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

مهتابی دوسرش فیلمان داره وقتی مهتابی رو به برق وصل میکنن توسط استارتر دو فیلمان ها هم مدارشون بسته میشه و فیلمانها گرم میشن با افزایش گرما الکترونها راحت تر از کاتد کنده میشن و یک جریان یونی از داخل مهتابی میگذرد و با شروع جریان یونی مقاومت مهتابی کم میشه و با توجه به قانون کریشهف از فیلمانها جریان نمیگذره و فیلمانها سرد میشه و از مدار خارج میشه

البته فیلمانها زود میسوزند و مهتابی روشن نمیشه ولی میشه بدون فیلمانها هم مدار مهتابی رو روشن کرد و اون با افزایش ولتاز به دوبرابر است

اول شما باید بگید ولتاز مورد نیاز برای استارت و برای ادامه کار چقدر نیاز هست ؟
        تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

ممون از دوستانی که پاسخ دادند والا این مهتابی مال یه برق اظطراری بوده که با 6 ولت روشن میشده جثه ی کوچیکی هم داره ولی روش نوشته 49 وات حالا نمیدونم بازم ممنون اگه بشه راش اتداخت ولتازش هم زیاد مهم نیست

اینهم عکسشه به خاطر کیفیت پایین عکس هم معذرت میخوام چون با وبکم گرفته شده:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X