اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند طرح برای ساخت جعبه ساب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چند طرح برای ساخت جعبه ساب

با سلام در ایینجا خواستم چند طرح جعبه برای ساب را بگذارم تا بهتر بتوانید بترکونید اینها همه را خودم ساختم و خیلی با حال جواب میدن استفاده کنید و لذت ببرید فقط قوانین ساخت را رعایت کنید به اندازه ساب و جعبه ای که میخواهین بسازید توجه کنید

بدرود

این طرح را من بهش میگم هسته ای طرح سمت چپ از بغل و راست از جلوه دوتا جعبه داخل هم هست در آیندهای نزدیک میسازم و عکس میزارم اینها برای ایده گرفتن شماست
    کارکن مگو کار چیست که سرمایه آمپلی ساختن است تا کار نکنی پول نداری آمپلی بسازی

پاسخ : چند طرح برای ساخت جعبه ساب

سلام اقا ابی میگم میشه یه نمایی از روبرو این جعبه ها که طرحشونو گزاشتی برامون بزاری بعد این سابو چه طوری داخل جعبه قرار میدی؟
    با تشکر

دیدگاه

پاسخ : چند طرح برای ساخت جعبه ساب

آقا مصطفی این جعبه ها همشون از فضای پشت ساب باید وارد بشی یعنی قسمت پشت ساب پیچی باید باشد وقتی جعبه کلاف شد ساب را میبندید داخلش و پشتشو پیچ میکنید و کار تمام در مورد نمای جلو چیزی قابل مشاهده و یا درک نیست که من اینجا بگذارم چون ساب داخل جعبه هست فقط یه هوا کش دارد چند طرح دیگه هست که میخواهم ساخته شده اش را بگذارم فقط طی چند روز آینده سعی میکنم بسازمشان و چند عکس ساخته شده و واقعی بگذارم که شما متوجه شید و اگر هم میخواهید بدهید به نجار برایتان بسازد فقط طرح را نشانش بدهید بهش بگید که پشت را پیچ بزند تا شما بتوانید ساب را ببندید و راستی محاسبات دقیق حجم یادتون نره این طرحها باید حجم کلی محاسبه کنید و پارچه نخی یا سر قیچی قالی یا هر چیز دیگه ای که توی این مایه ها باشد را یادتون نره پس تا چند روز آینده آمادشو میگذارم

موفق باشید
      کارکن مگو کار چیست که سرمایه آمپلی ساختن است تا کار نکنی پول نداری آمپلی بسازی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X