اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیدا کردن پسورد PLC_Fatek

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیدا کردن پسورد PLC_Fatek

سوال از دوستای خوبم... :question:
    چه جوری میشه برنامه ای رو که پسورد داره رو از روی Fatek پلود کرد؟
    برنامه خاصی داره یا کلکی هست؟
    این کار شدنی هست اما چطوری؟
    :angry:

نیاز به تغییر سریع برنامه دارم.....ممنون میشم ازتون کمکم کنید
    کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

پاسخ : پیدا کردن پسورد PLC_Fatek

البته دوستمون این حرف رو زده بود قبلا

معمولا شرکت های صنعتی بزرگ یک Master Passwoard دارند و آنرا در اختیار نمایندگیهایشان قرار می دهند شما می بایست از این طریق مشکل خود را حل کنید و به فکر برداشتن Passwoard نباشید که تقریبا غیر ممکن است .
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=10780.0

اما این کار رو افراد زیادی انجا میدن،فکر نکنم همشون نمایندگی باشن و Master Passwoard داشته باشن

دیدگاه

سلام به همه

من در مورد این پی ال سی اطلاعات زیادی ندارم . و لی می خواستم که برنامه نویسی با اون رو یاد بگیرم . دوستانی که بل :question:دن با این پی ال سی کار کنن به من بفرماین که برای
      یاد گرفتن چی کار بکنم کلاس برای یاد گیری هست و هر چیز مفید دیکه در این باره

با تشکر از همه

دیدگاه

با سلام من چند راهنمایی دارم شاید به درد شما بخورد ابته همه در موارد دیگر تست شده وعمی بوده است
        1 . اگر با اصول سخت افزار الکترونیک اشنا باشید این راحترین راه برای کپی یک برنامه پی ا سی است ای سی ای 2 رام را که انشالله 24cxx را از مدار بردار و با یک پروگرامر ان را کپی کن و اگر کمی با برنامه هایی مثل وین هگز کار کرده باشی میتوانی از روی کامپایلرهایی که تبدیل به تکست را انجام میدهند پسورد را حدس بزنی (بخوانی و حدس بزنی )
        2 . این روش ساده است ولی در مورد پی السی های سطح بالا کمتر جواب میدهد ولی قابل ازمایش است شما نیاز به یک پی ال سی مشابه ولی خام دارید ابتدا یک برنامه کوچک با پسورد خودتان را به پی السی وارد کنید بعد در هنگام اپلود همین پی السی زماند که از شما پسورد را خواست پسورد خودتان را میدهید ولی دکمه ریترن کامپیوتر را نمیزنید کابل لودر را از پی ال سی خود جدا کرده وبه پی ال سی مبدا وسل میکنید و دکمه ریترن را میزنید اگر کار درست باشد اپلود انجام خواهد گرفت و شما میتوانید برنامه را برای استفاده ذخیره نمایید
        روش اول را اگر برنامه را احتیاج نداردی و فقط برای یکبار استفاده نیاز است را با جایگزدنی ای سی دستگاه اصلی روی یک پی السی مشابه سالم برنامه اصلی را به پی السی نو انتقال دهید
        ضمنا تمام روشهای بالا بصورت کاملا عملی رود پد ال سد های مختلف ازمایش شده است و البته من از داشتن مستر پسورد کاملا بی اطلاع بودم و هستم و این روشها را با استفاده از علم و تجربه انجام دادم و بالاخره جواب خود را یافتم شما هم اگر این تجربیات کمکتان نکرد نا امید نشوید چون هیچ سوالی بی اسخ نیست

دیدگاه

Help to crack the password involves breaking
          Intellectual Property Rights
          to the programmer who program the software !!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط siavshhn
            Help to crack the password involves breaking
            Intellectual Property Rights
            to the programmer who program the software !!!!
            You're right. I'm SO Sorry

دیدگاه

باز کردن پسورد fatek-plc در حضور شما : 100 در 100 تضمینی :
              www.fatek.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X