اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال:آیا جایی سی دی ویا مجله ی مربوط به الکترونیک مجانی ارسال نمیکنند؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

من خیلی سی دی و یا مجله از سایت های گوناگون سفلرش دادم و مجانی آن ها را برایم فرستادند مثل لینوکس- مجله های کامپوتر-آفریقا - ...
    ولی برای الکترونیک چیزی پیدا نکردم
    آیا هست چنین سایتی؟
    اگر هست معرفی کنید که همه به فیضی برسیم.

ممنون
    { خلاف قوانین - پاک شد }

پاسخ : سوال:آیا جایی سی دی ویا مجله ی مربوط به الکترونیک مجانی ارسال نمیکنند؟

منظورتون اینکه ثبت نام کردید و مجانی ارسال کردن
    چون :eek: نمی دونم فکر نمی کنم همچین کاری رو به غیر از تبلیغات انجام ندند
    اگه هست به ما هم خبر بدید

دیدگاه

خوب پس

شما تا حالا اسم ابونتو رو شنیدی؟(UBUNTU)
      یک جور توزیع لینوکسه که خیلی با حاله
      از نظر گرافیک با برنامه برل ویستا باید جلویش لنگ بندازه
      می تونی در youtube کلیپ های مقایسه آن را ببینی

هر کس با آن کار کنه عاشقش میشه
      :wow:
      این هم سایت ایرانی آن

کد:
      ubuntu.ir
      حالا این شرکت سی ذی هایش را به همه جا رایگان به طور ارجینال از هلند می فرسته
      که الان هم جلوی من است و برام فرستاده

اگر توضیج دیگه خواستی بگو :rolleyes:

شما می تونی بری به اینجا:

کد:
      https://shipit.ubuntu.com/

و بعد سفارش بدی سی دی آن برات می رسه
      یا مجلات دیگر در انواع زمینه ها

حالا من می خواستم ببینم برای الکترونیک هم هست
      { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

بله درسته برا لینوکس این کار صورت میگیره ولی خوب همین کار هم نوعی تبلیغ براشون هست وگرنه انجام نمیگرفت

من برای الکترونیک 2-3 جا میشناختم قدیم ولی فقط برای اروپا رایگان بود .....
        نمی دونم میگردم اگر چیزی بود میگم

دیدگاه

سلام :agree:

خوب آن ها از اون طرف دنیا سی دی لینوکس رو برات می فرستند(که خو ب تبلیغات خو بی است)
          و این همه پول هوایما و گمرک و .. می دهند تا می رسد به در خانه اون هم مفت دیگه حالا یک گونی تبلیغ هم با شه ما که راضی هستیم
          آدم از خداش هم باشه یه سیستم عامل که سگش به ویندوز می ارزد رو مجانی براش بفرستن البته نه مثل من که قبلش دانلود کرده باشه :mrgreen:

من فقط به خاطر یکی دو تا نرم افزار میام ویندوز و گر نه همیشه در ابونتو هستم(یه شب خواب دیدیم بیل گیتس اومد رو پل صراط جلوم رو گرفت همراه با مدیر adobe از بس که من این نرم افزار های این دو شرکت رو دانلود وغیر قانونی استفاده می کنم حالا رئیس بقیه شرکت ها رو چه کنم :mrgreen

من یک مجله برام فرستادن برای الکترونیک و کامپیوتر بود یعنی بیشتر دیجیتال و لی اون قطعات که معرفی کرده بود خیلی کمیاب و یا اصلا گیر نمی آمد که پدا کنیم و همه در سطح خیلی خیلی با بود و من بیخیال شدم.

اگر سایتش رو پیدا کردم براتون می گذارم

اگر مجله ای در مورد کامپیوتر و الکترونیک دارید و یا سی دی ممنونم که معرفی کنید
          { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

مجلات رایگان فقط به تبلیغات یا کدباز مربوط نمیشه.
            من مشترک یک مجله رایگان از Elsevier بودم به اسم Filtration+Separation که سایتش هم اینجاست:
            http://www.filtsep.com/
            هنوزهم هرماه نسخه چاپی خودشو به همراه هرسال سالنامه خودشو برام می فرسته. ولی فکر کنم اخیرا اشتراک جدید برای ایرانی ها صادر نمی کنه :NO:

دیدگاه

یادش بخیر من هم چند سال پیش چند بار ubuntu برام فرستادن و تو جمع بچه ها پخشش کردم شاید برای استفاده از لینوکس کمکی بشه اما حیف که ویندوز تو کاربران عام جامعه خودش رو بدجوری جا کرده
              در مورد الکتیرونیک هم من تا حالا ندیدم

ولی این سایت 24 دلار میگیره و یک سال مجله رو میفرسته
              https://www.cambeywest.com/rob/robgift.asp
              این ارزون ترین بود که من تا حالا دیدم

دیدگاه

مثل اینکه کسی چیزی پیدا نکرده.
                اگه چیزی پیدا کرددین ما رو هم خبر کنین
                ممنون

دیدگاه

سلام
                  کسی سراغ داره جایی را که بفرسته رایگان در هر زمینه ای؟
                  و روش ثبت نام هم یه توضیحی میدید؟
                  www.3ax.in

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mohpooria

من خیلی سی دی و یا مجله از سایت های گوناگون سفلرش دادم و مجانی آن ها را برایم فرستادند مثل لینوکس- مجله های کامپوتر-آفریقا - ...
                    ولی برای الکترونیک چیزی پیدا نکردم
                    آیا هست چنین سایتی؟
                    اگر هست معرفی کنید که همه به فیضی برسیم.

ممنون
                    عزیزم eca خوبه دیگه
                    majidshahjerayi@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X