اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در به کار بردن 74181

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در به کار بردن 74181

آقایون من تو پروتئوس 74181 رو که یه آی سی ALU هست رو آوردم بعد که تو مدار گذاشتم فقط یه error میده نمی دونم از چیه سرچ کردم چیزی پیدا نکردم اگه کسی میدونه از چیه مارو بی نصیب نزاره error شم اینه : No Model Specified For U2
    u2 هم همون 74181 :angry:
    یه سوال دیگه اینکه چه طوری میشه تو آی سی eprom 2732 توی پروتئوس دیتا ریخت بطور مثال ما چه طوری میتونیم توی خانه شماره 1 دیتای 0xff رو بریزیم
    خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
    [hr]

پاسخ : مشکل در به کار بردن 74181

بازم دم خودم گرم مشکلو حل کردم :nice: :wow:
    اینجا راه حلو مطرح میکنم شاید به درد بقیه بچه ها بخوره
    1-برای بر طرف کردن ارورری که نوشتم فقط کافیه لایبری نرم افزار پدیت بشه چون تو پروتئوس بعضی از قطعات وجود دارند ولی برنامه ای برای اونا وجود نداره یا با آوردن اونا نرم افزار نمیدونه برای اونا چه برنامه ای رو اجرا کنه.
    2-برای آی سی های حافظه هم میتونید از هر نرم افزار پروگرامری استفاده کنید یعنی دیتا هایی که می خواهید رو روی بافر اون نرم افزار بنویسید بعد اون رو یه جایی سیو کنید بعدم بریزید روی حافظتون حالشو ببرید. :mrgreen:
    خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
    [hr]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X