اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کلیپ امواج پر قدرت رادیو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کلیپ امواج پر قدرت رادیو

سلام.تجربیات بنده حقیر را در زمینه فرستنده های پر قدرت رادیویی مشاهده بفرمایید.البته ببخشید یه کم کیفیت نداره. :rolleyes:
    کلیپ فرستنده 400 وات فرکانس اتمسفری 6 مگاهرتز فایل 3gp
    http://s1.picofile.com/file/72165134...orld_line.html

کلیپ فرستنده 100 وات فرکانس اتمسفری 6 مگاهرتز
    http://s1.picofile.com/file/72164777...erayi.3gp.html

و فرستنده وی اچ اف 30 وات
    http://s2.picofile.com/file/7216435585/06.jpg
    http://s1.picofile.com/file/7216454294/02.jpg

البته صحنه آزمایشیست و برای سلامتی مضر می باشند.شاید این تنها یک بار در عمر باشد.یا علی مدد
    majidshahjerayi@yahoo.com

پاسخ : کلیپ امواج پر قدرت راذیو

دست شما درد نکنه . اینجاست که میگن دو صد گفته چون نیم کردار نیست . بعضی ها تو کتابا
    و فیلم ها میدیدند ولی شما در عمل تست کردی . ولی واقعا کار خطرناکی کردی و انشاالله بار
    آخر باشه. حتی اگه زره تمام شیلد و گراند هم می پوشیدی بازم تاثیر بدی ایجاد میکنه .
    نمیدونم قصد از ساخت همچین توانی چی بوده ولی خیلی ساله که قضیه معکوس شده . یعنی
    سازنده ها و رادیوآماتورها بیشتر زمان خود رو صرف افزایش حساسیت گیرندگی میکنند . با اینکار
    به همون نتیجه مورد نظر میرسی . یعنی اگه حساسیت گیرندتو صد برابر افزایش بدی همون
    سیگنال های فرستنده کم توان تر رو در مسافت دور تر دریافت میکنی .
    البته کار بسیار سختی هستش که گیرنده ای بسازی با گین بالا - فیدبک کم - فیلترینگ زیاد....

موفق باشید
    باز هم عید آمد و ما لختیم...

دیدگاه

با سلام

در رابطه با خطرات کار با این توانهای تابشی در فاصله نزدیک.

دو نفر از دوستان ایام دانشگاه از 10 ، 15 سال قبل،
      یکی به دلیل کار با فرستنده های پر قدرت RF , MICROWAVE در فاصله نزدیک،
      مدتها گرفتار جراحی غده های سرطانی و ... بود و کماکان به بیماستانها مراجعه دارد.
      دیگری به دلیل کار با توانهای 2000 تا 7000 وات فرکانس 27 مگاهرتز برای جوش پلاستیک ،
      دچار مشکل در تولد فرزند ناقص شد و ناراحتی های روحی و روانی بعدی...

بنابراین بافت بدنی ضعیف خود را در معرض پخت و پز و تغییر سلولی/انهدام سلولی توسط این امواج قدرتمند قرار ندهید.
      ( حداقل لباس چند لایه شیلد فلزی مثل فضانورد ها نیاز دارید. بعلاوه قفس فاردی / تسلا )

با سپاس
      گشتی در لاله زار
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76138.0

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76141

دیدگاه

سلام .بله نظریات شما تایید می شود :agree:.آزمایشاتی که بنده در قدرت های بالا در امواج رادیویی انجام داده ام به هیچ وجه توصیه نمی شود.راستش بعد از ساخت فرستنده و اتصال آن به آنتن در اتاق به طور تعجبی روشن شدن لامپ کم مصرف و مهتابی در اتاق را مشاهده کردم.البته سوختن و فلج کردن چند وسیله الکترونیکی در جوار آن.این فرستنده قادر است پیام را به صدها کیلومتر و در شب چند هزار کیلومتر ارسال نماید.البته آنتن و نوع آن در قدرت و جهت دهی سیگنال نقش بسزایی دارد.

دیدگاه

یه رادار microwave تو جاده کرج هست که کارکنانش بعد از 5 سال با تمام مزایا و خدمات درمانی مادام العمر باز نشسته میشن.
          جالب اینجاست در چنصد متری اون رادار کلی کارخونه و ... هست. میگن این رادار میتونه نیمه شمالی ایران رو رصد کنه.
          بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
          اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

راستی.سفارش میکنم که هر کس مستند هارپ HAARP را ندیده حتما ببینه.قدرت مگاواتی موج هارپ که در تغییر آب و هوا و پدافند موشکی و هواپیما و شفق مصنوعی و تغییر اتمسفر و ایجاد زلزله و تداخل در سیگنال مغز و مخابرات بکار میره. این سیستم در آلاسکا موجود میباشد و از 180 دکل آنتن غول پیکر در زمین چند هزار متری بهره میبرد که امواج را مستقیم به اتمسفر و آیونوسفر می فرستد. :surprised:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سید مجید شاهجرایی
              این فرستنده قادر است پیام را به صدها کیلومتر و در شب چند هزار کیلومتر ارسال نماید.
              البته آنتن و نوع آن در قدرت و جهت دهی سیگنال نقش بسزایی دارد.
              خودتون استادید ولی میشه با تغییر نوع مدولاسیون و توان خیلی کمتر هم این مسافت رو بدست آورد .من
              دوستان رادیوآماتور و محقق زیاد دارم گاهی حرفای عجیبی هم میزنند مثل انتقال صوت بدون دخالت امواج
              الکترومغناطیسی و کریر oo: بگذریم . میگن با توانی معادل 20 وات در مدولاسیون SSB کل زمین رو دور
              زده و سیگنال خودشون رو با کمی تاخیر میگیرند .
              حالا اگه نمیخواهی هارپ بسازی میتونی مدارتو بهینه تر - جمع و جورت - کم هزینه تر هم بسازی .

دیدگاه

دوست من مگه تو ایران چنتا رادیو آماتور داریم
                زنده بودن را با زندگی بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 113
                  دوست من مگه تو ایران چنتا رادیو آماتور داریم
                  آخرین آزمونی که برگزار شد فکر کنم ده سال پیش بود . البته قبل تر هم آزمون بصورت جسته گریخته
                  انجام میشد . حتی خودم هم موارد امتحانی رو کاملا خونده بودم ولی بما رسید منحل شد :sad:
                  قرار بود خود سازمان تنظیم مقررات رادیویی سایتی مخصوص رادیوآماتورها در ایران تاسیس کنه و انجمنی
                  راه بیفته و اعضا تبادل نظر و همکاری داشته باشند که هیچ وقت عملی نشد .
                  الان تقریبا همه اعضای قدیمی که در اهواز - اصفهان - تبریز - شیراز و تهران (طبق اطلاعات من) هستند
                  در گام کوچک (بین شهری) با هم در ارتباط هستند . ولی مجوز همگی منقضی شده و تمدید نمیشه :NO:
                  اطلاعات بیشتر رو باید از مهندس امینی در همین سایت پرسید . ایشون هم ظاهرا مجوز دارند .

اگر سئوال های امتحانی رادیوآماتوری رو خواستید بگید تا پلود کنم .

دیدگاه

با درود . . .
                    آقا فکر کنم شما از جونت سیر شدی که یه چنین چیزی رو تو خونه آزمایش کردی oo:
                    ولی گذشته از این موارد درود . . .
                    کلی ذوق زده شدم منتها حیف که پلود سنتر فیلمهات فیلتر شده و نتونستم کلیپش رو ببینم.

راجع به هارپ هم تو زمان سربازی یه سری اطلاعات راجع بهش شنیدم. یه سری هم با گوگل ارت زدم بهش منتها تمام سطح اون منطقه رو به یه شکلی انگار بستن که دیده نشه! فقط یه گوشه ای ازش معلوم بود با جاده های کنارش و یه اتاقک.
                    حالا نمیدونم راسته یا دروغ. اما تصاویری که ازش بدست آوردم جای تامل داشت که بشر چه ها که نمیکنه!!! oo:

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
                    بدرود . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سید مجید شاهجرایی

کلیپ فرستنده 400 وات فرکانس اتمسفری 6 مگاهرتز فایل 3gp
                      http://s1.picofile.com/file/72165134...orld_line.html

کلیپ فرستنده 100 وات فرکانس اتمسفری 6 مگاهرتز
                      http://s1.picofile.com/file/72164777...erayi.3gp.html

این لینکا واسه من فیلتره چرا ؟!! :-??

نمیشه تو پرشین گیگ یا یه جای دیگه پلود کنید oo:

دیدگاه

با درود بیکران به شما طراحان و مهندسین و نخبگان عزیز
                        و از استقبال گرمتون صمیمانه متشکرم. :applause:امیدوارم از پروإ¾ژه های دیگر من از جمله هواپیمای رادیو کنترل و موشک بنزینی وبشقاب پرنده رادار کوچک و پروژه های میکرو کنترلری خفن بنده حقیر نیز لذت ببرید.اجازه بفرمایید تا از این پروژه ها کلیپ و عکس تهیه کنم تا از تجربیاتم استفاده و لذت ببرید.

دانش اگر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین فارس به آن دست خواهند یافت (قال رسول الله صلی الله علیه و آله )

دیدگاه

سلام این هم پلود یه جای دیگه
                          transmitter 6 MHz 100w

لینک مستقیم
                          http://up.iranblog.com/images/7mygwt4wxvi2kfarzgmx.3gp
                          برای انجمن ها

400w 6MHz transmitter
                          لینک مستقیم
                          http://up.iranblog.com/images/8of6qza12hlv6oen1sn.3gp

برای انجمن ها

دیدگاه

فایل ویدئویی رو دیدم و تمام مدت دهنم نیمه باز بود!!! پسر خوب چیکار میکنی!!!!!!!!!!!
                            مجید جان برای دانشت ارزش زیادی قائل هستم و خیلی خوشحالم که میبینم تونستی چنین طرحی رو پیاده کنی. :applause:
                            اما فکر کنم با این طرز عملکرد و ندانسته آسیب زیادی به بدنت وارد کرده باشی.(تمام افرادی که تا شعاع 50 متری آنتن حضور داشتند)
                            شما در واقع با این آزمایش یه ماکرو فر ساختی و خودت هم رفتی وایسادی داخلش!!!
                            حتما به یه پزشک مراجعه کن و یه چکاپ کامل از بدنت بگیر.
                            امیدوارم که اتفاقی نیفتاده باشه و مشکلی برات پیش نیاد. :sad:

نمیخوام بترسونمت و یا نا امیدت کنم. اما کسی رو میشناسم که به دلیل قرار گرفتن طولانی مدت در معرض امواج کبد و کلیه ها و طحالش نیم پز شدو الان زیر خاکه!!! تو دوران کاراموزی هم یکی از بچه ها تعریف میکرد که چند نفری که کارای فنی دکل تلویزیونی رو انجام میدادن عقیم شدن و ...

با سپاس
                            درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
                            بدرود . . .

دیدگاه

مجید خان .. مراقب سلامتیت باش...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X