اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یعنی تو این همه استاد هیچ کس باds18b20کار نکرده

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یعنی تو این همه استاد هیچ کس باds18b20کار نکرده

ببخشید که اونطورگفتم ولی بخدا20روزه هرکاری میکنم از کار این سنسورسردر نمیارم لطفا راهنماییم کنین
    فقط نگین دیتا شیتش رو بخون که1000بار خوندم وهیچی دستگیرم نشده.
    میخوام این سنسورروبهpic16f84وصل کنم خواهش میکنم اگه طرز کار این سنسور رو میدونین
    راهنماییم کنیین
    باتشکر فراوان
    اگريك فلج مادر زاد در مسابقه دو ماراتون نفراول نشود مقصر فقط وفقط خودش است...

پاسخ : یعنی تو این همه استاد هیچ کس باds18b20کار نکرده

سلام.خسته نباشید.با کدوم کامپایلر میخواین کار بکنین؟اگه ازMikroC استفاده میکنین تو Help نرم افزار قسمت1wire دقیقا یه مثال از همین سنسور اومده.میتونین اونو مطالعه کنین.

دیدگاه

شما اگر بتونید بصورت one wire با اون ارتباط برقرار کنید بقیش دیگه کاری نداره. شما خودت سعی کن اگه مشکلی داشتی ما در خدمتیم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
        سلام.خسته نباشید.با کدوم کامپایلر میخواین کار بکنین؟اگه ازMikroC استفاده میکنین تو Help نرم افزار قسمت1wire دقیقا یه مثال از همین سنسور اومده.میتونین اونو مطالعه کنین.
        باکامپایلرpic basic pro /مثالش رو نوشتم داداشم ولی جواب نداد.بخدا دیگه به این نتیجه رسیدم این سنسور سزکاریه و کار نمیکنه.خواهش میکنم کنکم کن
        با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hobbyist
          شما اگر بتونید بصورت one wire با اون ارتباط برقرار کنید بقیش دیگه کاری نداره. شما خودت سعی کن اگه مشکلی داشتی ما در خدمتیم.
          خب عزیزم مشکل من همینه نمیتونم باهاش ار تباط بر قرار کنم.شما تا حالا با این سنور کار کردین؟

دیدگاه

باکامپایلرpic basic pro /مثالش رو نوشتم
            سلام مجدد.PIC Basic pro ارتباط1wire رو پشتیبانی میکنه؟؟!!دقت نکرده بودم!
            میشه کدی رو که نوشتین بزارین اینجا؟ضمنا پیشنهاد میکنم اگه میخواین کار با PIC رو ادامه بدین از این کامپایلر استفاده نکنین.تو این مورد هم میشه گفت کتابخونه کامپایلرMikroC یه کتابخونه ی کاملی هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
              سلام مجدد.PIC Basic pro ارتباط1wire رو پشتیبانی میکنه؟؟!!دقت نکرده بودم!
              میشه کدی رو که نوشتین بزارین اینجا؟ضمنا پیشنهاد میکنم اگه میخواین کار با PIC رو ادامه بدین از این کامپایلر استفاده نکنین.تو این مورد هم میشه گفت کتابخونه کامپایلرMikroC یه کتابخونه ی کاملی هست.
              سلام خدمت دوست عزیزم
              با دستور owin
              owout
              اینطور که من برداشت کردم باید دستور owoutبایدبه سنسور یک سرس دستورات بدی وبا دستورowinدمارواز سنسور به صورت دیجیتال بخونی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad066
                بخدا دیگه به این نتیجه رسیدم این سنسور سرکاریه و کار نمیکنه.
                این چه حرفیه آخه؟! oo: این سنسور عین دمبه جواب میده!
                شما کدت رو بعلاوه فایل پروتیوس رو بصورت زیپ پلود کن ببینیم چیه.

دیدگاه

سلام
                  من کد میکرو بیسیک پرو رو داشتم
                  تو خود micro basic pro هم مثال داره ، اما مثالش اشکال داره
                  چون دما رو بصورت 2.75 با xx.75 ro xx.25 نشون میدهد ولی درستش اینه که xx.5 or xx.0 نشون بدهد
                  اگر هنوز نتونستی بنویسیش ، بگو تا من بگردم پیداش کنم :agree:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aryanaar
                    سلام
                    من کد میکرو بیسیک پرو رو داشتم
                    تو خود micro basic pro هم مثال داره ، اما مثالش اشکال داره
                    چون دما رو بصورت 2.75 با xx.75 ro xx.25 نشون میدهد ولی درستش اینه که xx.5 or xx.0 نشون بدهد
                    اگر هنوز نتونستی بنویسیش ، بگو تا من بگردم پیداش کنم :agree:
                    سلام
                    عزیزم من هیچ طوری نتونستم از این سنسور کار بکشم خیلی بهش ور رفتم وخیلی دستور نوشتم ولی بازم هیچی.
                    بعضی میگن اول باید بهش دستور بدی بعد دمارو بخونی بعضی میگن نه مینجوری میشه دما رو خوند
                    بخدا دیگه گیج شدم گفتم که20روزبهش ور رفتم ولی ....

خواهش میکنم اگه شما باهاش کار کردین یا طرز کارش رو میدونین به من کمک کنین

دیدگاه

http://ifile.it/x4gotw0/1820.rar
                      اینی که گذاشتم ، یه خطش کمه ، اما مشکل چندانی ایجاد نمیکنه ولی باشه خیلی بهتره
                      اگر شما اون مثال خود میکرو بیسیک رو برام پبدا کنید و بفرستین (البته فابل txt باشه)، اون یه خطشم درست میکنم
                      این برنامه دمای 2 تا سنسور 1820 رو میگیره و روی ال سی دی نمایش میدهد (با منفی و مثبت )
                      فایل پروتئوسشم نداشتم ، اما عکسشو داشتم و گذاشتم تو این فایل (اگر پروتئوسشم خواستید براتون میکشم )
                      حتی ، بردشم پیدا کردم
                      بازم اگر مشکل داشتید، در خدمت هستم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aryanaar
                        http://ifile.it/x4gotw0/1820.rar
                        اینی که گذاشتم ، یه خطش کمه ، اما مشکل چندانی ایجاد نمیکنه ولی باشه خیلی بهتره
                        اگر شما اون مثال خود میکرو بیسیک رو برام پبدا کنید و بفرستین (البته فابل txt باشه)، اون یه خطشم درست میکنم
                        این برنامه دمای 2 تا سنسور 1820 رو میگیره و روی ال سی دی نمایش میدهد (با منفی و مثبت )
                        فایل پروتئوسشم نداشتم ، اما عکسشو داشتم و گذاشتم تو این فایل (اگر پروتئوسشم خواستید براتون میکشم )
                        حتی ، بردشم پیدا کردم
                        بازم اگر مشکل داشتید، در خدمت هستم
                        سلام لینکی که گذاشتین نمیشه ازش چیزی دانلود کرد اخه فیلترش کردن
                        milad_tandis_66
                        این ایمیل منه!گلم اگه امکانش هست ایمیل کنین برام ومنو از کابوس کار با این سنسور نجات بدین
                        خیلی ممنون

دیدگاه

سلام.من فایل رو دانلود کردم.(البته قبل اینکه فیلتر بشه! :mrgreen: )آدرس ایمیلتون رو کامل بنویسین بفرستم واستون.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad066
                            سلام
                            عزیزم من هیچ طوری نتونستم از این سنسور کار بکشم خیلی بهش ور رفتم وخیلی دستور نوشتم ولی بازم هیچی.
                            بعضی میگن اول باید بهش دستور بدی بعد دمارو بخونی بعضی میگن نه مینجوری میشه دما رو خوند
                            بخدا دیگه گیج شدم گفتم که20روزبهش ور رفتم ولی ....

خواهش میکنم اگه شما باهاش کار کردین یا طرز کارش رو میدونین به من کمک کنین
                            عجب! چقدر در مورد این سنسور جنجال وجود داره در مجامع علمی!
                            نوشته اصلی توسط milad066
                            این ایمیل منه!گلم اگه امکانش هست ایمیل کنین برام ومنو از کابوس کار با این سنسور نجات بدین
                            خیلی ممنون
                            شما پست قبلی منو ندیدی؟! :applause:

دوحالت داره دیگه: یا ندیدی(!) یا شاید هم دیدی ولی کدی وجود نداره که پلود کنی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hobbyist
                              عجب! چقدر در مورد این سنسور جنجال وجود داره در مجامع علمی!
                              شما پست قبلی منو ندیدی؟! :applause:

دوحالت داره دیگه: یا ندیدی(!) یا شاید هم دیدی ولی کدی وجود نداره که پلود کنی.
                              ایمیل منmilad_tandis_66هستش
                              دیگه نمیدونم چجوری ازتون خواهش کنم بابا یه کاری کنین مت بتونم با این سنسورارتباط برقرار کنم خواهش میکنم :cry2:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X