ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 161
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    22

پروژه های آماده Matlab

سلام به اعضای محترم سایت
    من پیشنهاد میدم همه کسانی که درس متلب دارن یا پروژه ای دارن انجام میدن و یا هرکسی سوالی داره در این تاپیک مطرح کنه تا باهم انجام بدیم و من خودم اولین نفریم که اعلام آمادگی برای کمک به دیگران می کنم.هرکس سوال درسی یا پروژه ای داره از این به بعد اینجا مطرح کنه و ایشالا با کمک من (ادعا نمیکنم و در حد توانم هست) و اساتید نتیجه میگیره.البته من تازه دارم متلب رو میخونم و هنوز تموم نشده ولی لینک قوی دارم و خوب آموزش دیدم و باید خودم تلاش کنم تا در کاربرد آموخته ها قوی بشم.این فرصت خوبی برای همه میتونه باشه برای ورزیده شدن در این نرم افزار کاربردی و مهم که حتی پروژه های دکترا هم باهاش انجام میشه و من دارم میبینم تعداد زیادی پروژه سطح بالای ارشد و چندتا دکترا در بهترین دانشگاه های ایران.
    با تشکر،منتظر استقبال شما هستم.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2012/01/23
    2
    0

پاسخ : انجام پروژه های MATLAB

سلام بچه ها...
    من میخواستم تبدیل فوریه ی یه سیگنال رو توی بخش ******** متلب انجام بدم و سیگنال خروجی رو ببینم(واسه مثال یه پالس مربعی به عنوان ورودی بدم و تو خروجی سیگنال تبدیل فوریه شو ببینم) :eek:
    خیلی هم آماتور هستم...تو گوگل هم سرچ کردم یه سری دستور واسه تبدیل فوریه پیدا کردم که با برنامه نویسی بودن ولی من همه شو copy paste کردم و error دادن...شنیدم با یه بلوک خاصی تو سیمولینک (فکر کنم fft ) میشه اینکارو کرد...خواهش میکنم اگه از دوستان بلدن یه مثال ساده انجام بدن و فایل مدلشو برام پلود کنن که من بدجوری گیر کردم :cry2:
    اگه یه نفر کمکم کنه و چندتا مثال کوچیک برام کار کنه و راه بیفتم خیلی خوبه...
    اگه تا سه روز نتونم انجامش بدم سه واحد درسیم به باد فنا میره :cry2:
    دستاتونو میبوسم
    کمککککککککککککککککککککک :cry2:
    2008/06/09
    شيـــراز
    628
    4

پاسخ : انجام پروژه هاي MATLAB

سلام

با سيمولينک fft کار نکردم اما کدهاش خيلي ساده هست و به اين صورته:
    کد:
    >> t=-pi:pi/100:pi;
    >> y=sin(x);
    >> f=fft(y);
    >> plot(f)
    >> m=abs(f);
    >> plot(m)
    دستورfft تبديل فوريه ميگيره و اگر همون رو رسم کنيم اندازه و فاز با هم هست و براي داشتن تابع اندازه بايد abs بگيريم بعد ازfft گرفتن.

موفق باشيد
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است
    2008/06/09
    شيـــراز
    628
    4

پاسخ : انجام پروژه هاي MATLAB

نقل قول نوشته اصلی توسط magneticfield
    سلام راجع به اين پروژه کسي ميتونه کمکم کنه؟کاش زودتر تو طول ترم اينجا رو پيدا مي کردم.

http://foadazimi.persiangig.com/image/IMAG0031.jpg
    سلام

الان اصلا فرصت ندارم که بنويسم.خودتون شروع کنيد سوالاتونو مطرح کنيد حتما جواب ميگيريد.برنامه هاي اسوني هستن. قسمت d رو قبلا تو يه بخش از برنامه هام لازم داشتم نوشته ام دارم ميذارم واستون.

A=11;
    B=5;
    c=max(A,B);
    e=min(A,B);
    d=c/e;
    d1=floor(d);
    a=d-d1;
    if (a==0)
    disp ('Is divisible&#039
    else
    disp ('not divisiable&#039
    end

A,B رو هر عدد دلخواهي ميتونيد قرار بدين.
    موفق باشيد.
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است
    2010/05/02
    1,483
    22

پاسخ : پروژه های آماده Matlab

برای دست گرمی از یک تمرین خیلی خیلی ساده شروع می کنم تا به درد کسانی که اطلاعات کمی دارن از متلب هم بخوره و بهش علاقه پیدا کنند، 1- این مثال در لینک زیر قرار داده شده است:
    1- ابتدا ماتریس را تعریف نمایید.سپس بردار ستونی را به عنوان ستون سوم به ماتریس A اضافه کنید.در ادامه بردار سطری [4 0 2 ] را به عنوان سطر سوم به آن افزوده و ماتریس حاصل را B بنامید.
    برای ماتریس B موارد زیر را بدست آورید:
    ترانهاده-وارون-توان دوم-حاصل ضرب درایه به درایه در خود- مقادیر ویژه- معادله مشخصه- سینوس

جواب به همراه خروجی ها به طور کامل در پست بعدی قرار دارد.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2010/05/02
    1,483
    22

جواب تمرین یک:
    http://up98.org/upload/server1/02/b/msa0wr1tcphh4v7mlr9.pdf
    جانم به فدای ائمه اطهار
    2010/05/02
    1,483
    22

برای تمرین دوم می خوام یک مثال جالب کاربردی بزنم براتون تا بدردتون هم بخوره،یعنی به صورت یک ام-فایل ذخیره شده داشته باشید و ازش استفاده کنید. البته همون دیشب به فکرم رسید که بهتره اول صورت مسایل رو بنویسم و شما یکروز فکر کنید و بعد من جواب رو بذارم.اینجوری فکر کنم باعث میشه علاقه و استقبال و پیگیری بیشتر بشه.نکنه یک وقت نیاین توی تاپیک؟!! به نفعتونه واقعا :job: پس میریم برای سوال دوم:
    جانم به فدای ائمه اطهار
    2010/05/02
    1,483
    22

2- یک m-file function بنویسید که مقادیر ضریب میرایی و فرکانس طبیعی را به عنوان ورودی دریافت کند و مقادیر زمان خیزش (tr)، زمان اوج (tp)، بیشینه فراجهش یا ماکزیمم اورشوت (Mp)، و زمان نشست (ts) با معیار 2% را به عنوان خروجی ارایه کند.

راهنمایی: ضریب میرایی= zeta
    فرکانس طبیعی =wn
    فرکانس طبیعی میرا = wd
    زاویه بین wn و محور x- رو هم همون beta بنویسید.
    برای داشتن روابط باید حفظ باشید ولی نبودین هم از کتاب مهندسی کنترل " کاتسوهیکو اگاتا " صفحه 165 و 166 و 167
    با تشکر
    جانم به فدای ائمه اطهار
    2010/05/02
    1,483
    22

جواب تمرین 2 در لینک زیر قرار داده شده است:

http://ahmadpashaei.persiangig.com/document/soale2.m
    جانم به فدای ائمه اطهار
    2010/05/02
    1,483
    22

حالا می خوایم کمی به دنیای معادلات دیفرانسیل وارد بشیم و دستورات مهمی رو تحت مثال بگیم:
    3- تبدیل لاپلاس توابع زیر را به دست آورید:

الف)

ب)

آموزش: برای لاپلاس گرفتن باید توجه کنید که متغیر t را باید سمبولیک تعریف کنیم زیرا باید به s تبدیل شود. سپس تابع اصلی در حوزه زمان را تعریف می کنیم و بعد دستور لاپلاس را بکار می بریم.لاپلاس اعداد ثابت error دارد و باید به صورت ضریب تابع پله واحد وارد شوند.تابع پله واحد با و تابع ضربه واحد با نشان داده می شوند.
    جانم به فدای ائمه اطهار
صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 161