اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشاوره برای رشته برق کنترل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشاوره برای رشته برق کنترل

سلام به همه دوستان

من چند روز که فکرم خیلی مشغوله و اینکه موندم که برق قدرت را انتخاب کنم یا برق کنترل و تحقیق هم کردم مثلا استاد ها میگن هیچ فرق با هم ندارند فقط یک چند واحد درسی با هم تفاوت دارند و اینکه تو بازار کار اگر دولتی باشد مشکلی نداره اما تو شرکت ها خصوصی بیشتر برق قدرت میگیرند من الان موندم که چیکار کنم کسی از دوستان برق کنترل می خونه می تونه واحد های درسیش برام بفرستم و اینکه ایا الان از رشته خودشون راضی هستند و چه مشکلاتی تو این رشته داره من این رشته را انتخاب می خوام بکنم که چون با کامپیوتر و برنامه نویسی تو این رشته زیاد کار دارند حالا این نظر من ولی اگر کسی از دوستان اطلاعات بیشتری داره کمکم کنه و اینکه الان تو بازار کار کدوم از این دو رشته بیشتر مورد توجه است یک مزیت دیگری که داره کنترل اینکه دانشگاه دولتی بیشتر میگرند تا مانند قدرت بیشتر سهمیه مال دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی و اینکه سخت ترین درس تو کنترل چیه چون من تحقیق کردم میگن بیشتر کنترل مدرن است خیلی مشکله حالا دوستان لطفا نظربدید و بنده را کمکم کنید
    پاسخ : مشاوره برای رشته برق کنترل

سلام،شما در کدوم دانشگاه درس می خونید؟
    در کل برق برقه و واقعا چند درس باهم اختلاف دارن ولی همون چند درسم مهمن.بازار هردو خوبه ولی همچنان قدرت محبوب ترین گرایش برقه و قبولی ارشد در قدرت سخت ترین.در برق ریاضی قوی داشتن برای موفقیت مهمه که شما بهتر می دونید و البته به دید و دانشگاه شما هم مربوط میشه.درسهای برق کلا سختن ولی در کنترل سخت ترینهاش البته در مقطع کارشناسی: سیستم های کنترل غیر خطی،سیستم های کنترل دیجیتال،کنترل مدرن،کنترل پیشرفته،رباتیک،درسهای شبکه های صنعتیم سختن کلا و بسیار پردردسر و پر زحمت آخه من کدوم رو بگم همه سختن کهههههه!!!! ولی بسیار زیبا و بعضا جدیدن.آهان درسهای شبکه های عصبی و کنترل فازی هم سختن حسابی.در قدرت هم الکترومغناطیس و بررسی سیستمهای قدرت و ماشین3 سختن.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

پاسخ : مشاوره برای رشته برق کنترل

در رابطه با کار استخدامی قدرت وضعیت بهتری داره. و برای خود اشتغالی کنترل بهتره.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X