اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بانک خازنی فشار موسط

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بانک خازنی فشار موسط

با عرض سلام خدمت مهندسین و همکاران عزیز
    طی یک پروژه شرکت ما قصد ساخت تابلو بانک خازنی فشار متوسط دارد و مسئولیت قیمت گذاری روی این تابلو ها به من واگذار شده . من در ساخت تابلو برق های مشارضعیف تجربیات کافی دارم اما در مورد این پروژه اطلاعات کافی درمورد تجهیزات مورد نیاز ندارم . پروژه 2 بانک خازنی 20 کیلو ولت 1500 کیلو وار و 150 کیلو وار (2عدد تابلو) میباشد. از دوستان آشنا در این زمینه اطلاعاتی می خواستم شامل رنج خازن های mv -کلید های مورد نظر- کنتاکتور های مورد نیاز و بقیه تجهیزات Mv که در این تابلو ها بکار میرود . مثلا آیا این تابلو ها نیاز به pt دارند ؟ خازن های Mv خودشان دارای مقاومت تخلیه میباشند ؟ کلید های بکار رفته سر هر پله خازنی چه نوع کلیدی است ؟ کنتاکتور های مورد نیاز در چه رنجی میباشند . با تشکر از دوستان عزیز سپاسگذار میشم اگه تو این زمینه راهنمایی هایی بکنید. بسیار متشکرم
    موفقيت بدست آوردن چيزيست كه دوست داري و خوشبختي دوست داشتن چيزيست كه بدست آوردهآ‌اي.

پاسخ : بانک خازنی فشار موسط

طرح اولیه اگه داشته باشه مشکل شما کامل حل شده است و فقط باید از روی فهرست بها قیمت و ... رو در بیاری
    اگه طرح اولیه نداره باید یک شرکت مشاوره طرح اولیه رو بده و شما زی ربار طرح اولیه نرو چون حدود 1-2 میلویون تومن پول طراحی اونه

اگه نقشه داری بزار کمکت می کنم

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

سلام آقای باقرانی .
      طرح اولیه نداریم ، چون خود شرکت ما مسئول ساخت این تابلو هاست . و چون من در یک شرکت تابلو سازم کار میکنم مسئولیتش به من واگذار شده . در این مدت اطلاعات بسیار کاملی کسب کردم . ولی شمام بهتر میدونید برند های مختلف و اختلاف قیمت بین این برند ها تخمین قیمت بر حسب فهرست بها رو نا ممکن می سازه . الان حدود قیمت تابلوی 1500 کیلو وار رو حدود 75 میلیون برای ساخت تخمین زدم . ولی در تابلوی 150 کیلو وار به علت کم یاب بودن رنج خازن 50 کیلو وار برای ایجاد سه پله دچار مشکل شدم . حالا اگه نیاز دوستان نیاز دیدین جانمایی تابلو و مشخصات تابلوی 1500 کیلو وار رو قرار میدم . چون تابلویی هست که بسیار کم ساخته میشه
      موفقيت بدست آوردن چيزيست كه دوست داري و خوشبختي دوست داشتن چيزيست كه بدست آوردهآ‌اي.

دیدگاه

آقای باقرانی سلام مجدد . آقا یه سوال دارم اول یکم شرح میدم .
        من بانک خازنی 1500 kvar رو 5 پله 300 kvar که هر پله شامل 3 خازن 100 kvar است تقسیم کردم و سر هر پله یک دژنگتور SF6 پارس سوییچ 630 امپر و سه فیوز eti بیست کیلو ولت قرار دادم البته سر هر خازن هم یک راکتور 7 درصد قرار دادم . سوال اصلی من این است که برای کاهش حجم تابلو به جای دژنگتور SF6 از چه تجهیزی استفاده کنم ؟ شما پیشنهادی داری ؟ درباره ی کنتاکتور های 20 کیلو اطلاعاتی دارید که به من بدید؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X