اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب کامپایلر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتخاب کامپایلر

با سلام
    من برای AVR با کامپایلرهای codevision و bascom کار کردم ؛ بسکام یکم ضعیفه چون میخوام از بیشترین توانایی میکرو استفاده کنم ، codevision هم یکم ساپورت و کتابخونه هاش کم هستن .

بنظرتون کامپایلر خوب چی هست ؟ gcc و avrlib و بقیه کار نکردم نمیدونم خیلی وقت میگیره راه بیفتم ؟ کدوم کامپایلر عملکرد بهتر و منابع کافی داره ؟ نمیخوام بعدش دوباره کامپایلر و عوض کنم ...
    وقتی تو نیستی
    نه هست های ما چونانکه بایدند
    نه باید ها...
    هر روز بی تو http://www.up98.org/upload/server1/0...158wwayrz3.jpg
    روز مباداســـت !

پاسخ : انتخاب کامپایلر

خوب میتونی از IAR AVR استفاده کنی البته فکر میکنم که از لحاظ کتابخونهها تقریبا مثل کدویژن هست اما لااقل حجم کدهای تولید شدش پایینتر از کدویژن هست . :read: :read:
    mer30

دیدگاه

من خودم از mikroc pro استفاده میکنم . کتابخونه زیاد داره . سورسش بسته است .حجم کدش خیلی خوبه . خیلی راحته و از همه مهمتر اینکه برای avr,pic,pic32,dspic,arm کامپایلر داره که دستوراتش واسه همه یکسانه و اگه یکیشو یاد بگیری واسه بقیه راحتی . من خودم باهاش برنامه دزدگیر دارم مینویسم که کیبرد داره و ال سی دی داره از 8 تا وقفه برای m64 استفاده کردم و دفترچه تلفن و اشکارساز تن و شماره گیر و ... داره و تا الان حدود 1600 خط شده و برنامه هم 27 کیلو بایته و توی پروتئوسم کاملا شبیه سازی میشه . کمک هم لازم داری تا اونجا که کار کرده باشم در خدمتم

دیدگاه

کی میگه بسکام ضعیفه ؟
        دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Navid_Micro
          کی میگه بسکام ضعیفه ؟
          بیایم نرم افزارها رو با هم مقایسه نکنیم چون هر نرم افزاری یه مزیتی برا خودش داره :agree: :agree: :agree:
          mer30

دیدگاه

نوشته اصلی توسط New-Ray
            با سلام
            من برای AVR با کامپایلرهای codevision و bascom کار کردم ؛ بسکام یکم ضعیفه چون میخوام از بیشترین توانایی میکرو استفاده کنم ، codevision هم یکم ساپورت و کتابخونه هاش کم هستن .

بنظرتون کامپایلر خوب چی هست ؟ gcc و avrlib و بقیه کار نکردم نمیدونم خیلی وقت میگیره راه بیفتم ؟ کدوم کامپایلر عملکرد بهتر و منابع کافی داره ؟ نمیخوام بعدش دوباره کامپایلر و عوض کنم ...

از اینورا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            میخوای اختلاف ایجاد کنی بین بیسکام بازا با کدویژن بازا ؟
            شوخی کردم نیو جون نوکرتم هستم :rolleyes:
            به نظرم واسه اون کاری که تو میخوای (خوب میدونم چیه ) همونم بهتره بیسکا :agree:
            قبلا هم گفته بودم برو تو کار اسمبلی :->
            AV Maziton 100
            Render By Artlantis Studio
            [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X